Масаж тіла

Легкий шлях до краси та здоров'я. Людям, що ведуть сидячий спосіб життя, добре знайоме відчуття втоми та болю в спині. Кращий вихід - це масаж.

Кожен сеанс масажу в косметологічному центрі NeoVita - це розслаблення, задоволення, велика користь для вашого здоров'я.

У нашій клініці ви можете недорого записатися як на одиничний сеанс масажу, так і на повноцінний курс. Наші фахівці допоможуть вам позбавитися від почуття втоми, болю в спині та інших частинах тіла, а також скорегувати контури тіла.

Довіряйте своє здоров'я тільки перевіреним практикам і отримуйте непідробне задоволення від життя!

Масаж в центрі NeoVita
Наша клініка пропонує послуги професійного масажу, виконуваного фахівцями з багаторічним досвідом роботи в даній сфері. Вони володіють глибокими знаннями про фізіологію та анатомію людини, завдяки чому процедури максимально ефективні.

Наші масажисти проводять кілька видів масажу. Вибір методики здійснюється виходячи зі стану здоров'я пацієнта в поточний момент і наявності хронічних захворювань.
Класичний
Це універсальний метод в боротьбі за здоров'я та бадьорість. Він покладений в основу будь-яких інших масажних технологій та методик, тому він є базою, необхідною для оновлення всіх механізмів людського тіла. Після досвідчених і умілих рук нашого масажиста ви відчуєте розслабленість, легкість в м'язах, зникне біль у руках і ногах, а ваш настрій та самопочуття стануть просто чудовими!
Лімфодренажний
Якщо ви мрієте за короткий час без особливих зусиль повернутися в форму, щоб блищати в улюблених коротеньких шортиках або в відвертій сукні, то цей виду масажу - саме те, що вам допоможе! Він сприяє переміщенню застояної лімфи в тканинах, виведення з організму шлаків. В результаті кровообіг і природний обмін речовин поліпшується, фігура стає більш підтягнутою, шкіра пружною, еластичною та гладкою. Згодом повністю зникне в проблемних зонах неестетична «апельсинова кірка».
Медовий
Це один з найдавніших і найвідоміших видів масажу. Оздоровча процедура, яка проводиться з використанням меду, впливає не тільки на м'язи людини, але й на шкірні покриви, роблячи їх здоровими та підтягнутими. Мед насичений мікроелементами, вітамінами та корисними специфічними речовинами, які живлять шкіру, оздоровлюють її та виводять токсини в шкірних покривах. Шкіра очищається, набуває свіжий вигляд, рубці стають менш помітними, а жирові відкладення зменшуються.
Розслабляючий
Систематична зневіра, хронічна втома, регулярна підвищена стомлюваність, сезонні депресії, занепад настрою - це лише частина згубної симптоматики, яка наочно демонструє виснаження нервової системи сучасної людини. Медичний центр NeoVita пропонує своїм клієнтам повноцінне оновлення в руках професіонала-масажиста.
Антицелюлітний
Цей вид допоможе за короткий термін позбутися целюліту на шкірі, повернути їй пружність, бархатистість і еластичність, а також знайти ідеальні форми. Нездорове харчування, сидячий спосіб життя або малорухливість, порушений питний режим, гормональні розлади - все це стає причинами не естетичної «апельсинової кірки», з якою дуже непросто впоратися самотужки. Спеціаліст косметологічного центру NeoVita здатний назавжди викорінити проблеми сеансами ручного масажу.
Спортивний
Цей вид масажу покращує фізичну форму, сприяє удосконаленню потенціалу нашого тіла, дає можливість безболісно переносити навантаження, значно підвищує ефективність тренувань і легко відновлюватися після них. Він корисний та важливий не тільки для спортсменів-професіоналів, а й для людей, які регулярно займаються бігом, відвідують систематично тренажерний зал і взагалі ведуть активний спосіб життя. Він також має лімфодренажний ефект і забезпечує м'язи необхідним киснем.

Послуги професійного масажу тіла

Всупереч існуючій думці, що масаж потрібен тільки хворим людям, це далеко не так. Підтримка хорошого самопочуття та профілактика захворювань різного характеру є вагомим приводом для звернення до масажиста. Оскільки під час масажу відбувається виділення гормонів задоволення (ендорфінів), нерідко пацієнти відзначають значне поліпшення психоемоційного самопочуття.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Вартість масажу

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Масаж обличчя
Масаж обличчя в складі процедури
15 хв
350 грн
Класичний масаж обличчя
30 хв
500 грн
Гранд масаж обличчя
60 хв
650 грн
Масаж Тоффа
60 хв
800 грн
Кріомасаж обличчя / голови
15 хв
200 грн
Масаж тіла
Визначення маси тіла аналізатором TANITA BC-731
10 хв
50 грн
Загальні види масажу
Загальний масаж тіла
60/90 хв
500/700 грн
Антицелюлітний масаж
60/90 хв
500/700 грн
Розслабляючий масаж
60 хв
500 грн
Медовий масаж
40 хв
400 грн
Спортивний масаж
90 хв
700 грн
Лімфодренажний масаж
40/60/90 хв
400/500/700 грн
Масаж окремих частин тіла
Масаж спини
30 хв
350 грн
Лікувальний масаж спини
40 хв
400 грн
Масаж ніг (гомілки, стегна)
40 хв
350 грн
Масаж шийно-комірцевої зони
20 хв
350 грн
Масаж ніг (стопи)
25 хв
250 грн
Спеціальна пропозиція
Акція постійна
Знижка на масаж 10%
Масаж зі знижкою -10%
* При оплаті повного курсу
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close