Статті та новини клініки NeoVita

Дізнайтеся більше про новинки та актуальні методи в косметології і дерматології
Врослі нігті на ногах доставляють масу дискомфорту і хворобливих відчуттів, без надання допомоги здатні призводити до гнійних запальних процесів, панарицій.
У нашому медичному Центрі Косметології та Дерматології у Києві проводяться різні види чистки обличчя, які підбираються для пацієнтів лікарем індивідуально, враховуючи всі особливості та потреби шкіри.
Косметологія – це окремий медичний напрямок, джерело якого лежать у дерматології. І якщо лікар дерматолог в основному лікує захворювання шкіри та її придатків, діяльність косметолога спрямована на вирішення косметичних та естетичних проблем шкіри, наприклад, рубців, пігментних плям, акне, вікових змін.
Біоревіталізація Neauvia Hydro Deluxe (Ньювіа Гідро Делюкс) - це преміальна процедура, що надає комплексний вплив на шкіру.
Лазер - це незамінний помічник лікаря косметолога, здатний повернути шкірі молодість, здоровий зовнішній вигляд, усунути висипання, шрами, розтяжки, та інші естетичні проблеми.
Дермальні наповнювачі бувають різної щільності, еластичності і густоти, підбираються лікарем прицільно для вирішення конкретного завдання.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close