Підтягнути овал обличчя

➜ Як підтягти обвислу шкіру обличчя без оперативних втручань? З роками тканини обличчя опускаються і провисають, з'являються так звані бульдожі щічки, відбувається деформація та зміни контурів обличчя. Корекція овалу обличчя включає підтяжку вилицевої зони, відновлення контуру по лінії нижньої щелепи та компенсацію дефіциту тканин у скроневій частині.

Починаючи з 35 років, шкіра починає втрачати еластичність, жирові пакети зменшуються, під вагою гравітації опускаються вниз, формуються обвислі брилі, стає помітною носогубна складка.

Під час первинного огляду наші лікарі косметологи визначають проблемні зони, обираючи найефективніші методи їх корекції. При відновленні лицевого овалу можуть застосовуватися кілька методик корекції, які у поєднанні між собою дають максимально виражений та тривалий результат.

Підтяжка овалу обличчя без операції

Ліфтинг шкіри мезонитками - одна з найкращих косметологічних ін'єкційних процедур для підтяжки обличчя. Таку процедуру можна сміливо назвати безопераційною корекцією овалу обличчя, адже за результатом та ефективністю вона часто не поступається пластичним хірургічним втручанням, а період відновлення та вартість значно менша.

Під час процедури лікар встановлює підшкірно спеціальні мезонитки, тим самим формуючи лицевий каркас і підтягуючи тканини, що опустилися. Процедура проходить комфортно та безболісно, ​​триває близько 30 хвилин. Встановлені нитки не відчуваються, не змінюють міміку, а отриманий результат зберігається 1,5-2 роки.

Реабілітація після ниткового ліфтингу мінімальна, перші дні може бути невелика набряклість обличчя. Ми працюємо тільки з сертифікованими мезонитками, які є повністю біосумісними з організмом людини. 

Причини змін контурів обличчя

Чому з віком відбувається деформація контурів обличчя? Найчастіше зміни починають проявлятися після 35 років і стають помітними вже 40-45.
До основних причин опущення овалу обличчя належать:
 • Втрата дермальної еластичності через зменшення вироблення власного колагену та еластину. Шкіра стає більш в'ялою і з часом обвисає.
 • Зменшення жирових лицевих пакетів унаслідок вікових змін чи різкого зниження ваги.
 • Хронічне не висипання або перебування у стресових ситуаціях.
 • Недостатнє вживання води, що провокує тканинне зневоднення.
 • Незбалансоване харчування із недостатньою кількістю білка, вітамінів, корисних мікроелементів.
 • Фотостаріння, спричинене надмірним перебуванням під прямим сонячним промінням.
 • Гормональний дисбаланс у організмі.
 • Анатомічні особливості та генетична схильність.

Як підтягнути овал обличчя у косметолога?

У нашій клініці Неовіта для підтяжки овалу обличчя доступні різні методи корекції, апаратні та ін'єкційні.

Контурна пластика овалу обличчя

При контурній пластиці застосовуються біосумісні з організмом філери на основі гіалуронової кислоти. Корекція овалу обличчя гіалуроновими філерами – безболісна процедура, при деяких зонах може бути застосована місцева анестезія. Результат зберігається на 9-12 місяців залежно від вибраного препарату.

За допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти можна:

 • заповнити обсяги вилиць та скроневих зон;
 • підтягнути та згладити носогубні складки;
 • відновити рівність лінії нижньощелепного кута;
 • надати бажану форму підборіддя.

Філери відрізняються між собою щільністю та концентрацією гіалуронової кислоти. Препарат вибирає лікар косметолог, зважаючи на зону корекції, особливості тканин пацієнта, виразність проблеми.

Підтяжка контуру обличчя філером Radiesse

Філер Radiesse – ефективний препарат для підтяжки овалу обличчя, до складу якого входить гідроксиапатит кальцію. Ліфтинговий ефект стає помітним відразу після ін'єкції, через кілька місяців він поступово наростає.

Уколи для підтяжки обличчя Радіес надають комплексний вплив на лицеві тканини. Він не тільки їх підтягує, а й запускає інтрадермальні процеси, стимулюючи в дермі вироблення власного колагену, еластину, гіалуронової кислоти.

Отриманий результат зберігається на тривалий час, в середньому на 12-18 місяців, але в деяких випадках для посилення ефекту пацієнту може бути призначена повторна корекція через 6 місяців.

Безопераційна підтяжка обличчя Sunekos

Sunekos - інноваційний косметологічний ін'єкційний препарат, що складається з низькомолекулярної гіалуронової кислоти та 6 амінокислот.

Після введення він запускає по всіх шарах шкіри регенерацію, стимулюючи вироблення колагену та еластину.

Відбувається виражене поліпшення стану шкіри, вона підтягується, стає еластичною та пружною. Разом з дермою підтягуються та відновлюються риси обличчя, згладжуються зморшки, покращується колір шкіри.

Кількість процедур підбирається косметологом. Ін'єкції Sunekos добре поєднуються з апаратними методиками та контурною пластикою.

Мікрострумова терапія для корекції овалу обличчя

Це апаратна методика, в основі роботи якої лежить вплив імпульсів мікроструму на дерму, кровоносні та лімфатичні судини та лицевий м'язовий каркас.

За допомогою цієї процедури можна:

 • нормалізувати лімфоток, позбутися набряклості;
 • повернути втрачений тонус м'язам обличчя та підтягнути овал;
 • покращити стан шкіри.

Мікрострумова терапія проводиться курсом (кількість процедур підбирається лікарем індивідуально). Тривалість 1 сеансу 40-60 хвилин.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close