Розгладити зморшки на чолі

Шкірні заломи в області чола розрізняють на два типи: статичними та мімічними. Статичні найчастіше виникають після 35-40 років. Їх розвиток пов'язаний з віковими процесами, які у глибоких шарах дерми. А ось мімічні зморшки виникають через підвищену емоційну міміку і можуть з'являтися навіть у юному віці, тому починати корекцію в такому разі слід відразу.

➜ Прибрати зморшки на чолі можна! - за допомогою лазерних та ін'єкційних методик.

При виборі косметологічних методик лікарі-косметологи медичного центру НеоВіта оцінюють не лише глибину та вид складок, а й тургор, тонус, силу мімічних м'язів, тип та стан шкіри. Наші лікарі підбирають для кожного випадку комплекс процедур, який допоможе у найкоротший термін зменшити вікові зміни. Найчастіше перші результати естетичної корекції зморшок на чолі стають помітними після першої ж маніпуляції.

Чому з'являються зморшки в області чола?

Причинами появи як ранніх, так і вікових зморшків на чолі досить багато, але найпоширеніші з них

Вік. Вже після 25 років у нашій шкірі уповільнюються обмінні процеси, зменшується вироблення колагену та власної гіалуронової кислоти. Лікарі вважають, що саме з цього віку слід проводити профілактику дермального старіння у косметолога.

Фотостаріння. Тривале перебування під прямим сонячним промінням згубно впливає на стан шкіри, зневоднює і старить її. Ми рекомендуємо використовувати захисні засоби з SPF цілий рік, навіть в осінньо-зимовий період.

Активна міміка. Наші емоції часто викликають горизонтальні та вертикальні мімічні складки, які можуть бути видимими вже з 18-20 років.

Стрес. Постійне недосипання, перебування у стресових ситуаціях, незбалансоване харчування та шкідливі звички призводять до передчасного старіння.

Зневоднення. Брак вологи відображається на обличчі, погіршується тонус і знижується пружність дерми. Нормою вважається вживання 30 мл води на 1 кг ваги, а в жарку пору року кількість рідини, що вживається, потрібно збільшувати.

Як прибрати зморшки на чолі у косметолога?

Прибрати зморшки на чолі лазером

1. Лазерна методика омолодження ClearLift – це ефективна процедура, що допомагає прибрати дермальні складки на будь-якій зоні обличчя. Видалення зморшок на чолі за допомогою лазера проводиться на сучасному апараті Alma Laser курсом 2-4 процедури. Ця методика дозволяє досягти стійкого ефекту вже після першого сеансу.

2. Лазерний ліфтинг NIR – ефективний метод для боротьби з поверхневими та глибокими заломами та дермальною в'ялістю. Після проходження курсу помітно розгладжуються зморшки і вирівнюється рельєф. Головною перевагою ліфтингу є відсутність реабілітації та швидкий результат.

3. Фракційне шліфування шкіри підходить для боротьби з вираженими віковими змінами, глибокими заломами. Лазерна дія призводить до підтяжки обличчя, розгладжування зморшок. Ми рекомендуємо робити 2 процедури з інтервалом на місяць для досягнення відмінного результату.

Прибрати глибокі зморшки на чолі ін'єкціями

1. Використання препаратів на основі ботулотоксину дозволяє прибрати мімічні зморшки на чолі, розгладити їх та запобігти появі нових складок. Маніпуляція відбувається швидко, а результат видно через 10-14 днів. Ін'єкції ботоксу в зону чола дозволяють заблокувати на якийсь час міміку, тим самим блокують утворення заломів.


➜ Зверніть увагу, що повністю позбутися мімічних зморшків на чолі, використовуючи Ботокс, можна тільки на ранніх етапах їх формування, тому ми рекомендуємо звертатися до косметолога з появою перших ознак.

2. Контурна пластика – ін'єкційна методика, під час якої проводиться заповнення зморшок на чолі філером на основі гіалуронової кислоти. Гуалуронка є природним компонентом шкіри, завдяки чому не викликає алергічних реакцій та стимулює вироблення колагену. Отриманий результат зберігається на 9-12 місяців.

3. Косметологічні методи профілактики появи зморшок на чолі – біоревіталізація та мезотерапія. Такі процедури покращують стан і тонус шкіри, вони прибирають в'ялість та стимулюють синтез колагену.

Лікар індивідуально підбирає для кожного пацієнта препарати, що здатні розгладити зморшки, покращити зовнішній вигляд. Мезококтейлі можуть складатися з гіалуронової кислоти, пептидів, вітамінів та полінуклеотидів. Курс складається з 4-6 сеансів з інтервалом 7-14 днів.

Мезотерапію та біоревіталізацію можна комбінувати з іншими методиками, наприклад, з RF ліфтингом.

Скільки коштує забрати зморшки на чолі?

Ціни на косметологічні процедури в нашому медичному центрі Неовіта демократичні та доступні. Дізнатися точну вартість позбавлення заломів на чолі ви можете під час огляду та консультації нашого лікаря-косметолога.

Лікар косметолог підбере найбільш ефективні та відповідні для вас методики та препарати, порахує точну вартість всього курсу.

➜ Зверніть увагу, що ми рекомендуємо звертатися за косметологічною допомогою якомога раніше, на ранніх етапах формування складок, адже саме в цей період пацієнтові найменш витратно позбутися їх, запобігти прогресуванню. Також, наші лікарі допоможуть вам підібрати домашній догляд за обличчям, для того, щоб отриманий результат зберігався на довгий період.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close