Трансплантація волосся чоловікам

Трансплантація волосся чоловікам дозволяє позбутись облисіння, тим самим комплексів, спричинених втратою волосся. Цей метод найефективніший у боротьбі з андрогенною алопецією, адже перші пересаджені волоски починають активно рости вже через 1-2 місяці.

Трансплантація волосся на голові у чоловіків у Києві проводиться в медичному центрі NeoVita лікарем трихологом трансплантологом, який володіє інноваційними та ефективними методиками проведення процедури. Ціна на лікування облисіння трансплантацією в нашій клініці залежить від обсягу ділянки, що імплантується і складності операції. Дізнатись точну вартість процедури ви можете, записавшись на консультацію до трихолога.

Чому трансплантація волосся в клініці НеоВіта вибирають чоловіки?
Згідно зі статистикою, понад 70% чоловіків стикається з облисінням після 35 років, багато хто починає лисіти починаючи з 20 річного віку. Головною причиною втрати волосся є спадковість, яка впливає на гормональний фон.
Основні показання до процедури:

Андрогенна алопеція - найпоширеніша причина у представників чоловічої статі. Виникає внаслідок впливу дигідротестостерону (гормону) на волосяні фолікули. Найчастіше схильність до такого облисіння передаються у спадок.

Рубцева алопеція - відсутність волосяного росту в області рубцевої тканини.

Висока лінія власного росту волосся, наявність залисин з дитинства.

Нерівномірний та неестетичний ріст бороди, наявність в її області залисин (вроджених або придбаних).

Вроджені чи набуті дефекти в області брів.

Ефективність трансплантації волосся методом FUE

У нашій клініці трансплантація волосся проводиться безшовним FUE-методом (англ. Follicular Unit Extraction). Це найсучасніша і найменш травматична методика пересадки волосся при алопеції. Техніка FUE являється найефективнішим методом лікування андрогенної алопеції у чоловіків, вона дозволяє раз і назавжди розв'язувати цю проблему.

Отриманий результат зберігається довічно, надалі не потрібні повторні операції. Головною відмінною рисою методом FUE є відсутність розрізів на шкірі, накладених швів. Після процедури не залишається рубців, шрамів та пігментних пятен.

Пересаджене волосся виглядає природно, візуально не відрізняються від інших. Безшовна технологія FUE дозволяє відновлювати волосяний покрив навіть на рубцевій тканині. Процедура проходить абсолютно безболісно, ​​з використанням місцевої анестезії. Тривалість операції, в середньому, становить від 6 годин до закінчення імплантації графтів.

Головні переваги безшовного методу FUE

 • мінімальна травматизація шкіри при заборі та імплантації графтів;
 • після операції немає швів, рубців, шрамів;
 • відсутність тривалої реабілітації;
 • пацієнтові дається довічна гарантія на ріст волосся на обробленій ділянці голови;
 • забір волосся можна проводити на будь-якій ділянці тіла;
 • методика також ефективна на рубцевої тканини;
 • методику можна застосовувати не тільки на волосистій частині голови, але і в області брів і бороди;
 • пересаджене волосся виглядає натурально, зовні не відрізняються від інших.

Який результат вас чекає після процедури?

Перший результат після проведення операції з пересадки волосся помітно вже через 2-3 місяці, починають рости перші волоски з імплантованих графтів. Повністю оцінити результат маніпуляції можна через 8-12 місяців.

Оскільки використовуються свої власні волоски, відсоток їх приживлюваності наближається до 100%. Пересаджені виросли волоски зовні схожі з іншим волосяним покривом.

Вартість трансплантації волосся чоловікам у Києві

Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Трансплантація волосся
Консультація трихолога по трансплантації волосся
750 грн
Безшовний метод (FUE) 1 графт
25 грн/графт
Безшовний метод (FUE) 1 000 графт
25 000 грн
Безшовний метод (FUE+DHI) 1 графт
27 грн/графт
Безшовний метод (FUE+DHI) 1 000 графт
27 000 грн
Безшовний метод (FUE+DHI) 2 500 графт
60 000 грн
Пересадка довгого волосся (Long Hair) 1 графт
40 грн/графт
Пересадка довгого волосся (Long Hair) 1 000 графт
40 000 грн
Борода (від 600 графтов)
35 грн/графт
Трансплантація брів
25 000- 32 000грн
Область лобка
от 15 000 грн

Как проводится трансплантация волос у мужчин?

Центр дерматології НеоВіта - це провідна в Києві клініка по ручної трансплантації волосся. Операція проводиться безшовною технологію FUE, після якої відсутні рубці і шрами. Наші лікарі володіють усіма необхідними знаннями та навичками, і регулярно їх удосконалюють на українських і закордонних навчаннях, конференціях.

Ціна на пересадку волосся у чоловіків в Києві доступна і залежить від обсягу імплантованої ділянки та складності операції. Дізнатися вартість процедури ви можете, записавшись на консультацію до трихолога.

