Прибрати в'ялість шкіри

Як можна прибрати в'ялість шкіри та повернути їй здоровий зовнішній вигляд? Почнемо з того, що "дивовижних засобів" не існує. Робота над станом дерми - кропіткий процес, що вимагає не тільки лікарського професіоналізму, а й дотримання пацієнтом усіх рекомендацій, а за необхідності - модифікації способу життя.

Під час першого прийому та огляду лікар-косметолог оцінює стан його шкірних покривів, визначає найбільш проблемні ділянки, збирає анамнез та виявляє причину втрати дермальної пружності.

Високу ефективність у роботі над станом шкіри показують лазерні, апаратні та ін'єкційні методики. Комплекс процедур підбирається косметологом для кожного пацієнта окремо, залежить від причини в'ялості, локалізації, ступеня зниження тонусу та віку.

Від чого виникає в'ялість шкіри?

Вже після 25 років у нашому організмі уповільнюються обмінні процеси, знижується вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти, погіршується мікроциркуляція крові, порушується відтік лімфи. Усе це негативно впливає на стан дерми, її тонус.
Основні причини в'ялості шкіри:
 • різке зниження ваги;
 • вікові зміни;
 • вагітність;
 • певні гормональні збої в організмі;
 • хронічні стреси, недосипання;
 • зловживання алкоголем, куріння;
 • надмірне знаходження під сонцем (фотостаріння).

Як прибрати в'ялість шкіри на обличчі?

Вікові зміни на обличчі починають проявлятися після 35 років, але при різкому зниженні ваги, хронічному стресі, недосипанні в'ялість може наступити набагато раніше.

Методики, що дозволяють підвищити дермальний тонус та підтягнути овал обличчя:

 1. Лазерне шліфування дозволяє підтягнути в'ялу шкіру обличчя, підвищити її тонус, розгладити зморшки. Лазерні промені запускають процеси регенерації, стимулюють вироблення дермою власного колагену та еластину.
 2. Фотоомолоджування Dye-VL призначається для підвищення тонусу дерми, розгладжування зморшок, а також ефективно при пігментації. Процедура дозволяє позбутися в'ялої шкіри під очима, підтягнути овал обличчя, усунути птоз тканин.
 3. Термоліфтинг NIR ефективно бореться із віковими змінами, допомагає підтягнути в'ялу шкіру. Процедура проходить безболісно та комфортно, відсутня реабілітація.
 4. Radiesse – ін'єкційна процедура, під час якої пацієнту вводиться препарат, що містить гідроксіаппатит кальцію, речовина, яка запускає інтрадермальне відновлення. Вводиться за допомогою канюлі, результат від одного сеансу достатньо на 6-12 місяців.

Як позбутися в'ялої шкіри на шиї?

Шия - це одна з перших зон на тілі, що видає вік. Шкіра на ній дуже тонка, схильна до втрати тонусу та пружності. За допомогою низки косметологічних процедур можна вирішити цю проблему:

 1. Лазерне шліфування здатне прибрати в'ялість шиї всього за кілька сеансів. Завдяки нашому сучасному апарату Alma laser Harmony XL pro з насадкою iPixel лазерний промінь делікатно та дбайливо впливає на дерму, не викликаючи сильної травматизації. Реабілітаційний період мінімальний.
 2. Фотоомолодження можна проводити навіть на делікатних ділянках тіла, включаючи шию. Фотоомолодження призначається, якщо шкіра на шиї стала в'ялою, з'явилися вікові зміни. Це безболісний і комфортний метод, що показує результат після першого сеансу.
 3. Термоліфтінг Nir дозволяє прибрати вікові зміни на шиї, в'ялість та кільця Венери.
 4. Ін'єкційна процедура препаратом гідроксиаппатиту кальцію запускає синтез у дермі колагену, внаслідок чого йде в'ялість, розгладжуються кільцеподібні зморшки. Отриманий ефект наростає протягом кількох місяців.

Як прибрати в'ялість шкіри після схуднення?

Після різкого зниження ваги багато хто зазначає, що шкіра на тілі стала в'ялою, обвисла. Особливо такі зміни помітні у разі зниження маси більш ніж на 20%.

Така обвисла шкіра на руках, ногах чи іншій ділянці тіла самостійно не може підтягнутися. Для корекції призначається правильний водний режим, дієта, збагачена білками, колагеном, вітамінами та макроелементами, також підбирається комплекс косметологічних процедур, який може складатися з:

Як підтягнути в'ялу шкіру на животі

В'ялість шкіри в області живота може виникнути після пологів або схуднення. Фізичних навантажень та дієти найчастіше виявляється недостатньо для корекції цієї проблеми. Після огляду косметологом можуть бути призначені такі методи:

 1. Vela Shape – ефективний апаратний лімфодренажний масаж. Проводиться апаратом вела шейп, який комплексно впливає на дерму та жирову тканину, покращує відтік лімфи, відновлює кровообіг, допомагає позбутися не лише зайвої шкіри на животі, але й жирових відкладень.
 2. Пресотерапія – різновид апаратного масажу. На пацієнта надягає спеціальний костюм, наповнений повітрям. Зміна тиску повітря (від низького до високого) механічним способом впливає на кровообіг і лімфострум, покращує дермальний тонус. За допомогою такого масажу можна прибрати в'ялість живота після пологів або різкого схуднення.

Позбутися целюліту та в'ялої шкіри на ногах та сідницях

Целюліт та в'яла шкіра на ногах – проблеми знайомі багатьом жінкам. Вони можуть виникнути через різке зниження ваги, гормональні збої, вікові зміни.

Для корекції дуже в'ялої шкіри на ногах пацієнту призначаються апаратні масажі, результат яких помітно після першого разу, але задля досягнення потрібного результату необхідно пройти курс (6-10 сеансів).

Апаратний масаж проходить без болю, після нього не залишається синців, гематом. Така механічна дія в рази ефективніша за ручний масаж, бажаний результат настає швидко.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close