Позбутись зморшок навколо очей

Прибрати зморшки навколо очей можна швидко та безболісно завдяки сучасним косметологічним методикам. Саме в цій зоні з'являються вікові зміни насамперед, а мімічні "гусячі лапки" можуть виникнути навіть у 20 років.

Шкіра в периорбітальній ділянці дуже тонка і чутлива, тому працювати з нею потрібно обережно, застосовуючи спеціальні препарати та методики.

Наші досвідчені лікарі косметологи підберуть вам необхідний комплекс процедур, здатний усунути зморшки навколо очей у найкоротші терміни. У своїй роботі ми використовуємо лише сертифіковані та безпечні препарати, підходимо до кожного конкретного випадку індивідуально, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта та його побажання.

Як позбутися зморшок під очима?

Спілкуючись із людиною ми насамперед звертаємо увагу на очі та зморшки навколо них одразу ж видають вік. Дермальні заломи в периорбітальній ділянці бувають кілька видів:

Мімічні – розвиваються через активну міміку. Ви, мабуть, чули такий вислів, що людина "посміхається очима". Також, гусячі лапки часто з'являються у людей із проблемами зору, які постійно примружуються, щоб краще щось розгледіти. Мімічні зморшки навколо очей ніяк не пов'язані з віком та найчастіше стають помітними вже з 20 років.

Вікові. Вже після 25 років у нашій шкірі уповільнюються обмінні процеси, зменшується синтез свого колагену, еластину, гіалуронової кислоти, тобто речовин, що підтримують тонус та молодість дерми. Найчастіше вікові заломи стають помітними після 30 років, їх видно навіть за відсутності міміки.

Для усунення зморшок верхньої та нижньої повіки використовуються та комбінуються різні методики, які включають повноцінний домашній догляд та косметологічні процедури, апаратні та ін'єкційні.

Саме комбінація засобів домашнього та професійного догляду здатна дати максимальний та тривалий результат, зберегти молодий зовнішній вигляд.

Як прибрати зморшки під очима у косметолога?

Ін'єкції ботокс від зморшків під очима

Ботулінотерапія (ботокс) для зморшків навколо очей призначається усунення мімічних заломів. Це ін'єкційна процедура, під час якої лікар-косметолог вводить препарат, що містить ботулотоксин. Він на якийсь час розслаблює мімічну мускулатуру, тим самим розгладжуючи заломи.

Дія ботулотоксину проявляється протягом перших 2 тижнів після його введення та триває в середньому 4-6 місяців. Через півроку після процедури робота м'язів відновлюється і його можна повторити.

➜ Коли потрібно починати ін'єкції ботокса? Найкраще це робити з появою перших зморшок, навіть якщо вони виникли у 20 років. Таким чином вдається зупинити процес формування заломів на ранньому етапі, зберігши молодий та привабливий зовнішній вигляд.

Уколи від зморшків під очима

Уколи під очі від зморшків проводяться різними препаратами, залежно від їхньої виразності та стану шкіри. Для заповнення глибоких заломів, що вже сформувалися, ми проводимо бланшування препаратом Белотеро. До його складу входить частково стабілізована гіалуронова кислота, яка як філер заповнює зморшки, згладжуючи їх зі шкірним рельєфом.

Також хороший результат показують ін'єкції полінуклеотидів Реджуран (REJURAN) навколо очей. Цей препарат активує в дермі синтез колагену, еластину, підвищує тонус шкіри та ущільнюючи її. Полінуклеотиди під очі можуть вводитися як у верхню, так і нижню повіку. Курс: 3-4 процедури з інтервалом 14 днів.

Мезотерапія шкіри навколо очей допомагає покращити колір шкіри, ущільнити її, згладити заломи, зміцнити судини та усунути набряклість. Препарати для мезотерапії периорбітальної зони підбирає лікар-косметолог залежно від проблеми, вираженості вікових змін. Мезотерапія проводиться курсом 4-6 процедур з інтервалом 7-10 днів.

➜ Зверніть увагу, що при проведенні уколів під очима ми використовуємо місцеву анестезію для комфортного проведення процедури. Реабілітація після уколів швидка, у перші дні може бути невелике почервоніння у місцях ін'єкцій, набряклість. Папули проходять за добу.

Апаратна корекція зморшок під очима

➜ Як прибрати глибокі зморшки, лінії під очима? Зробити це можна за допомогою лазерних методик.

Фототерапія (фотоомолоджування) - це апаратна лазерна методика, що дозволяє швидко прибрати складки під очима, покращити стан шкіри, повернути периорбітальній зоні здоровий та молодий зовнішній вигляд.

У своїй роботі ми застосовуємо ультрасучасний та безпечний апарат Alma Lazer Harmony. Лазерний промінь прицільно точково впливає на проблемні ділянки, проникаючи у глибокі шари дерми. Така дія запускає оновлення шкіри на клітинному рівні, стимулюючи вироблення свого колагену.

Перший видимий результат стає помітним після першого сеансу, але для досягнення максимального ефекту рекомендований курс з 4-6 процедур з інтервалом 10-14 днів.

Фотоомолодження проходить комфортно, без болючих відчуттів. Реабілітаційний період – мінімальний.

Ферментотерапія DMK Danne

Ферментотерапія DMK Danne - це унікальна преміальна доглядова косметологічна процедура, що дозволяє не тільки розгладити зморшки в периорбітальній зоні, а й покращити колір обличчя, тонус шкіри, надати їй здорового вигляду.

Ферменти, що входять до препаратів Данне, запускають обмінні інтрадермальні процеси, насичують клітини корисними речовинами (амінокислотами, мінералами, вітамінами). Такий догляд можна сміливо робити за кілька годин до урочистого заходу. Після спеціально розроблених препаратів Данне ви виглядатимете відпочилою і посвіжілою.

Для досягнення пролонгованого результату рекомендуємо проходити ферментотерапію курсом 6-12 сеансів з інтервалом в 1 тиждень.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close