Як підготуватися?

Безшовна пересадка волосся методом FUE здійснюється після спеціальної підготовки пацієнта, яка складається з:

 1. Обстеження організму. Перед процедурою потрібно здати загальний аналіз крові, коагулограму, аналіз крові на інфекції (ВІЛ, гепатит). У деяких випадках список аналізів і обстежень може лікарем розширюватися.
 2. Повної відмови від вживання алкогольних напоїв за дві доби до оперативного втручання.
 3. Припинення прийому антикоагулянтів, препаратів для розрідження крові, за тиждень до процедури. Зверніть увагу, що скасування прийому таких ліків повинно обговорюватися з лікуючим лікарем.

Етапи проведення процедури

➜ Перший етап - Забір графтів (груп волосяних фолікулів)

При плануванні оперативного втручання, лікар трихолог з точністю підраховує необхідну кількість графтів для повного покриття ділянки шкіри, яка потребує пересадки. Донорська зона підстригається за допомогою машинки на потрібну довжину, обробляється антисептичним засобом, проводиться інфільтраційна місцева анестезія.

Забір графтів проводиться в системному, прорахованому лікарем порядку. Волосяні фолікули витягуються рівномірно по всій поверхні потиличної області. Лікар стежить за тим, щоб густота волосся в донорській ділянці не рідшала, залишалася достатньою.

Найчастіше донорською ділянкою є потилична область, але при недостатній густоті її волосяного покриву, фолікули беруться з грудей, підборіддя.

При заборі графтів, лікар трансплантолог використовує спеціальні інструменти, робота проводиться з ювелірною точністю. Витягнуті фолікули поміщаються в спеціальних холодний розчин, до складу якого входить плазма. Це дозволяє їм зберегти свою життєздатність перед імплантацією.

➜  Другий етап - Імплантація волосяних фолікулів

Область до імплантації графтів обробляють антисептиком і знеболюють. Через невеликі отвори в шкірі, які лікар робить за допомогою пінцета трансплантують в них графти. Імплантація графтів здійснюється сапфіровим лезом.

Реабіляціний період

Реабілітація після безшовної пересадки волосся у чоловіків дуже швидка і комфортна. Мікропроколи загоюються протягом декількох днів, вже через 7-10 діб від них не залишається і сліду.

Відразу після завершення операції, лікар трансплантолог докладно розповідає пацієнтові про особливості реабілітаційного періоду, розповідає як потрібно доглядати за волоссям.

У вартість операції входить післяопераційний набір, який видається кожному пацієнтові. У нього входить детальна інструкція, пов'язка, спеціальна подушка, шампунь, лосьйон. При необхідності, в цей набір може входити знеболювальний засіб.

Через те, що операція проводиться під місцевою анестезією, амбулаторно, пацієнт може відразу ж повертатися до звичного життя.

Основні рекомендації після трансплантації волосся:

 1. Перше миття голови проводиться лікарем в клініці. Надаються рекомендації як мити голову в домашніх умовах з використанням спеціальних косметичних засобів, виданих в клініці.
 2. Гігієнічний догляд за трансплантованими волосками мають проводитися двічі на день протягом перших двох тижнів.
 3. Перший час потрібно спати на спині, найзручніше це робити на спеціальній подушці, яка видається нами.
 4. Протягом перших 10 днів слід відмовитися від куріння і вживання алкоголю.
 5. Перші 10-15 днів потрібно уникати фізичних навантажень, не відвідувати басейн, сауну, солярій, чи не плавати у відкритих водоймах.

Протипоказання

Операція з трансплантації волосся має такі протипоказання: декомпенсований цукровий діабет, онкологія, інфекційні, запальні захворювання, порушення згортання крові, гострі психічні відхилення, серйозні патології серцево-судинної системи.

Фото до і після

Переваги безшовної пересадки в Києві
Ефективність та безпечність.

Безшовна методика, застосована нашими лікарями, є найрезультативнішим методом боротьби з алопецією.

Комфорт і безболісність.
Наші лікарі використовують якісну місцеву анестезію, ви нічого не будете відчувати. А завдяки сучасній методиці трансплантації волосся реабілітація проходить дуже швидко.
Мінімальна травматизація.

При заборі і трансплантація графтів не травмуються шкірні покриви і не накладаються шви, тому після процедури відсутні рубці / шрами. Методика також ефективна при наявності рубцевої тканини.

Гарантії.
Ми гарантуємо ріст волосся в обробленій ділянці голови, при дотриманні інструкцій, яка видається кожному пацієнтові після трансплантації.
Конфіденційність.

Ми ретельно дотримуємося анонімності всіх наших пацієнтів, поважаємо їх приватність.

Природність.

Пересаджене волосся виглядає натурально і зовні не відрізняються від інших. Методику можна застосовувати не тільки на волосистій частині голови, але і в області брів, бороди.


З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close