Корекція вилиць

Косметологічні процедури з корекції вилиць дозволяють збільшити форму, підкреслити та зробити більш виразними та підтягнутими. Також ці методики допомагають підтягнути, згладити носогубні складки та усунути птоз вилицевої зони.

Безопераційна корекція вилиць - безпечна та безболісна процедура, яка займає не більше 10-15 хвилин, а отриманий результат зберігається протягом 9-12 місяців.

Корекція вилиць філерами в нашому медичному центрі проводиться з використанням сертифікованих філерів на основі гіалуронової кислоти.

Корекції форми вилиць гіалуроновою кислотою

➜ Як підтягнути та збільшити вилиці? Зміна вилицевої області проводиться з використанням філера на основі гіалуронової кислоти - це безпечний і біодеградований препарат, який згодом безслідно розсмоктується.

Методику введення та гіалуроновий наповнювач вибирає косметолог у кожному конкретному випадку. Процедура проходить швидко (за 10-15 хвилин) та комфортно, ви не відчуєте болю. Отриманий результат видно відразу після ін'єкції. Вилицева зона стає більш вираженою, підтягується і згладжується носогубна складка.

➜ Зверніть увагу, що після проведення контурної пластики косметолог дасть вам рекомендації, яких потрібно дотримуватися. Завдяки їм період відновлення буде мінімальним (понад добу), а отриманий результат – більш вираженим та тривалим.

Скільки коштує зробити вилиці у косметолога? Ціна на зміну вилиць у нашому медичному центрі NeoVita доступна, залежить від виду препарату та його необхідної кількості, наприклад, одному пацієнту буде достатньо 1 мл, а іншому може знадобитися 3 мл.

Показання корекції форми вилиць філерами

➜ У яких випадках проводиться моделювання вилиць гіалуроновими філерами?

Після 30 років в організмі починають поступово розвиватися вікові зміни шкіри. Жирові щічні пакети поступово стоншуються, кісткові тканини деградують, шкіра втрачає свій тонус, обвисає і стає в'ялою. Всі ці процеси призводять до деформації овалу обличчя, опущення щік, формування носослізної борозни та носогубних складок.
Основні показання:
 • бажання пацієнта змінити форму вилицевої зони;
 • усунути нависання носогубної складки та підтягнути овал обличчя;
 • наявніть вираженої носослізної борозни, що надає всій обличчю стомлений вигляд;
 • втрата шкірою тонусу та в'ялість;
 • дефіцит тканин у вилицевій області.
Ми рекомендуємо проводити контурну пластику щічної зони при найменших вікових змінах, оскільки за допомогою цієї процедури можна не тільки змінити форму вилиць, але й відновити овал обличчя, зупинити процеси обвисання м'яких тканин.

Переваги корекція вилиць та щік філерами

 1. Миттєвий та стійкий результат. Підняти вилиці філером у кабінеті косметолога можна за 10-15 хвилин і відразу ж насолоджуватися підтягнутим обличчям та чітким контуром вилиць. Отриманий ефект зберігається, в середньому від 9-12 місяців (залежить від препарату, що вводиться).
 2. Натуральність. Корекція вилицевої зони збереже вашу природність і натуральність, не вплине на міміку.
 3. Омолоджуюча дія. Гіалуронова кислота зволожує та ущільнює шкіру, робить її більш пружною та підтягнутою.
 4. Атравматичність. При введенні препарату лікар робить мінімальну кількість проколів шкіри, не травмуючи великих судин.
 5. Безпека. Гіалуронова кислота - гіпоалергенна, натуральна і повністю сумісна з людським організмом речовина. Ми працюємо лише з сертифікованими оригінальними філерами.
 6. Можливість скасування. Якщо вам буде некомфортно з відкоригованою вилицею, гіалуроновий наповнювач можна повністю і безслідно прибрати спеціальними препаратами (гіалуронідазою).
 7.  Відсутність вікових обмежень. Контурну пластику можна проводити у молодому віці (з 18 років).
 8. Швидка реабілітація. Тільки в першу добу може бути невелика набряклість і підвищена чутливість у місці ін'єкції.
 9. Доступна ціна. Вартість контурної пластики вилицевої зони в рази менша від пластичної операції.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close