Позбутися зморшок навколо губ

Зморшки навколо губ можуть з'являтися у молодому віці. Вся річ у тому, що коли ми посміхаємося, кривляємося, їмо, п'ємо або куримо - скорочується круговий м'яз рота, який внаслідок підвищеної активності формує вертикальні складочки губ, так звані «кисетні зморшки». Такі заломи візуально надають обличчі старшого і похмурого вигляду.

Прибрати зморшки навколо губ на сьогодні можливо за допомогою ін'єкційних та апаратних методик.

Якщо ви помітили у себе мімічні зморшки, що формуються біля рота, не відкладайте відвідування косметолога. На початковому етапі появи боротися з ними набагато простіше та швидше.

Як прибрати зморшки навколо рота?

Цю проблему можна вирішити за допомогою ін'єкцій ботулотоксину (ботоксу). Цей препарат розслаблює круговий м'яз, тим самим частково блокуючи його активність.

Ботокс допомагає позбутися зморшок навколо губ лише за одне відвідування косметолога. Ін'єкції проходять комфортно та без болю. Бажаний ефект настає через 8-10 днів після введення препарату. Дія ботоксу триває 4-6 місяців, після чого мімічна активність відновлюється і процедуру можна повторити.

➜ Бажаємо звернути увагу, що ботулінотерапія найбільш ефективна на ранньому етапі формування кисетних заломів. Якщо вони вже стали глибокі, видимі в стані спокою, перед введенням ботоксу може знадобитися їхнє заповнення філером або проведення апаратного лазерного омолодження.

Забрати зморшки навколо рота філером Белотеро

Прибрати глибокі виражені зморшки навколо рота можна за допомогою м'якого філера на основі гіалуронової кислоти. Ця процедура називається бланшингом, яка проводиться з використанням препарату Belotero. Під час бланшування косметолог за допомогою тонкої голки вводить філер безпосередньо в самі зморшки біля губ, заповнюючи їх.

Препарат Белотеро не тільки усуває кисетні зморшки, а й покращує якість шкіри, стимулює вироблення колагену та еластину, зменшує в'ялість.

Процедура введення філера проходить швидко та комфортно, займає не більше пів години. Перед ін'єкціями лікар наносить аплікаційний анестетик, тому пацієнт нічого не відчуває під час введення препарату.

Залежно від глибини та виразності зморшок біля рота може знадобитися від 1 до 3 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. Отриманий результат видно відразу, він зберігається період від 6 до 12 місяців після проходження повного курсу.

➜ Для продовження ефекту косметологи рекомендують проводити ботулінотерапію для зменшення мімічної активності після завершення курсу бланшингу.

Як прибрати мімічні зморшки навколо рота лазером?

Як боротися зі зморшками навколо губ без ін'єкцій? У нашій клініці НеоВіта ви можете позбутися зморшок навколо губ за допомогою апаратних методик, а саме: лазерного омолодження CLearlift та фотоомолодження SVL.

У медичному центрі NeoVita ці процедури проводяться на сучасному лазерному апараті Alma Lazer Harmony XL pro, який надає дбайливу дію на дерму, не викликаючи сильного пошкодження.

Лазерне омолодження CLearlift

Інноваційна методика Clear Lift дозволяє швидко та без болю омолоджувати та відновлювати шкіру. Лазерні промені не травмують епідерміс, а запускають у його шарах процеси регенерації та відновлення, стимулюючи вироблення колагену та еластану.

Лазерне омолодження дозволяє прибрати складки навколо губ, повернути тонус і молодість. Процедура абсолютно безболісна, не вимагає попереднього знеболювання.

Курс: 1-3 сеанси з інтервалом 1,5-2 місяці (кількість процедур призначається індивідуально, залежно від стану шкіри). Після лазерного омолодження не реабілітації, ви зможете повернутися до повсякденного життя одразу після процедури.

Для поліпшення результату, у складних випадках, лазерне омолодження може поєднуватись із введенням філера або ботоксу.

Фотоомолодження SVL

Для фотоомолоджування шкіри в нашій клініці застосовується сучасний Dye-SVL з унікальною технологією AFT. Він дозволяє отримувати максимальний результат на мінімальній потужності, без пошкодження епідермісу та глибоких шарів дерми.

Фотоомолодження покращує колір та тонус шкіри, зменшує дермальні заломи. Процедура може проводитися як локально, на проблемній ділянці, і на всьому обличчі.

Фотоомолодження проводиться курсом 4-6 процедур кожні 14 днів. У перші дні після сеансу можливе незначне почервоніння ділянки, набряклість, утворення скоринок. У цей період важливо дотримуватися всіх рекомендацій косметолога.

Переваги зменшення зморшок навколо губ лазером

  1. Безпека. У роботі ми використовуємо сучасний ізраїльський лазер Alma Lazer Harmony XL pro, який дбайливо впливає на глибокі шари дерми, не травмуючи її.
  2. Висока результативність. Перший ефект ви помітите вже після першого сеансу, але для досягнення максимального результату може знадобитися кілька процедур.
  3. Індивідуальний підхід. Тривалість курсу, інтервал між сеансами лікар підбирає персонально кожного пацієнта, враховуючи стан його шкіри, вираженість кисетных заломів.
  4. Натуральний результат. Лазерна дія запускає природні та природні процеси в шкірі. Завдяки йому в дермальних шарах починає активно синтезуватись колаген, еластин, гіалуронова кислота. Саме ці речовини відповідають за молодість та пружність шкіри.
  5. Тривалий ефект. Результат після лазерного омолодження зберігається на тривалий час більше як рік.
  6. Відсутність реабілітації. Ви зможете повернутися до звичного життя одразу після сеансу лазерного омолодження.
  7. Швидкість. Вся процедура займає від 15 до 20 хвилин. До неї не потрібно якось спеціально готуватися.
  8. Комфорт. Ви не відчуватимете болю під час всього сеансу. У разі потреби може бути використана місцева анестезія як крему.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close