Вилікувати випадіння волосся

➜ Як можна позбутися випадіння волосся на голові? Випадіння волосся (алопеція) зустрічається дуже часто як у чоловіків, так і у жінок. Завдяки сучасним медичним методикам можна не тільки зупинити процес активного випадіння, але й заростити вже наявні та сформовані залисини.

У нашому медичному центрі NeoVita у Києві на Позняках лікуванням випадіння волосся займається кваліфікований дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.

Під час первинного огляду лікар виявляє причину алопеції, за необхідності призначає пацієнту додаткові обстеження, після чого підбирає максимально ефективні методики лікування.

У яких випадках варто звернутись до трихолога?

Волосяний покрив нашого тіла постійно оновлюється. Вважається нормою випадіння до 100 волосків із голови на добу.
Ми рекомендуємо звернутися до лікаря трихолога, якщо:
 • волоски стали активніше випадати, наприклад, при миття голови у ванній залишаються цілі пасма;
 • на голові стали візуалізуватися залисини;
 • волосяний покрив став менш пишним;
 • волоски почали сильно обламуватись;
 • з'явилася лупа та свербіж в області волосистої частини голови.

Ми рекомендуємо звертатися за допомогою до трихолога з появою перших тривожних симптомів. На ранніх етапах алопеція швидше піддається лікуванню.

Чи можна вилікувати випадіння волосся?

Як зупинити випадіння волосся? Зробити це можна завдяки кваліфікованій медичній допомозі лікаря трихолога. При призначенні лікування лікар враховує як масштаби проблеми, а й причини її розвитку, індивідуальні особливості організму пацієнта, супутні захворювання, наприклад ендокринні патології.

Позбутися випадіння волосся допомагають ін'єкційні методики: плазмотерапія та мезотерапія.

Також лікар підбирає для пацієнта професійний домашній догляд, за необхідності призначається дієта, корекція режиму дня. Якщо залисини вже сформувалися, призначається пересадка (трансплантація) волосяних фолікул.

Лікування випадіння волосся ін'єкціями

Мезотерапія від випадіння волосся – одна з найефективніших процедур для лікування алопеції. Це ін'єкційна процедура, під час якої лікар проколює спеціальні препарати, мезококтейлі на всій поверхні волосистої частини голови. Ін'єкції проводяться маленькою тонкою голкою, а вся процедура займає трохи більше 15-20 хвилин.

Дія мезококтейлів:

 • зупиняють процеси випадіння;
 • будять сплячі волосяні фолікули, тим самим запускаючи активне зростання нових волосків;
 • живлять і забезпечують корисними мікроелементами волосяні фолікули;
 • покращують та відновлюють іннервацію та кровопостачання шкіри голови;
 • нормалізують роботу сальних залоз, усуваючи надмірну жирність шкіри;
 • допомагають позбутися лупи.

Під час консультації трихолог підбирає пацієнту необхідні препарати для мезотерапії, а також призначає певну кількість процедур. У середньому потрібно 6-10 сеансів із інтервалом 7-10 днів.

Плазмотерапія при випадінні волосся - ін'єкційна процедура, за якої пацієнту вводиться плазма, виготовлена ​​з його власної крові. Плазмоліфтинг ефективно допомагає від випадіння волосся, показує хороші результати навіть у разі андрогенної та гормональної алопеції.

Плазма має потужну регенераторну дію. Вона пробуджує фолікули, запускає активне зростання нових волосків і зупиняє алопецію. Також ефективна при лупі та допомагає позбутися запальних процесів у ділянці волосистої частини голови, регулює роботу сальних залоз.

Перший результат видно вже після першого сеансу, а курс складає 6-8 сеансів з проміжком 7-14 днів.

Пересадка волосся

Трансплантація (пересадка) – найбільш ефективний метод лікування алопеції та облисіння. Ця методика допомагає позбавитися навіть великих залисин.

У дерматологічному центрі Неовіта пересадка проводиться безшовним методом Fue. Відсоток приживання волосків у нашій клініці перевищує 95%.

Забір волосків та їх використання здійснюється вручну, за допомогою мікрохірургічних інструментів, що забезпечує атравматичність, максимальне приживлення фолікулів та швидку реабілітацію.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close