Медичний педикюр

Медичний педикюр - це обробка нігтьових пластин, шкіри пальців і стоп з метою відновлення їх здоров'я та естетичної привабливості. Наш медичний центр гарантує безпеку, стерильність і акуратність проведених маніпуляцій. Використовувані інструменти для проведення медичного педикюру проходять всі етапи санітарної обробки (центр оснащений спеціальними стерилізаторами і дезінфекційними засобами), зберігаються в стерильних місцях (крафт-пакетах, шафі оснащений UV-лампою).

У центрі NeoVita медичний педикюр проводить досвідчений фахівець-подолог, фахівець вищої категорії з багаторічним стажем.

У яких випадках необхідний медичний педикюр?

Медичний педикюр в Києві (Позняки) показаний всім, хто хоче мати красиві та доглянуті ступні, не соромитися влітку ходити у відкритому взутті.
Також, існують проблеми, вирішити які можна виключно за допомогою подологічного педикюру, виконаного лікарем-подологом, а саме:
Показання:
 • вростання нігтя в бічний валик;
 • проблеми з нігтьової пластиною (потовщення, розшарування, тріскання);
 • деформація пальців стоп, що затрудняє проводити повноцінний педикюр в домашніх умовах;
 • відчуття свербіння між пальцями;
 • поява натоптишів, мозолів і тріщин на поверхні стопи;
 • підвищена пітливість ніг (гіпергідроз);
 • грибок нігтів або шкіри ніг;
 • діабетична стопа;
 • травматичні ушкодження нігтьової пластини.

Медичний апаратний педикюр в центрі NeoVita в Києві також проводиться перед процедурою видалення підошовних бородавок, для полегшення доступу до них.

Виконання апаратного медичного педикюру в клініці НеоВіта

Апаратний педикюр в Києві проводиться досвідченим лікарем подологом на Позняках. Під час процедури доктор використовує виключно стерильні інструменти і одноразові витратні матеріали. Послуга проходить безболісно, ​​в комфортній для пацієнта атмосфері.

Етапи проведення:

 1. Первинний огляд, діагностика стану стоп і нігтьових пластин.
 2. Нанесення на шкіру антисептичного засібу.
 3. Обробка стоп і нігтів за допомогою спеціального апарату з обертовими насадками, фрезами. При цьому лікар прибирає ороговілу шкіру, кутикулу, уражені грибком ділянки.
 4. При необхідності, наносяться протигрибкові препарати, антисептики. Проводиться масаж ніг. Після завершення маніпуляцій проводиться знищення одноразових матеріалів, стерилізація інструментарію.

➜ Зверніть увагу, що після проведення апаратного медичного педикюру важливо дотримуватися лікарських рекомендацій й призначень, тільки так можна зберегти отриманий результат, а разом з ним здоровий, красивий вид стоп на максимально тривалий проміжок часу.

Яка вартість апаратного педикюру в Києві, в дерматологічній клініці NeoVita? На медичний педикюр ціна в нашій клініці доступна, вона залежить від складності роботи. Дізнатися точну вартість можна під час первинної консультації та огляду у нашого лікаря подолога.

Медичний апаратний педикюр при грибку нігтів

➜  Чи потрібно робити педикюр при грибку нігтів? Лікування оніхомікозу - це тривалий і складний процес. Для отримання бажаного результату і швидкого позбавлення від грибка необхідно виконувати лікарські призначення, які можуть включати місцеві лікарські препарати (креми, гелі), системну медикаментозну терапію, поради щодо підбору взуття.

Медичний апаратний педикюр - це важлива складова частина комплексного лікування грибка.

Згідно зі статистикою, за допомогою регулярного, грамотно проведеного педикюру, тривалість лікування оніхомікозу скорочується вдвічі. Процедуру можна проводити навіть при запущених стадіях оніхомікозу, при ураженні більш ніж на 60%.

У чому користь медичного педикюру при грибку нігтів?

 • збільшується проникнення місцевих протигрибкових лікарських препаратів;
 • зупиняється поширення грибка нігтьових пластин і шкірі;
 • поліпшується естетичний вигляд нігтьової пластини.

Медичний апаратний педикюр при врослому нігті

Вростання нігтьової пластини вв бокову частину околонігтевого валика (оніхокріптоз) - досить поширена проблема. Це болючий і дискомфортний стан, який може призводити до тяжких ускладнень та наслідків. Раніше врослий ніготь лікувався виключно хірургічним способом. Таке лікування було болючим і травмуючим.

Але завдяки новим методикам в подології, цю проблему в наш час можна вирішити консервативними методами. Проводиться установка спеціальної конструкції, скоби або пластини, які швидко і безпечно усувають оніхокріптоз.

➤  Установка спеціальних скоб - це безболісна та атравматична процедура, після якої можна відразу повертатися до звичного життя і навіть займатися спортом.

Таке лікування можна проводити при діабеті, грибковому ураженні ступень. Скоби можна встановлювати в будь-якій стадії оніхокріптоза, навіть в разі гнійного запалення навколишніх м'яких тканин.

Після лікування оніхокріптоза в нашій клініці в Києві у вас:

 • не залишиться шрамів і рубців;
 • нігтьова пластина буде рости рівно, без розслоєння і деформацій;
 • не буде рецидиву захворювання.
➜ Зверніть увагу, що оніхокріптоз - це виключно медична проблема. Не варто з нею звертатись в звичайні салони краси, або займатися самолікуванням. Це може бути небезпечно для здоров'я, привести до таких ускладнень як абсцес, гангрена, сепсис.

Фото до / після медичного педикюру

Результати проведення апаратного педикюру

Результати:
 • зникнення наростів (натоптиші, мозолі), які не тільки виглядали не найкращим чином, але і заважали при ходьбі;
 • здорові і доглянуті ступні;
 • контроль і підтримка акуратного і здорового вигляду діабетичних стоп;

Після всіх проведених маніпуляцій подолог обов'язково дає рекомендації по догляду на дому, а також підбирає косметичні і лікувальні препарати для підтримки здоров'я і привабливого зовнішнього вигляду ваших ніжок.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на медичний педикюр

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Медичний педикюр
Педикюр медичний апаратний
120 хв
700 грн
Педикюр медичний апаратний (діабетична стопа)
120 хв
950 грн
Груба шкіра в медіальному валику
30 хв
100 грн
Лікування тріщин на п'ятах (глибока) (більше 5 шт)
30 хв
500 грн
Зачистка п'ятки (для видалення бородавки)
30 хв
200 грн
Обробка стопи при гіперкератозі
20 хв
550 грн
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close