Лікування дерматиту

Дерматит - це запальне захворювання, при якому відбувається ураження шкірних покривів. Це найпоширеніше дерматологічне захворювання, може протікати як у гострій, так і в хронічній формі. Існує багато різновидів дерматиту, кожні з яких відрізняються не тільки симптомами і причинами виникнення, але і способами лікування.

Лікування дерматиту в Києві, на Позняках, поводиться в медичному центрі NeoVita лікарями дерматологами після обстеження, виявлення причини хвороби, встановлення точного діагнозу. Наша клініка обладнана всім необхідним для проведення повноцінної діагностики та лікування шкірних патологій.

Симптоми і види дерматиту

Атопічний дерматит (екзема, нейродерміт) - це складне хронічне запальне шкірне захворювання, найчастіше розвивається в ранньому дитячому віці. У більшості випадків хвороба проявляється дітей, часто починається у немовлят до року і в рідкісних випадках зустрічається у дорослих.
Атопічний шкірний дерматит у дитини найчастіше локалізується на обличчі, шиї, згинах рук і ніг.
Атопічний дерматит розвивається під впливом провокуючих чинників, до яких відноситься:
 • генетична схильність;
 • дисфункція імунної системи;
 • порушення роботи шкірного захисного бар'єру;
 • контакт з алергенами (харчовими, повітряними).
Ознаки дерматиту:
 • виражений свербіж шкіри;
 • лущення шкіри в ділянці ураження;
 • гіперемія, почервоніння дерми;
 • гіперемія, почервоніння дерми;
 • при загостренні можлива поява гнійників, що супроводжується підвищенням температури.


Контактний дерматит виникає через безпосереднього контактування шкірних покривів з алергенами. Він може провокуватися прикрасами, аксесуарами, елементами одягу. Висипання можуть з'явитися не відразу ж, при контактуванні з алергеном, через якийсь час, що ускладнює діагностику і виявлення причини хвороби. Симптомами контактного дерматиту виявляються почервоніння, сверблячкою і дрібної висипом.

Себорейний дерматит - шкірне запалення, яке розвивається внаслідок порушеної роботи сальних залоз, найчастіше зустрічається у чоловіків. Уражаються ділянки шкіри з великою кількістю сальних залоз (обличчя, волосистої частини голови, плечі, спина). Симптоми себореї:

 • лупа - лущення шкіри голови;
 • поява жовтих бляшок з лусочками в області волосистої частини голови;
 • шкірна гіперемія;
 • свербіж, висипання.

Алергічний дерматит - це запальна реакція шкіри на різні алергени, які можуть потрапляти в організм через травну, дихальні системи, укуси комах. Алергічна реакція може виникати внаслідок одноразового або тривалого, тривалого контактування з алергеном. Виявляється шкірним свербінням, появою висипань, які можуть виглядати у вигляді дрібних папул, або великих бульбашок.

Діагностика дерматиту в клініці NeoVita
Як швидко вилікувати дерматит? Для ефективного успішного лікування важлива якісно проведена діагностика, виявлення причини розвитку запальної реакції.
У нашій клініці діагностика дерматиту складається з таких етапів:
 • Первинна консультація, під час якої лікар дерматолог збирає скарги, анамнез хвороби.
 • Цифрова дерматоскопія. Проводиться з метою візуалізації висипань, оцінювання стану шкіри, капілярів, сальних залоз та волосяних фолікул.
 • Лабораторне обстеження. Залежно від клінічної картини може включати: загальний аналіз крові, імунограму, проби на алергени, бак посів, гістологічне дослідження.
У деяких випадках пацієнтові рекомендуються консультації лікарів суміжних спеціальностей, наприклад, імунолога, ендокринолога, гастроентеролога.

Методи лікування дерматиту в Києві в клініці НеоВіта

У нашій клініці проводиться лікування дерматиту у дорослих і дітей з застосуванням доказових і ефективних методик. Способи та методи лікування залежать від причини розвитку дерматиту, його виду (алергічний, атопічний, себорейний або контактний), вираженості та тяжкості хвороби.

Лікування дерматиту в Києві, в нашій клініці, може включати:

 1. Медикаментозне лікування. При цьому можуть бути призначені крему, мазі, гелі для зовнішнього використання, та / або препарати для прийому всередину.
 2. Дієту, корекцію способу життя. Наприклад, при алергічній етіології хвороби, лікування передбачає повну відмову від вживання продуктів, що провокують захворювання. Також, рекомендується відмовитися від алкоголю.
 3. Ін'єкційні методики (мезотерапія, плазмотерапія), спрямовані на зниження запального процесу, регуляцію роботи сальних залоз.
 4. Фізіотерапія, ультразвук. Використовуються з протизапальною метою. Також, якщо у пацієнта є супутні захворювання, проводиться їх лікування.
 5. У деяких випадках дерматолог проводить лікування спільно з докторами інших спеціальностей, наприклад, трихологом, ендокринологом. Хочемо звернути вашу увагу, що в більшості випадків, успіх лікування багато в чому залежить від самого пацієнта, дотримання ним лікарських рекомендацій і призначень.


Рекомендації з профілактики дерматитів

Більшість видів дерматиту схильні до рецидиву, повторного загострення. Наприклад, алергічне запалення шкіри може повторитися при повторному контакті з алергеном.
Після завершення лікування, пацієнту слід дотримуватися рекомендацій дерматолога, які допоможуть в майбутньому уникнути рецидиву захворювання.
Основні рекомендації щодо профілактики захворювання:
 • Ретельне дотримання дієти, призначеної дерматологом. Якщо при діагностиці хвороби були виявлені продукти, на які є непереносимість, їх необхідно назавжди виключити зі свого раціону. Харчування має бути повноцінним і збалансованим, рекомендується максимально обмежити сіль і консервовані продукти.
 • Регулярне використання спеціальної дерматологічної косметики домашнього догляду за шкірою, призначеної лікарем.
 • Максимальне виключення контакту з алергенами.
 • Одяг повинен бути з натуральних тканин, вільним, не давить і не натирає.


З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на лікування дерматиту

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Лікування псоріаза и вітіліго
До 50 імпульсів
10 хв
500 грн
До 100 імпульсів
20 хв
650 грн
Від 100 – 150 імпульсів
30 хв
800 грн
Кожні наступні 50 імпульсів
150 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close