Тіло

У нашій клініці ви можете покращити та оздоровити стан всього тіла, позбутися целюліту, рубців, розтяжок, підвищеної пітливості, підтягнути та омолодити шкіру. Ми повернемо вашому тілу молодість, пружність, допоможемо відновитися після пологів та різкого зниження ваги.

Також ми займаємося діагностикою та видаленням новоутворень на шкірі (невусів, папілом, бородавок, гемангіом), волосків, судинних зірочок. Для діагностики новоутворень використовуємо сучасний апарат FotoFinder, цифрову дерматоскопію.

Під час первинної консультації лікар дерматолог оглядає, обстежує пацієнта, індивідуально підбирає методики, процедури та консультує про домашній догляд за тілом.

Ми пропонуємо широкий спектр косметологічних процедур для всього тіла, серед яких лазерні, апаратні, ін'єкційні методики, масажі. Для очищення, оздоровлення всього організму, зняття втоми проводимо детокс крапельниці.

У роботі застосовуємо лише сертифіковане обладнання, якісні препарати. Усі процедури проводяться спеціалістами з медичною освітою.

Корекція проблемних зон, пов'язаних із тілом

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close