Лікування псоріазу

Псоріаз відноситься до запальних хронічних захворювань, здатним передаватися генетично. Проявами недуги є характерні утворення на тілі у формі помітних бляшок або папул червоно-рожевого кольору, які схильні лущитися і покриватися лусочками. Ще однією характерною ознакою захворювання є виражений свербіж і біль при розчісуванні. Проявитися хвороба може на будь-якій ділянці тіла, але найчастіше локалізується на руках, ліктях, волосистій частині голови. Особливий дискомфорт доставляє хворим в області голови, адже його складніше маскувати, ніж на тілі.

Псоріаз - це недуга з циклічним перебігом. Початкові ознаки: активна поява нових бляшок, які поступово зливаються в одну велику пляму. Через кілька тижнів бляшки покриваються лусочками, а потім поступово починають зникати, перейшовши в стадію ремісії. Однак це зовсім не одужання і все повториться згодом знову.

Тому лікування псоріазу необхідно!

Адже без нього загострення можуть перейти в постійну фазу. Для лікування використовуються різні медикаментозні і фізіотерапевтичні методи з високою ефективністю.

Важливо! Лікування обов'язково повинно складатися досвідченим кваліфікованим фахівцем.

Як діагностується псоріаз?

Встановити псоріаз можна за особливою вираженою симптоматикою і характерним зовнішнім проявам. Одним із способів не тільки визначити, а й відзначати особливості його перебігу є використання дерматоскопа. Спеціальний пристрій FotoFinder, яке використовують наші дерматологи на практиці дозволяє візуалізувати будь-які зміни на тілі пацієнта і запам'ятовувати їх до подальшого обстеження. Таке чітке відстеження дозволяє нашим професіоналам з максимальною точністю підібрати оптимальний курс лікування і спостерігати за динамікою захворювання.

Лікування псоріазу шкіри голови

Псоріаз на голові одна з найбільш складних локалізацій для лікування. Вимагає індивідуального підбору препаратів для місцевої терапії, прийому медикаментів, проходження курсу фізіотерапевтичних процедур, притримування дієти.

Лікування підбирається виходячи зі стадії хвороби, наявності супутніх патологій, віку пацієнта. В цілому лікування призначається для попередження рецидиву і мінімізації запальних реакцій, продовження ремісії, усунення основної симптоматики хвороби (свербіння і сухості шкіри).

Лікування псоріазу у дорослих

Ознаки псоріазу у дорослих можуть дещо змінюватись, через те, що розвиток хвороби залежить від багатьох факторів. Тому існує безліч способів терапії, які, як правило, працюють комплексно, включаючи як медикаментозний, так і немедикаментозний вплив.

Курс лікування підбирається в залежності від площі ураження, тяжкості хвороби, вираженості симптоматики (лущення, свербіж, почервоніння). Це дозволяє розрахувати індекс тяжкості і охоплення псоріазу. До уваги береться також вік, статева приналежність, загальний стан, стадія хвороби, наявність супутніх захворювань.

Лікування псоріазу в Києві в клініці NeoVita дозволяє поліпшити загальний стан, знизити клінічні прояви і відновити працездатність пацієнта.

Для терапії може призначатися дотримання дієти і правильного догляду за шкірою, застосування ліків в комбінації з фото і світлотерапією, ПУВА тощо.

Лікування псоріазу на руках

Псоріаз на ліктях і шкірі рук - одна з найбільш частих локалізацій недуги, яка може виникати внаслідок спадкових факторів, стресів і порушень імунного захисту, механічних травм, регулярного впливу хімічних речовин, холоду.

Досвідчені фахівці в клініці NeoVita підберуть для вас оптимальну схему лікування псоріазу на руках із застосуванням найефективніших методик.

Комплексна терапія буде призначена з урахуванням загального стану, віку, характеру течії і наявності супутніх патологій, що дозволить надовго позбутися ознак хвороби.

Лікування псоріазу нігтів

Псоріаз на нігтях зустрічається приблизно у 7% хворих. Виявляється помутнінням нігтьової пластини з появою поперечних і поздовжніх борозенок. Лікування вимагає комплексного підходу, заходи вживаються в залежності від тяжкості перебігу, вираженості симптоматики та загального стану здоров'я пацієнта.

При незначних ураженнях проводиться консервативна терапія, купирующая запалення, свербіж і болючість. Можуть призначатися глюкокортикостероїди, ретиноїди, антигістамінні препарати, засоби з вітаміном Д3.

Лікування псоріазу у дітей

У виникненні псоріазу у дітей має значення спадковий фактор, особливо, якщо хвороба присутня в обох батьків. У такому випадку ймовірність розвитку патології 50-70%. Також на розвиток недуги може вплинути наявність шкірних ушкоджень, порушення роботи нирок і печінки, інфекційних захворювань. При постановці діагнозу важливо диференціювати псоріаз від себорейного дерматиту, трихофітії, вродженого іхтіозу та ін.

Лікування псоріазу у дітей обов'язково повинно супроводжуватися дієтою, прийомом антигістамінних препаратів, вітамінів, включати місцеву обробку псоріатичних бляшок. Якщо це не допомагає можуть бути призначені глюкокортикостероїди, застосування фототерапії (опромінення ультрафіолетом).

Лікування псоріазу апаратом Alma Lasers

Швидко вилікувати псоріаз в Києві можливо в нашій клініці завдяки застосуванню найсучаснішого лазерного обладнання Alma Lasers з насадкою UVB. З ним вдається домогтися найоптимальніших результатів в найкоротші терміни.

Лікування псоріазу лазером дозволяє нормалізувати внутрішньоклітинний обмін, зруйнувати патологічні шкірні клітини, впливати на швидкість ділення клітин шкіри в бік зменшення, допомагає знизити кількість Т-лімфоцитів в осередках ураження для отримання стійкої тривалої ремісії.

Це безпечна і безболісна процедура, проходження якої допомагає боротися з локальною формою псоріазу. В середньому досить одного-двох курсів в рік для підтримки ремісії в залежності від вираженості захворювання і індивідуальних особливостей.

Профілактика захворювання

Запобігти рецидивам хвороби допоможуть:

  • оптимальна профілактична дієта з обмеженням солоної, смаженої, копченої їжі, напівфабрикатів, цитрусових, мучного і солодощів, високоаллергенних продуктів;
  • антистресова програма - застосування методів релаксації, повноцінний сон і відпочинок;
  • зміна професії за умови, що вона здатна викликати прогресування хвороби;
  • включення в раціон вітамінних комплексів;
  • носіння просторого одягу з натуральних тканин, що зводить до мінімуму натирання шкіри і її пошкодження.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!

Ціни на лікування псоріазу

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Лікування псоріаза и вітіліго
До 50 імпульсів
10 хв
500 грн
До 100 імпульсів
20 хв
650 грн
Від 100 – 150 імпульсів
30 хв
800 грн
Кожні наступні 50 імпульсів
150 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close