Лікування алопеції

Алопеція - це повне або часткове випадання волосся, що призводить до облисіння або зниження щільності волосся. Випадання волосся вважається нормою, якщо за день випадає не більше 100 волосків, все, що перевищує ці показники, лікарі кваліфікують як алопеція.

Якщо ви помітили активне випадання волосся, наприклад, під час миття голови або формування видимих ​​залисин, слід негайно звертатися за медичною допомогою до лікаря трихолога для виявлення причини, постановки діагнозу та лікування.

Ефективне та безпечне лікування алопеції у клініці NeoVita на Позняках проводиться після огляду та обстеження пацієнта. У нашому арсеналі – сучасний діагностичний апарат, FotoFinder для цифрової трихоскопії. Також пацієнту може призначатися додаткові лабораторні аналізи крові.

Лікування алопеції у жінок та чоловіків може складатися з підбору доглядових засобів, медикаментозної та ін'єкційної терапії. Для усунення залисин використовується пересадка волосся безшовним методом Fue.

Лікування алопеції фото до / після

Основні причини розвитку алопеції та її форми

Методики лікування алопеції у чоловіків та жінок залежать насамперед від форми захворювання. Причини, через які може розвиватися хвороба облисіння, можуть бути найрізноманітнішими, починаючи від генетичної схильності й закінчуючи стресовими факторами.

Поширені види алопеції та причини появи:

Андрогенна алопеція – проявляється формуванням стійких залисин у лобовій та тім'яній зонах у чоловіків, а у жінок характеризується зміною лінії волосяного росту та витонченням волосся в області проділу. Самі волоски стають тонкими та втрачають об'єм. Розвивається з наступних причин:

 • генетична схильність;
 • високий рівень тестостерону у крові;
 • підвищений рівень ферменту 5 альфа редуктази у крові (відповідає синтез тестостерону).

Вогнищева алопеція - проявляється появою на голові множинних вогнищ облисіння, про “гнізд”. Вогнищева (гніздова) алопеція може зустрічатися як у чоловіків, так і у жінок. Основні причини її розвитку:

 • аутоімунні процеси в організмі;
 • період сильного стресу чи надмірних фізичних навантажень;
 • ендокринологічні патології щитовидної залози, надниркових залоз, гіпоталамуса;
 • порушення кровопостачання волосистої частини голови, шийний остеохондроз.

Дифузна алопеція – характеризується рівномірною втратою волосся по всій площі голови. Дифузне випадання волосся може виникати з багатьох причин, серед яких:

 • хронічний стрес та недосипання;
 • ендокринологічні патології;
 • незбалансоване харчування та авітаміноз;
 • інтоксикація та негативний вплив екології.

Себорейна здебільшого розвивається у жінок, внаслідок надмірної секреції шкірного сала. Виявляється лупою, свербінням шкіри голови, випаданням волосків. Неправильно підібраний домашній догляд за волоссям може спровокувати прояви захворювання.

Як проводитися лікування алопеції у нашій клініці

Головна запорука успішної терапії випадання волосся - точне виявлення причини та постановка діагнозу. Також важливо своєчасне звернення пацієнта за медичною кваліфікованою допомогою, адже на ранніх стадіях облисіння лікувати набагато простіше.

Лікування алопеції у нашій клініці НеоВіта завжди починається з огляду та консультації трихолога. Для діагностики використовуємо цифрову трихоскопію волосся та шкіри голови. Вона дозволяє оцінити стан шкіри та цибулин. У деяких випадках пацієнту можуть призначатися лабораторні аналізи крові та консультації лікарів суміжних спеціальностей, наприклад, ендокринолога, гінеколога, андролога.

При виявленні дифузної, андрогенної або інших видів алопеції лікування може включати:

 1. Підбір лікувального домашнього догляду (маски, шампуні тощо).
 2. Медикаментозну терапію, наприклад, вітамінні комплекси.
 3. Ін'єкційні методики: мезотерапія, плазмотерапія, ін'єкції полінуклеотидів. Ці методи можуть комбінуватися та поєднуватися. Тривалість курсу та вид препаратів вибирає лікар.

Бажаємо звернути увагу, що ефективність лікування багато в чому залежить від самого пацієнта, від ретельного виконання ним рекомендацій та призначень лікаря трихолога.

Переваги лікування алопеції у клініці Neovita

 1. Індивідуальний комплексний підхід. До кожного пацієнта ми підходимо персоналізовано і метод лікування призначаються тільки після встановлення діагнозу та виявлення причин.
 2. Гарантія результату. Лікування захворювань волосся проводиться досвідченим лікарем трихологом, який у своїй роботі керується міжнародними протоколами.
 3. Швидка діагностика. Цифрова трихоскопія проводиться на надточному апараті FotoFinder.
 4. Безпека. У своїй роботі ми використовуємо лише сертифіковані препарати та дотримуємося всіх правил антисептики.
 5. Вартість. Ціна лікування алопеції у нашій клініці доступна. Вона залежить від вибраних методик, препаратів, а також тривалості курсу.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close