Зморшки

Починаючи з 25 років у шкірі починають розвиватися вікові зміни: зменшується вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти, уповільнюються обмінні процеси. Поступово шкіра починає втрачати свою еластичність та тонус, розвивається в'ялість, формуються зморшки.

За допомогою сучасних косметологічних методик можна не тільки зупинити процеси старіння в шкірі, але й позбавитися вже сформованих статичних і мімічних заломів.

Лікарі косметологи нашої клініки підбирають методики корекції зморшок залежно від їхнього виду, локалізації, індивідуальних особливостей пацієнта. У своїй роботі ми використовуємо лише безпечні та сертифіковані препарати та обладнання. Усі процедури проводяться косметологами з вищою медичною освітою.

Корекція мімічних та глибоких зморшків 

Для усунення зморшок ми застосовуємо апаратні, лазерні та ін'єкційні методики. Усі процедури проходять швидко та комфортно для пацієнта.

Особливу увагу наші лікарі приділяють підбору якісного професійного домашнього догляду за шкірою, що дозволяє надовго зберегти результат, отриманий у кабінеті косметолога.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close