Усунути мішки під очима

➜ Чи можна прибрати мішки під очима у косметолога без пластичних операцій? Наш стрес, недосипання, втома, шкідливі звички часто відбиваються на обличчі саме у вигляді мішків та синців під очима.

Якщо ви хочете швидко та безпечно прибрати мішки під очима, пропонуємо записатися на первинну консультацію до нашого лікаря-косметолога в Києві.

Після огляду та збору анамнезу лікар складе план корекції, підбере методики, які працюватимуть саме у вашому конкретному випадку. Ціни на процедури в нашій клініці НеоВіта доступні залежать від обраної лікарем процедури.

Причини появи мішків під очима

➜ Від чого з'являються мішки під очима і як можна ефективно прибрати?

Зона нижньої повіки дуже чутлива, на ній відображається стан всього організму. При впливі несприятливих факторів тонка шкіра цієї зони швидко втрачає еластичність, стають помітні судини, порушується лімфоток і з'являються набряки.
Основні причини:
 • вікові дермальні зміни;
 • фотостаріння;
 • стрес і нестача сну;
 • генетична схильність;
 • зловживання алкоголем, куріння;
 • порушення у роботі організму, що провокують набряклість.

У більшості випадків видалення мішків під очима у косметолога полягає не тільки в їх кабінетних процедурах. Воно також включає корекцію водного та харчового режиму, нормалізацію сну, лікування супутніх захворювань.

Ін'єкційні методи, які допоможуть прибрати мішки під очима

Чи можна прибрати мішки під очима уколами краси? Ін'єкційні методики вважаються одними з найефективніших при корекції зони нижньої повіки і усунення синіх кіл під очима.

Мезотерапія для видалення мішків та темних кіл під очима косметолог підбирає препарати - мезококтейлі, що складаються з гіалуронової кислоти, пептидів, полінуклеотидів та вітамінних компонентів. У деяких випадках можуть бути застосовані непрямі ліполітики.

Мезотерапія проводиться курсом, кількість та кратність сеансів визначається лікарем. Це безболісна процедура, яка триватиме 20-30 хвилин. Перед ін'єкціями на шкіру наноситься місцевий крем з анестетиком, пацієнт не відчуває проколів. Реабілітація відсутня.

Контурна пластика носослізної борозни філером Juviderm та Teosyal

Контурна пластика - ін'єкційна методика, при якій глибоко підшкірно вводяться філери на основі гіалуронової кислоти. З їхньою допомогою можна замаскувати, повністю прибрати носослізну борозну та заповнити дефіцит тканин у зоні нижньої повіки.

З цією метою вводяться м'які та пластичні філери (Juviderm або Teosyal). Така процедура миттєво зменшує вік, робить погляд виразнішим, а зовнішній вигляд - свіжим.

Прибрати мішки під очима гіалуроновими філерами можна лише за одну процедуру за 20 хвилин, а отриманий результат зберігається на 9-12 місяців.

Реабілітаційний період відсутній, у перші дні потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря, відмовитися від відвідування сауни, спортзалу та алкоголю.

Апаратні процедури для видалення мішків під очима

 Мікрострумова терапія - це апаратна методика, в основі якої лежить вплив імпульсних мікрострумів на дерму, судини та м'язовий каркас. В результаті процедури покращується колір та стан шкіри, зменшується набряклість, мішки та темні кола під очима зникають.

Кількість та кратність сеансів підбираються косметологом індивідуально, залежно від виразності проблеми. Одна процедура триває 20-40 хвилин, відбувається абсолютно комфортно. Отриманого результату вистачає на пів року.

Безопераційна блефорапластика - апаратна методика, за допомогою якої проводиться видалення мішків під очима та зменшення навислої верхньої повіки.

У нашій клініці Неовіта проводиться на сучасному апараті Jett Plasma Lift Medical. Плазмовий електричний промінь точково прицільно впливає на шкіру, призводить до її скорочення, підтяжки. Така дія запускає регенераторні дермальні процеси, підвищує тонус шкіри і зменшує в'ялість.

Перед сеансом наноситься місцевий анестетик, пацієнт не відчуває біль. Реабілітація після такої блефаропластики протікає швидко, не перевищує 1 тижня. У перші дні у опрацьованій зоні присутній набряк, почервоніння, кірочки. Ці прояви безслідно проходять протягом тижня, а отриманий результат зберігається надовго.

Як прибрати мішки під очима в домашніх умовах?

➜ Як позбутися мішків та темних кіл під очима в домашніх умовах? У деяких випадках з цією проблемою можна боротися самостійно, дотримуючись простих порад:

 • Висипайтеся. Спати потрібно не менше 8 годин на добу, намагатися лягати до 22:00.
 • Виключіть алкогольні напої, відмовтеся від куріння.
 • Щодня наносите на область нижньої повіки професійні креми та сироватки з активними компонентами (пептидами, полінуклеотидами, гіалуроновою кислотою).
 • Обмежте вживання в їжу солоної та копченої їжі (вона може провокувати набряк).
 • Вживайте достатньо води на день, але намагайтеся її пити не перед сном.

Але якщо прибрати мішки під очима будинку самостійно не виходить, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів, лікарів-косметологів клініки Неовіта. У багатьох випадках домашнього догляду та зміни способу життя виявляється недостатньо, і лікар додатково призначає ефективні та безпечні процедури для покращення стану шкіри в області нижньої повіки.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close