Видалення мозолів і натоптишів на ногах

Мозолі і натоптиш - це ущільнення ороговілої шкіри, які з'являються через постійне натирання і тиску по причинні носіння незручного взуття (тісної, на високих підборах і ін.).

Клініка NeoVita пропонує швидко і безболісно видалити сухі, стрижневі та інші мозолі і натоптиші. Наші фахівці використовують апаратні методики для видалення будь-яких натоптишів в Києві.

У яких випадках необхідно видаляти мозолі і натоптиші?

Мозолі і натоптиші є не тільки естетичною проблемою. Вони приносять больові відчуття, дискомфорт, а в деяких випадках, наприклад, при цукровому діабеті, здатні викликати гнійні запальні процеси, гангрену, сепсис.
Показання до видалення:
 • викликають біль і дискомфорт при ходьбі або в стані спокою;
 • відділяється гнійний вміст;
 • шкіра навколо них почервоніла та запалилася;
 • потріскались і періодично кровоточать;
 • змінили свій колір, наприклад, посиніли;
 • естетично заважають.

➜ Також, прибрати мозолі на ногах слід при цукровому діабеті 1 або 2 типу та при судинних патологіях нижніх кінцівок. При цих захворюваннях відбувається порушення кровообігу, яке погіршує загоєння ступень. Наприклад, при цукровому діабеті навіть маленький мозоль, вчасно не пролікований, може призвести до неправимих наслідків і навіть ампутації кінцівки.

Видалення мозолів в Києві на Позняках, в центрі НеоВіта, проводиться досвідченим лікарем подологом з використанням тільки безпечних і ефективних методів.

Причини виникнення мозолів

Мозолі і натоптиші найчастіше з'являються в місцях тертя і тиску взуття. Спочатку виникає мокрий мозоль, наповнена рідиною, лімфою, необхідної для регенерації клітин шкіри. Якщо мозоль на цій стадії не травмувати, повторно не натирати, в більшості випадків він самостійно заживає і проходить, під міхуром відбувається регенерація шкіри. Але при повторних пошкодженнях, мозолиста тканина прогресує, грубіє і процес не загоюється.
Основні фактори, здатні викликати мозолі і натоптиші:
 • систематичне носіння незручного, тісного взуття;
 • тривале носіння туфель на високих підборах;
 • індивідуальні особливості ходьби;
 • плоскостопість;
 • наявність зайвої ваги, ожиріння;
 • відсутність належного домашнього догляду за шкірою ступень.

Різновиди натоптишів і мозолів

➤ Суха мозоль - це наріст з ущільненої шкіри, який призводить до дискомфорту при ходьбі. Суха мозоль найчастіше розвивається внаслідок надмірного тиску і натирання певної ділянки ступень, нерідко викликає хворобливі відчуття, що посилюються під час ходьби, тривалого стояння на одному місці.

При постійному пошкодженні сухий наріст може інфікуватися і запалитися. Видалення сухої мозолі в Києві слід проводити при її хворобливості, почервонінні, запаленні, а звичайно людям з цукровим діабетом.

➤ М'який мозоль найчастіше локалізується між пальцями, має вигляд білої, жорсткої шкіри, виникає через надмірне тертя або тиску від туфель, шкарпеток.

Дуже часто, він може з'являтися у вигляді міхура, наповненого рідиною (лімфою). Такі шкірні нарости дуже болючі, при попаданні в них інфекції можуть запалюватися і нагноюватися.

➤ Стрижневий мозоль - це мозоль, що має корінь, що йде глибоко в м'які тканини. При ходьбі викликає сильний біль. При появі мозолі зі стрижнем слід обов'язково звернутися до подолога, тому що її причиною можливий бути дерматотропний вірус.

Також, стрижневий мозоль може виникнути внаслідок потрапляння в шкіру стороннього тіла, занози, які подразнюючи шкіру зсередини, стимулюють організм до формування стрижневого наросту.

➤ Натоптиші - це різновиди сухих мозолів у вигляді потовщення шкіри в передній частині стопи, зазвичай виникають у жінок, що віддають перевагу взуття на високих підборах. Зайвий тиск призводить до розростання епітеліальної тканини. До їх появи дуже часто схильні люди з поперечною плоскостопістю.

Як правило, у натоптишів немає чітких меж, вони є найбільшими серед усіх видів мозолів, призводять до постійного відчуття дискомфорту, печіння під час ходьби. Видалення натоптишів в Києві проводиться в нашому центрі НеоВіта з використанням апаратних методик.

Фото до / після видалення мозолів

Лікування мозолів і натоптишів в клініці NeoVita

Якщо з'явилися мозолі або натоптиші зі стрижнем, як їх прибрати? У нашій клініці їх лікуванням займається кваліфікований лікар подолог.

 1. Спочатку він проводить огляд, обстежує пацієнта, визначає вид шкірного наросту і причину його розвитку.
 2. Видалення проводиться спеціальним апаратом з головками, що обертаються, фрезами. Після чого він обробляється ранозагоювальними кремами, накладається пов'язка.
У деяких випадках пацієнту призначають використання спеціальних устілок, з метою профілактики повторного утворення натоптишів.

Лікування всіх видів мозолів проходить в нашому медичному центрі без болю і дискомфорту. Інструменти, використовувані при роботі, проходять чотириступеневу стерилізацію, а всі витратні матеріали, що застосовуються в роботі - одноразові.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на видалення мозолів і натоптишів

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Видалення мозолів і натоптишів
Видалення піднігтьової мозолі (1 шт)
30 хв
200 грн
Видалення стрижневий мозолі (1 шт)
20 хв
350 грн
Розвантаження (мозолі, натоптиші) 1 розмір
30 хв
250 грн
Розвантаження (мозолі, натоптиші) 2 розмір
30 хв
500 грн
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close