ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАС
Для нас дуже важливо створити приємну атмосферу для гарного настрою наших відвідувачів
Василь
Робив пересадку волосся в цій клініці. Надзвичайно вражений в першу чергу привітністю всього персоналу від дівчат на ресепшені до директора. Професіонали. Колектив складається з молодих талановитих лікарів, які працюють злагоджено, як швейцарський годинник. Керував операцією Мовчан В.В. - розумна, відкрита, весела, дуже добра людина і майстер своєї справи. Команда підібрана просто ідеально. Провів там один день, а так, ніби, знайомий з ними пів життя. Рекомендую, будете вражені розположенням до себе, професіоналізмом та й ціною.
Тетяна Богословська
У клініці обслуговується вся моя сім'я і друзі. Я робила контурну пластику, чоловік-видалення родимок і папілом, дочка - чистки, подруги- уколи краси і лікували пігментацію. У всіх нас тільки позитивні відгуки про клініку і її лікарів, продовжуємо обслуговуватися.
Інна Белінська
Черговий раз залишилася задоволеною після візиту в цей салон! Радує сам салон і приємна дівчина на ресепшн, яка до найдрібніших подробиць, розповість і підкаже потрібну процедуру і сам процес) Доктор Ніна Михайлівна просто врятувала мої ніжки і ручки !!! Також радує, що в випадку питань під час процесу, можлива консультація іншого фахівця, що дуже удобно.Довольна і Всім раджу !!!
Анна Униченко
Добрий день. Була на комбінованої чищенні обличчя 28.11. Все дуже сподобалося. Найближчим часом збираюся на пілінг прийти до косметолога Тетяни.
Юрій Стадник
Відмінний центр. Нещодавно був на прийомі у дерматолога Гукалюк Лариси. Отримав кваліфіковану консультацію по моїй проблемі, фахівець призначив лікування, результат не змусив себе довго чекати. Рекомендую всім.
Людмила Сосніч
Пройшла курс карбонового пілінгу (5 процедур). Результат просто вражаючий. Колір обличчя вирівнявся, пори зменшились і це ще не всі плюси. Вдячна, що в клініці порадили саме цю процедуру. Раджу і Вам спробувати.
Наталія Декусар
Минулого тижня, в вашому центрі робила чистку обличчя у косметолога Чиж Олени Ігорівни. Враження чудове! Відчувається рука фахівця, все швидко и дуже якісно! Косметолог дала поради по догляду за шкірою! Дуже сподобалось! Рекомендую!
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Розкажіть про свої враження

Розкажіть про ваш візит в NeoVita
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Вкажіть E-mail
Напишіть відгук
Дякуємо за Ваш відгук
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close