Прибрати міжбровні зморшки

Швидко та безболісно прибрати міжбровні зморшки можна у нашому косметологічному центрі NeoVita. Складки в цій зоні надають обличчю похмурого і втомленого вигляду, візуально додаючи вік.

Попри існуючу думку, проблема зморшок між брів не є віковою. Завдяки активній міміці заломи в міжбрівці можуть стати помітними вже з 20 років.

Як можна позбутися цієї проблеми? Немає універсального методу! Наші лікарі індивідуально підходять до кожного пацієнта, підбираючи для нього найбільш ефективний комплекс процедур, завдяки чому завжди отримують бажаний та необхідний результат.

Методи корекції міжбровних зморшків у косметолога

Корекція міжбровної зморшки філером Belotero Soft

Бланшинг – це унікальна методика заповнення дермальних заломів препаратом Belotero Soft (Німеччина). Процедура забезпечує моментальний ефект, здатний зберігатися до року.

При проведенні бланшування коригуються як поверхневі, і глибокі складки. Лікар за допомогою голки вводить філер прямо в область зморшки, згладжуючи її зі шкірною поверхнею.

Заповнення міжбровної мімічної зморшки філером Белотеро – безболісна процедура, а реабілітаційний період мінімальний не перевищує 2 діб.

Прибрати міжбровні зморшки контурною пластикою

Контурна пластика в області міжбровних складок дозволяє усувати глибокі зморшки, у тому числі на переніссі. Для цієї процедури ми застосовуємо м'які філери на основі гіалуронової кислоти, які не викликають набряклість.

Корекція міжбровної зморшки гіалуроновим філером найчастіше здійснюється канюлею. Це безпечний та безболісний метод введення препарату в цю зону, що не дає ускладнень. Тривалість маніпуляції: 15-20 хвилин, а ефект може зберігатися 10-18 місяців залежно від обраного філера.

Розгладити міжбровну зморшку ін'єкціями ботулотоксину

Ін'єкції ботулотоксину допомагають розгладити міжбровні складки, що виникли внаслідок активної міміки. Це можуть бути одна або дві зморшки між бровами. Ботулотоксин блокує передачу нервового імпульсу від мімічних м'язів, тим самим знерухомлюючи їх на час.

Міжбровна зморшка після введення препарату Ботокс починає розгладжуватися вже за кілька днів, максимальний результат оцінюємо через 2 тижні. Процедура не болісна, проходить комфортно, а отриманий ефект зберігається до пів року.

Після введення Ботоксу слід дотримуватись рекомендацій лікаря. Важливо не сприймати горизонтальне положення перші 4 години, не вживати алкоголь після ін'єкцій.

Позбутися зморшків між бровами лазерним шліфуванням

Видалення міжбровних зморшків лазером найефективніше на початковому етапі формування, на стадії поверхневих складок. Для досягнення максимального результату може знадобитися кілька сеансів, реабілітація триватиме кілька днів.

Після лазерного шліфування можуть призначатися ін'єкційні методики, наприклад, біоревіталізація та ботулінотерапія.

Як запобігти появі міжбровних зморшок

Як швидко і назавжди позбутися складок між бровами? Насправді цю проблему набагато легше попередити або зупинити на ранніх стадіях, ніж усунути.

Основні рекомендації для профілактики міжбровних зморшків:

  • Дотримуйтесь принципів здорового харчування. Намагайтеся максимально виключити з раціону продукти з високим глікемічним індексом, вживайте достатньо білка рослинного та тваринного походження.
  • Щодня наносите на шкіру сонцезахисний крем із захисним індексом не менше 50. Зверніть увагу, що фотостаріння є однією з головних причин розвитку вікових змін шкіри. Користуватись захистом ми рекомендуємо навіть в осінньо-зимовий період.
  • Намагайтеся уникати стресових ситуацій, висипайтеся і більше проводите на свіжому повітрі.
  • Займайтеся фізичною активністю. Ми рекомендуємо займатися спортом не менше 3 разів на тиждень (за відсутності медичних протипоказань).
  • З появою ознак міжбровних мімічних заломів звертайтеся до косметолога щодо ботулінотерапії. Саме цей метод лікарі найчастіше рекомендують проводити для корекції утворення зморшок у міжбров'я.
  • Не ігноруйте домашній та професійний догляд за шкірою. Щорічний курс косметологічних процедур (наприклад, пілінгів, мезотерапії) допоможуть вашій шкірі зберегти пружність та гладкість на довгі роки. А правильно підібраний домашній догляд пролонгуватиме їхню дію.

Скільки коштує прибрати міжбровні зморшки?

З появою перших ознак дермальних складок у міжбровці ми рекомендуємо звертатися за допомогою до лікаря-косметолога. Наші досвідчені лікарі підберуть найбільш підходящі вам методики корекції.

Скільки коштує процедура? Прибрати міжбровні зморшки у нашому косметологічному центрі недорого. Ціна залежить від обраних лікарем процедур та препаратів. Дізнатись точну вартість ви можете під час консультації у нашого лікаря-косметолога.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close