Новини

Дізнайтеся більше про новинки та актуальні методи в косметології і дерматології
Методика Implanter-Pen FUE - це сучасний спосіб пересадки волосся, здатний забезпечити максимальну густоту волосяного покриву, високий відсоток прижилися фолікулів, швидке відновлення і загоєння без ризиків утворення рубців і шрамів.
З 12 травня Медичний центр косметології та дерматології NeoVita відновлює свою роботу. Прийом ведеться за попереднім записом.
Поспішаємо повідомити, що в період карантину у зв'язку з пандемією коронавируса Медичний центр косметології та дерматології NeoVita тимчасово призупиняє роботу для мінімізації соціальних контактів.
Рясне випадання волосся сигналізує про внутрішні проблеми організму, що вимагають діагностики і оперативного лікування у профільних спеціалістів.
Видалення небажаної рослинності на тілі є досить складним завданням, оскільки результат після процедури рідко зберігається більше кількох днів і видаляти волоски необхідно знову і знову.
Насправді процеси старіння починаються відразу після того, як закінчується дозрівання і зростання, у віці близько 25 років.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close