Стерильність і безпека

Відвідування косметолога повинно бути, в першу чергу, безпечним для пацієнта. У нашому Медичному центрі косметології і дерматології NeoVita ми дбаємо про здоров'я і безпеки наших пацієнтів і співробітників. Наш персонал вживає всіх необхідних заходів для виключення ризику інфікування вірусами або бактеріями під час проведення процедур.

Безпека в косметології NeoVita - наш головний принцип роботи. Наші лікарі під час роботи використовують одноразові рукавички, маски, захисні щитки, а всі інструменти упаковуються в стерильні пакети з маркерами проведеної стерилізації і розкриваються в присутності пацієнта.

Відвідуючи наш косметологічний центр, ви можете бути впевненими у своїй безпеці!

Наші правила роботи з клієнтами

Одноразові витратні матеріали

Ми використовуємо тільки якісні і одноразові витратні матеріали (рукавички, маски, простирадла, шприци, голки, шпателі).

Чистота рук

Перед початком будь-якої процедури лікар косметолог миє руки і обробляє їх спеціальним антисептичним засобом. Це допомагає запобігти потраплянню бактерій через руки.

Чистота в кабінеті косметолога

У кабінеті косметолога проводиться вологе прибирання, із застосуванням дезінфекційних засобів, після кожного клієнта. Кілька разів на добу проводиться кварцування.

Турбота про персонал

Всі наші співробітники забезпечуються одноразовими засобами індивідуального захисту.

Стерилізація інструментів косметолога

Всі інструменти проходять етапи стерилізації:

  • механічне очищення і дезінфекцію в спеціальному розчині;
  • промивання, просушування та упаковування в індивідуальні пакети;
  • упаковані інструменти стерилізуються в автоклаві;
  • простерилізовані інструменти зберігаються запечатаними в пакетах в спеціальній ультрафіолетовій знезаражувальній лампі.
Контроль

Ми постійно стежимо за дотриманням стерильності в салоні краси. Ваша безпека у нас в пріоритет.

Відвідуючи наш медичний центр, ви можете самостійно переконатися в дотриманні нашими співробітниками всіх правил асептики. Наші лікарі дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Від вас ми просимо дотримуватися чистоти в нашій клініці, на вході одягати бахіли, не відвідувати косметолога в разі застудних вірусних захворювань.

Для стерилізації ми використовуємо:

Автоклав Europa B Evo 24. Автоклав забезпечує якісну стерилізацію косметологічного інструментарію. Виготовлений в Італії, пройшов сертифікацію в Україні. В автоклаві є вбудовані системи контролю якості.

Також, в апарат вбудований спеціальний принтер, завдяки якому можна з точністю відстежувати цикли обробки інструментарію.

УФ камери КБ-03- "Я" -ФП Ультра-Лайт. Простерилізований інструментарій зберігається в ультрафіолетовій камері, яка підтримує його чистоту і стерильність, захищає від попадання на його поверхню мікроорганізмів.

Холодильні камери Tecno-Gaz DEA. Холодильні камери використовується для упаковування косметологічних і дерматологічних багаторазових інструментів перед приміщенням їх в автоклав. Пакети оснащені температурними датчиками. На пакетах вказується дата і час обробки. Вони розкриваються при пацієнті.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close