Лікування екземи

Екзема - це шкірне неінфекційне захворювання шкіри хронічного чи гострого характеру, викликане серозним запаленням і проявляється поліморфним висипом. Відсутність лікування гострої і хронічної екземи може привести до розвитку більш серйозних захворювань, таких як імпетиго і герпес.

Комплексне лікування екземи в Києві під керівництвом досвідченого дерматолога в клініці NeoVita дозволить вам надовго забути про відновлення хвороби і допоможе уникнути можливих ускладнень.

Причини появи екземи

Точні причини появи хвороби невідомі, проте основними причинами екземи вважаються такі фактори:

 • ендокринною патологією;
 • генетична схильність;
 • психоемоційне навантаження;
 • алергія на харчові або побутові компоненти;
 • хронічний застій крові в венах.
Види екземи

Всього виділяють кілька різновидів екземи: дитячу, себорейну, дісгідротичну, мікробну і справжню. При цьому клінічна картина може бути унікальною, як і фактори, що викликають запалення на шкірної поверхні.

Мікробна екзема - виражається асиметричними вогнищами уражень з серозними і гнійними корками, при знятті яких оголюється поверхню ерозій. Висипання супроводжуються вираженим свербінням.

Себорейна екзема - хронічний дерматоз, що охоплює шкірні ділянки з великою кількістю сальних залоз. Нерідко розвивається в формі ускладнення на тлі себореї. Проявляється у формі вогнищ з нерівними краями. Сверблячка може бути присутнім, але не викликати особливого дискомфорту. Найчастіше вражає волосяну частину голови. Вогнища схильні до злиття, формуючи велика поразка.

Дісгідротична екзема - вид дерматиту з висипом у вигляді бульбашок на стопах, долонях, пальцях. Може мати хронічний, рецидивний, гострий характер. Нерідко викликається різними внутрішніми та зовнішніми провокаційними факторами.

Справжня екзема - сверблячий хронічний дерматоз, для якого характерно виникнення серозних папул і дрібних бульбашок на набряковому почервонілій ділянці шкіри. Посли розтину папул залишаються невеликі ерозії. Через високу ексудацію з'являються постійні мокнучі поверхні. Найчастіше вражає кисті і шкіру обличчя. Вогнища з симетричними краями, тільки іноді спостерігаються поодинокі ураження.

Екзема у дітей - може виникнути у віці 6 міс. і мати яскраві прояви до 6 років. Виявляється дитяча екзема зазвичай шкірними змінами на обличчі, особливо на підборідді і щоках, хоча так само може проявлятися на колінних згинах, ліктях. Прояви екземи у дітей можуть зникати в міру дорослішання.

Діагностика екземи

Діагностика екземи в клініці NeoVita обов'язково включає огляд шкірних покривів, волосистої частини голови, аналіз скарг і супутніх симптомів. Також обстеження включає здачу аналізів на алергічні реакції, загальних лабораторних аналізів крові, зіскріб з шкіри, імунофлуоресцентне дослідження.

Важливим етапом в діагностиці екземи є і застосування сучасного програмно-лабораторного комплексу FotoFinder, який вважається абсолютно новим зручним інструментом отримання стандартизованих знімків тіла та обличчя. В основі комплексу цифрова фотокамера і спеціальне програмне забезпечення.

Комплекс дозволяє створювати фото до і після в бездоганній якості з метою відстеження динаміки змін. Це метод цифрової візуалізації шкіри для оцінки та відстеження ефективності виконуваних процедур, проведення фотодокументування прийому.

До переваг такого методу відноситься бездоганну якість зйомки, можливість відстеження динаміки змін, зручність і швидкість зйомки.

Лікування екземи в клініці NeoVita

Лазерне лікування екземи в Києві в нашій клініці проходить комплексно залежно від характеру ураження шкіри, особливостей стану пацієнта, гостроти патологічного процесу. У нашій клініці здійснюється лікування екземи з Алма Лазер - нової мультифункціональної системи широкого спектра дії, яка активно застосовується в косметології завдяки широкому вибору технологій, насадок для отримання найкращих результатів.

Перевагами лікування екземи на обличчі й тілі із застосуванням лазерної системи є:

 • Висока ефективність. Дозволяє застосовувати тонкі персональні настройки і готові програми.
 • Гарантоване рішення різних естетичних проблем.
 • Повна безпека завдяки абсолютному контролю параметрів впливу.
 • Можливість проведення за одну процедуру відразу декількох видів впливу для вирішення проблем в найкоротші терміни.
 • Процедура не вимагає знеболювання і відновного періоду.
 • Не має побічних ефектів.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на лікування екземи

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Лікування псоріаза и вітіліго
До 50 імпульсів
10 хв
500 грн
До 100 імпульсів
20 хв
650 грн
Від 100 – 150 імпульсів
30 хв
800 грн
Кожні наступні 50 імпульсів
150 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close