Протезування нігтів

Красиві нігті на руках і ногах - обов'язковий компонент сучасного ідеального образу. У більшості випадків для цього достатньо регулярного манікюру або педикюру, але що робити тим, у кого форма нігтьової пластини не ідеальна чи неправильна? Швидко і безпечно вирішити цю проблему можна за допомогою протезування.

Протезування нігтів - це заміна відсутньої частини нігтя за допомогою спеціальних пластичних матеріалів, гелів або акрилатів. Таким чином можна відтворити будь-яку форму і товщину нігтьової пластини.

Протезування нігтів, Київ, Позняки, проводиться в медичному центрі НеоВіта досвідченим лікарем подологом. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані гіпоалергенні препарати. На протезування нігтів на ногах / руках ціна залежить від складності процедури. Дізнатися точну вартість можна під час консультації у лікаря подолога.

Показання до протезування нігтьової пластини

У клініці NeoVita ведуть прийом досвідчені лікарі-подологи, які професійно виконують лікування нігтів на ногах.
Показання:
 • захворювання нігтів (оніхомікоз та ін.);
 • розщеплення нігтів;
 • механічні пошкодження нігтьової пластини;
 • кератози та піднігтьові мозолі;
 • часткова втрата нігтя через маніпуляції при вростання нігтя.
Протипоказання:
 • запальні процеси, травми нігтьового ложа;
 • запущені форми грибка нігтів;
 • втрата всього нігтя;
 • наявність грануляційної тканини.

При відсутності значної частини нігтьової пластини затримки з протезуванням можуть привести до всихання нігтьового ложа та утворення пустот при зрощенні нового нігтя. Тому при перших ознаках проблем з нігтями бажано якомога швидше звернутися до фахівця - подолога.

Як проходить протезування нігтьової пластини в клініці NeoVita

Протезування нігтя в Києві, в нашій дерматологічній клініці, проходить без болю і дискомфорту. За допомогою цього методу можна проводити протезування врослого нігтя після оперативного лікування і повного усунення запального процесу.

При плануванні проведення нарощування, лікар може призначити обстеження, необхідне для виключення грибкового ураження або інших інфекційних процесів.

➜ Зверніть увагу, що моделювання і відновлення нігтьової форми проводиться тільки після повноцінного завершеного лікування оніхомікозу та оніхокріптоз.

Етапи проведення протезування нігтів на ногах:

 1. Підготовчий етап. Лікар проводить видалення уражених хворобою ділянок пластини за допомогою спеціальних обертових фрез. При цьому не зачіпаються здорові тканини. Потім доктор обробляє нігтьову ділянку антисептичним засобом, що надає антибактеріальну та протигрибкову дію для кращої фіксації матеріалів.
 2. Наноситься спеціальний гель, лікар проводить моделювання форми нігтьової пластини, після чого стабілізує, просушує конструкцію в спеціальній LED лампі. Як правило, гелеве покриття наноситься в кілька шарів, що забезпечує міцність і надійність конструкції.
 3. Лікар проводить корекцію нігтя, надає йому природну форму, товщину, потрібну довжину.

При проведенні протезування нігтів в Києві, в нашому медичному центрі, використовуються стерильні інструменти, які пройшли чотирьох етапну обробку. Інструменти запечатуються в одноразові пакети, з індикаторами стерильності, розкриваються в присутності пацієнта. У роботі ми використовуємо тільки одноразові витратні матеріали.

Матеріали для відновлення нігтьової пластини

Матеріалом для відновлення нігтьової пластини служать спеціальні гелі, полімери, і акрилати. Ці речовини мають високу міцність і еластичність, абсолютно безпечні, не викликають алергічних реакцій.

Існує кілька методик нанесення препаратів. У деяких випадках встановлюється вже готовий протез, який виготовляється за індивідуальним відбитком. Найчастіше нігтьова пластина моделюється відразу ж на пальці пацієнта, за допомогою пошарового нанесення гелю або акрилової пудри.

При схильності пацієнта до оніхомікозу (грибкового ураження), в протез можуть додаватися протигрибкові препарати, які будуть займатися профілактикою повторні рецидиви хвороби.

Лікар подолог індивідуально для кожного пацієнта підбирає матеріал, з якого буде моделюватися майбутня нігтьова пластина, беручи до уваги анатомічні особливості нігтьового ложа, вік пацієнта і т.д. Наприклад, акрил можна використовувати навіть в дитячому віці.

Переваги протезування нігтя на ногах

Чи варто проводити протезування нігтів? Якщо є показання до цієї процедури, однозначно - так! Адже за короткий період часу ви зможете знайти нігті своєї мрії, позбутися комплексів, викликаних ними.
Основні переваги нарощування нігтів в Києві:
 • процедура проходить швидко і безболісно;
 • всього за одне відвідування лікаря можна надати манікюру і педикюру бажаний зовнішній вигляд;
 • процедуру можна проводити після грибкового ураження та вростання нігтя;
 • всі препарати, які використовуються при протезуванні, безпечні і гіпоалергенні;
 • під час процедури проводиться профілактика грибкових захворювань;
 • отриманий результат зберігається на тривалий час;
 • процедуру можна проводити в дитячому і літньому віці, і навіть при вагітності і лактації.


З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на протезування нігтів

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Протезування нігтів
Протезування нігтьової пластини
20 хв
550 грн
Відновлення нігтів гелем
40 хв
300 грн
Дитячий манікюр (діти до13 років)
45 хв
100 грн
Манікюр (діабет)
45 хв
400 грн
Європейський необрізний манікюр
60 хв
150 грн
Класичний/комбінований/апаратний жіночий
60 хв
300 грн
Класичний/комбінований/апаратний чоловічий
60 хв
350 грн
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close