Позбутись носогубних складок

Позбутись носогубних складок можна за допомогою ін'єкційних та апаратних косметологічних процедур. Під час огляду лікар-косметолог оцінює виразність зморшок, стан тканин у цій зоні, ступінь птоза та підбирає для пацієнта найбільш ефективні методики.

Носогубні складки - це лінійні заломи, що утворюються між крилами носа та куточками рота, які візуально старять, надають втомленоого вигляду. Вони виникають через підвищену мімічну активність, опущення тканин середньої третини особи, погіршення тонусу шкіри. Найчастіше ця проблема починає візуалізуватися після 30-35 років, але в деяких випадках, наприклад, при різкому зниженні ваги може виникнути та раніше.

Ми рекомендуємо звертатися до косметолога якомога раніше, за перших ознак утворення заломів, адже на цій стадії корекція буде найпростішою і ефективною.

Чи ефективні способи прибрати носогубні складки?

Контурна пластика носогубних складок

Контурна пластика носогубки – процедура, здатна їх повністю усунути лише за одне відвідування косметолога. Найчастіше з цією метою застосовуються препарати на основі гіалуронової кислоти, так само може бути використаний гідроксиапатит кальцію (Радіес).

Контурна пластика ефективна за вікового опущення (птози) м'яких тканин.

Лікар проводить огляд пацієнта, вибирає місце проколу для введення філера. Препарати вводяться не тільки в самі борозни, а й у вилицю, вони підтягують опущену середню третину обличчя, забезпечуючи ліфтинг тканин.

Отриманий результат зберігається в середньому 9-18 місяців, залежить від щільності та виду філера. Маніпуляція проходить швидко, 15-20 хвилин, здебільшого не вимагає додаткової анестезії.

Скільки коштує контурна пластика носогубних складок? На процедуру ціна залежить від вибраного засобу та його кількості. Наприклад, при початкових стадіях може вистачити всього 1 мл для двосторонньої маніпуляції, а при вираженій проблемі потрібно 2 мл або більше.

Заповнення носогубних складок філером

Заповнення філером носогубних складок дозволяє їх згладити, зробити менш вираженими. Для процедури використовується філер на основі гіалурону м'якої або середньої щільності.

Препарат вводиться в саму зморшку, глибоко підшкірно за допомогою голки чи канюлі. Це комфортна та безболісна маніпуляція тривалістю до 10 хвилин. За необхідності використовується місцева аплікаційна анестезія.

Результат після корекції носогубних складок гіалуроновою кислотою помітний відразу, а реабілітація після маніпуляції мінімальна, кілька днів може бути незначна набряклість та гіперемія.

Прибрати носогубну складку гіалуроновою кислотою

Ін'єкції гіалуроновою кислотою дозволяють повністю прибрати зморшки носогубного трикутника на 8-12 місяців. Процедура може поєднуватися з біоревіталізацією та ботулітотерапією.

Гіалуронова кислота у формі філера вводиться за допомогою канюлі, але в деяких випадках може бути використана голка. При зниженому тонусі шкіри, її дегідратації, ми проводимо уколи гіалуронатом - інтрадермально в борозни. Для цього застосовуються засоби біоревіталізантів, які ущільнюють та підтягують шкіру. Також в цю зону можуть вводитися біорепаранти, що містять, крім гіалурону, інші активні речовини, наприклад, ПДРН (полінуклеотиди).

Як забрати носогубні складки лазером?

За допомогою лазерного омолодження можна позбутися не тільки зморшків, але й підтягнути опущені тканини обличчя, позбутися заломів, покращити стан і тонус шкіри.

У нашій косметологічній клініці Неовіта використовується сучасний та потужний лазер Alma laser Harmony XL pro. Маніпуляція проводиться комфортно та без болю, не потребує використання анестезії.

Курс складає 5-6 сеансів з інтервалом 1,5-2 місяці. Перший результат помітно після першої маніпуляції. Лазерне омолодження дозволяє швидко та надовго підтягнути носогубки та прибрати глибокі зморшки на обличчі.

Лазерна дія стимулює колагеногенез, завдяки чому запускається природні процеси дермального омолодження.

Скільки коштує прибрати носогубну складку?

Корекція носогубних складок у Києві на Позняках у клініці NeoVita проводиться тільки кваліфікованими лікарями косметологами. Для роботи ми використовуємо лише сертифіковані засоби та обладнання, дотримуємося всіх правил септики та асептики.

Вартість корекції носогубних складок у нашому медичному центрі є доступною. Вона безпосередньо залежить від призначеної лікарем процедури. При проведенні контурної пластики на вартість впливає вигляд та обсяг препарату.

Дізнатись точну вартість корекції ви можете на огляді та консультації у нашого косметолога, який індивідуально для вас підбере комплекс процедур та порахує їхню ціну.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close