вул. Анни Ахматової 32/18
з 9:00 до 21:00
- UA
- RU
Як можна прибрати в'ялість шкіри та повернути їй здоровий зовнішній вигляд? Почнемо з того, що "дивовижних засобів" не існує. Робота над станом дерми - кропіткий процес, що вимагає не тільки лікарського професіоналізму, а й дотримання пацієнтом усіх рекомендацій, а за необхідності - модифікації способу життя.
Під час першого прийому та огляду лікар-косметолог оцінює стан його шкірних покривів, визначає найбільш проблемні ділянки, збирає анамнез та виявляє причину втрати дермальної пружності.
Високу ефективність у роботі над станом шкіри показують лазерні, апаратні та ін'єкційні методики. Комплекс процедур підбирається косметологом для кожного пацієнта окремо, залежить від причини в'ялості, локалізації, ступеня зниження тонусу та віку.
Вікові зміни на обличчі починають проявлятися після 35 років, але при різкому зниженні ваги, хронічному стресі, недосипанні в'ялість може наступити набагато раніше.
Методики, що дозволяють підвищити дермальний тонус та підтягнути овал обличчя:
Шия - це одна з перших зон на тілі, що видає вік. Шкіра на ній дуже тонка, схильна до втрати тонусу та пружності. За допомогою низки косметологічних процедур можна вирішити цю проблему:
Після різкого зниження ваги багато хто зазначає, що шкіра на тілі стала в'ялою, обвисла. Особливо такі зміни помітні у разі зниження маси більш ніж на 20%.
Така обвисла шкіра на руках, ногах чи іншій ділянці тіла самостійно не може підтягнутися. Для корекції призначається правильний водний режим, дієта, збагачена білками, колагеном, вітамінами та макроелементами, також підбирається комплекс косметологічних процедур, який може складатися з:
В'ялість шкіри в області живота може виникнути після пологів або схуднення. Фізичних навантажень та дієти найчастіше виявляється недостатньо для корекції цієї проблеми. Після огляду косметологом можуть бути призначені такі методи:
Целюліт та в'яла шкіра на ногах – проблеми знайомі багатьом жінкам. Вони можуть виникнути через різке зниження ваги, гормональні збої, вікові зміни.
Для корекції дуже в'ялої шкіри на ногах пацієнту призначаються апаратні масажі, результат яких помітно після першого разу, але задля досягнення потрібного результату необхідно пройти курс (6-10 сеансів).
Апаратний масаж проходить без болю, після нього не залишається синців, гематом. Така механічна дія в рази ефективніша за ручний масаж, бажаний результат настає швидко.