Перевірити родимку

Родимки (невуси) – це доброякісні пігментні новоутворення шкіри, які можуть бути різних форм і розмірів, бути плоскими або височіти над поверхнею шкіри. Більшість з'являється в дитинстві, але деякі можуть розвиватися і в дорослому віці внаслідок гормональної перебудови організму, травм шкіри або активної дії ультрафіолетових променів.

У деяких випадках невуси можуть перероджуватися, ставати злоякісними пухлинами, меланомами та давати метастази. Убезпечити себе від цього захворювання можна лише за допомогою регулярних оглядів у лікаря. На ранніх етапах меланома добре піддається лікуванню, не дає ускладнень та метастазів.

Пройти безболісну та точну перевірку родимок у Києві ви можете у нашому медичному центрі NeoVita. Під час огляду та консультації дерматолог оглядає всі новоутворення на тілі, за необхідності проводить цифрову дерматоскопію на сучасному апараті Fotofinder, та при необхідності призначає видалення.

Показання до діагностики родимки

Які родимки треба перевіряти та у яких випадках звертатися до лікаря дерматолога?

Дерматоскопія родимок дає можливість лікарю детально її вивчити, зрозуміти, чи доброякісна вона чи ні. Лікарі рекомендують проводити регулярно обстеження всім, хто має на тілі більше 5 невусів. Таким чином, вдається на 100% запобігти їх переродженню, вчасно помітити зміни на клітинному рівні.
Ми рекомендуємо негайно звертатися до дерматолога, якщо родимка:
  • почала збільшуватися у розмірах;
  • змінила свій колір, він став неоднорідним;
  • має великі розміри (орієнтовно більше гумки олівця);
  • болить або виникло відчуття печіння;
  • шкіра навколо неї почервоніла;
  • травмувалася та почала кровити.

Також слід регулярно проводити обстеження родимок, якщо у когось із родичів був в анамнезі рак шкіри, оскільки схильність до нього може передаватися генетично.

Перевірка, і в разі потреби, видалення родимок у нашій клініці Неовіта в Києві проводиться лікарем дерматологом із застосуванням сучасного обладнання. Після видалення матеріали відправляються на гістологію для детального аналізу.

Як проводиться обстеження родимок у медичному центрі Neovita

Ми проводимо швидку та безболісну діагностику родимок у Києві на Позняках. Під час обстеження лікар спочатку оглядає новоутворення, оцінює їхній зовнішній вигляд (розмір, форму, колір), кількість. Потім за наявності показань проводиться цифрова дерматоскопія на апараті Fotofinder.

Дерматоскопія - це неівазивне дослідження шкіри, яке не вимагає спеціальної підготовки з боку пацієнта. Перед проведенням ділянка шкіри, яка буде обстежуватися, обробляється антисептичним засобом.

Отримані дані передаються відразу ж на екран комп'ютера, лікар оглядає, оцінює будову, структуру пухлини, особливості судин навколо неї. На основі такого обстеження дерматолог розуміє, яке саме новоутворення бачить, безпечне чи злоякісне, а також може запідозрити можливе переродження родимки в меланому.

➜ Тривалість діагностики 1 невуса: до 5 хвилин. Отримані дані зберігаються в електронній базі, і за наступних оглядів дерматолог порівнює розмір невуса, може відзначити його зростання, зміна відтінку.

Рекомендації дерматолога

Якщо у вас на тілі є понад 5 невусів, ви автоматично потрапляєте в групу ризику розвитку раку шкіри. І лише профілактика, рання діагностика може запобігти цьому стану.

Своїм пацієнтам ми рекомендуємо не тільки регулярно проходити перевірку новоутворень на шкірі, але й самостійно регулярно оглядати своє тіло щодо появи нових елементів на ньому або зміни вже наявних.

Не варто відкладати відвідування лікаря, якщо родимка почала збільшуватися в розмірах, змінювати колір, форму або виникло запалення. При появі таких симптомів не займайтеся самолікуванням, а приходьте на огляд до дерматолога.

Головним фактором ризику меланоми є сонячне випромінювання – ультрафіолет. Крім оглядів у лікаря, профілактика включає:

  • регулярне застосування кремів із високим рівнем SPF (50 і вище);
  • відмова від перебування на сонці за годину “пік” (з 11 до 16);
  •  використання фізичних методів захисту від сонця (закритого одягу, головних уборів);
  • повна відмова від солярію.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close