Позбутися акне

Як позбутися прищів та вугрів? Насамперед слід розуміти, що ця проблема не є виключно естетичним дефектом, вона сигналізує про розвиток вугрової хвороби (акне), стану комплексного підходу та лікування.

Акне - це хронічне запальне захворювання шкіри, при якому закупорюються пори через підвищену секрецію шкірного сала (себуму). Вугрова хвороба проявляється відкритими та закритими комедонами, запальними елементами (прищами).

Правильно підібрані косметологом процедури та домашній догляд допоможуть позбутися прищів назавжди і запобігають розвитку симптомів постакне (рубців, пігментних плям). Наші лікарі косметологи складуть вам план лікування, воно може складатися з лазерних методик, чисток, пілінгів та ін'єкційних процедур.

Як позбутися прищів у підлітковому віці?

Як швидко та ефективно позбутися прищів підлітку? Вугрова хвороба здебільшого починає проявлятися у підлітковому віці під час гормональної перебудови організму.

Для успішного лікування вугрів у такому періоді важливо навчити юну людину правильно доглядати свою шкіру, дотримуючись простих рекомендацій:

  • у жодному разі самостійно не тиснути запальні елементи та чорні крапки;
  • не чіпати обличчя брудними руками (іноді це входить у звичку, наприклад, у школі під час уроків);
  •  щодня самостійно доглядати свою шкіру, використовувати спеціальні аптечні або професійні засоби для очищення, тонізації, зволоження.

Але лише домашній догляд і вироблена звичка будуть ефективні лише за легкої стадії вугрової хвороби. З появою на обличчі або тілі гнійних запалень ми рекомендуємо невідкладно звертатися за медичною допомогою до лікаря дерматокосметолога.

Лікар визначить тип шкіри, призначить обстеження (при необхідності), поставить діагноз, підбере дбайливі та ефективні процедури з огляду на молодий вік пацієнта.

Як швидко та ефективно позбутися прищів?

Процедури від прищів у косметолога підбираються самим лікарем на основі клінічної картини, особливостей шкіри, стадії та виразності акне. Ми призначаємо лише ефективні та безпечні методики, які здатні швидко прибрати всі прищі з обличчя, нормалізувати роботу сальних залоз, уникнути рубців.

Видалення прищів лазером

Лазерна терапія обличчя та тіла від прищів – це один із найбезпечніших та найефективніших методів лікування акне. У клініці NeoVita застосовується найновіша технологія Clear Skin за допомогою лазера Alma laser Harmony XL pro.

Лазерне видалення прищів на обличчі та тілі проводиться курсом (кількість процедур визначає лікар). Тривалість 1 сеансу: 20-40 хвилин.

Процедура відбувається комфортно, без болю. Реабілітація відсутня. Перший результат стає видно вже після першого сеансу.

Чищення шкіри від прищів

Професійне чищення обличчя від прищів допомагає позбутися вугрів, чорних точок, відкритих та закритих комедонів.

При лікуванні акне можуть бути призначені такі види чисток:

  1. Глибоке чищення обличчя від вугрів та прищів. Проводиться із застосуванням стерильних інструментів. Після нанесення спеціальної маски, що відкриває пори, лікар очищає вміст пори, а потім заспокоює шкіру масками. Тривалість 1-2 години. У перший день може бути почервоніння.
  2. Атравматична чистка Danne – процедура, що допомагає очистити шкіру від прищів атравматичним методом. Лікар використовує спеціальні препарати Danne, які очищають пори, регулюють роботу сальних залоз, нормалізують мікробіом.

Ін'єкційні процедури

Які уколи призначають від прищів для максимального результату? Під час огляду лікар косметолог визначає необхідність ін'єкцій, підбирає ін'єкційні препарати, які допоможуть пацієнтові не лише легко позбутися прищів, а й покращити стан шкіри.

Мезотерапія – це ін'єкційна процедура, під час якої інтрадермально вводяться спеціальні мезококтейлі. При лікуванні акне підбираються мезококтейлі, дія яких спрямовано нормалізацію роботи сальних залоз, зняття запалення, усунення пігментації.

При проведенні мезотерапії обличчя від прищів використовується місцева анестезія, яка забезпечує комфорт та безболісність. Курс: 4-8 сеансів, з інтервалом 7-14 днів (залежить від препарату).

PRP терапія – ін'єкційна процедура, під час якої пацієнту внутрішньошкірно вводиться плазма, отримана з його власної крові шляхом центрифугування. Дія плазмотерапії спрямовано зняття запального процесу, нормалізації секреції шкірного сала.

Курс 4-6 сеансів із інтервалом 14 днів. Це абсолютно безпечна процедура, оскільки пацієнтові вводиться плазма з його крові без будь-яких сторонніх компонентів.

Така методика ідеально підходить навіть алергікам.

Полінуклеотиди REJURAN призначаються для усунення запальних елементів, зменшення вироблення себуму, корекції слідів постакне. Полінуклеотиди запускають інтрадермальне оновлення шкіри, стимулюють у ній синтез свого колагену та еластину, борються з пігментацією, слідами постакне.

Курс: 3-4 процедури. Така ін'єкційна методика відмінно підійде при акне пацієнтам після 30 років, адже вона, крім лікування запалення, покращує дермальний тонус і пружність, усуває в'ялість шкіри та згладжує зморшки.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close