Звузити пори на обличчі

➜ Як звузити розширені пори на обличчі та зробити їх непомітними?

Якщо ви хочете позбутися чорних точок, звузити пори на обличчі, слід звичку щодня доглядати за шкірою і регулярно відвідувати лікаря-косметолога.

Професійні косметологічні процедури, наприклад, шліфування або пілінги, звузять пори, а правильно підібраний домашній догляд, що включає повноцінне очищення та тонізацію, допоможе зберегти результат на довгий час.

Розширені пори виникають через підвищену вироблення шкірного сала, можуть бути слідом вугрової хвороби, або виникати внаслідок генетичної схильності. Наші лікарі косметологи підходять уважно до кожної конкретної проблеми, визначають її причину та складають план лікування.

Причини розширеного часу на обличчі?

Розширені пори на обличчі виникають через високу активність роботи сальних залоз, що виробляють себум, також велику роль відіграють зовнішні та внутрішні фактори.
Основні причини появи широких пор та чорних точок на обличчі:
  • Жирний та комбінований тип шкіри, генетична схильність. Тип шкіри у кожного свій і його не можна змінити. Але ми можемо відрегулювати домашній догляд, проводити косметологічні процедури, що маскують цю проблему.
  • Неправильно підібрані засоби для домашнього догляду. Багато засобів для чищення (гелі, тоніки, пінки) містять у своєму складі шкідливі речовини (спирти, силікони, парабени), що порушують рН. Також забивати пори можуть жирні креми з оліями.
  • Вугрова хвороба. Навіть після завершення лікування на обличчі можуть залишатися глибокі широкі пори, що є слідами постакне.
  • Недостатнє очищення шкіри від зовнішніх забруднень, декоративної косметики.
  • Незбалансоване харчування, куріння та зловживання алкоголем.
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту та гормональний дисбаланс.

Як прибрати розширені пори на обличчі?

Як швидко позбутися розширених пір на носі й обличчі? Спочатку рекомендуємо записатися до лікаря косметолога на первинну консультацію й тільки після огляду лікар підбере вам найбільш ефективні методики.

Прибрати розширені пори лазером

Лазерне шліфування - це ефективний метод, здатний прибрати розширені пори на носі, чолі та інших ділянках обличчя. Завдяки нашому сучасному апарату Alma laser Harmony XL pro процедура проходить комфортно та без болю з мінімальною реабілітацією. 

➜ Для досягнення потрібного ефекту зазвичай призначається курс. Повністю прибрати пори лазером можна за 2-3 сеанси, які проводяться з інтервалом на місяць. Але перший видимий ефект ви помітите відразу після першої процедури.

Лазерна дія спрямована на вирівнювання рельєфу обличчя та стимуляцію обмінних дермальних процесів. Після процедури активізується вироблення колагену та еластину, регулюється робота сальних залоз.

Прибрати пори на обличчі за допомогою пілінгів

Пілінги - це доглядові процедури, під час яких наносяться препарати, що містять у своєму складі кислоти. При чорних точках ефективні саліцилова, азелаїнова, мигдальна, гліколева кислоти.

Пілінгові склади підбирає сам лікар-косметолог у кожному конкретному випадку. Курс складається з 4-6 процедур, які рекомендовано проводити з інтервалом 7-14 днів (він залежить від препарату).

Реабілітаційний період після пілінгу мінімальний, на 3-4 день може бути незначне лущення, відчуття стягнутості.

➜ Бажаємо звернути увагу, що під час проходження курсу пілінгів важливо дотримуватися лікарських рекомендацій, регулярно використовувати сонцезахисний крем, засоби для зволоження.

Звузити пори на обличчі за допомогою чищення у косметолога

За наявності чорних точок на обличчі, великій кількості закритих та відкритих комедонів ефективне комбіноване чищення. Після нанесення спеціальної маски, що відкриває пори, косметолог за допомогою стерильних інструментів проводить чищення. Така процедура проходить комфортно, не викликає виражених больових відчуттів.

➜ Залежно від типу та стану шкіри її рекомендується проводити раз на 3-6 місяців. Постпроцедурне почервоніння тримається недовго, наступного дня минає.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close