Біоревіталізація

Біоревіталізація - це ін'єкційна косметологічна процедура, під час якої в глибокі шари дерми вводиться біорепарант. Біорепарант - препарат на основі очищеної гіалуронової кислоти з додаванням комплексу вітамінів, мікроелементів, амінокислот, пептидів.

У нормі, гіалуронова кислота виробляється клітинами дерми, відповідає за зволоження, тонус і пружність шкіри, але до 25 років відбувається уповільнення її синтезу, починаються процеси старіння дерми. Завдяки спільній дії препаратів можна скорегувати вікові зміни овалу обличчя (гравітаційний птоз), освіжити колір обличчя, прибрати темні кола під очима, а також позбутися від гіперпігментації.

Ін'єкційна біоревіталізація на Позняках, в косметологічному центрі NeoVita, проводиться виключно сертифікованими ефективними препаратами. Результат помітний вже після першої процедури.

➜ Скільки коштує біоревіталізація обличчя? На процедуру біоревіталізації ціна залежить від препарату, а також зони введення. Найчастіше біоревіталізанти вводяться в зони обличчя, шиї, декольте, рук.

Кому показана ін'єкційна біоревіталізація?

Гіалуронова кислота активно виробляється клітинами нашої шкіри, фібробластами, приблизно до 25 років. Саме з цього періоду ми рекомендуємо регулярно проводити гіалуронову біоревіталізацію.

Але не варто забувати, що кожен організм унікальний і індивідуальний, на нього можуть впливати як зовнішні, так і внутрішні чинники.

У деяких випадках, введення гіалуронової кислоти може бути призначене й у більш молодшому віці, наприклад, при вираженій сухості шкіри, після агресивних лазерних процедур, сонячних опіків.
За якими показниками проводиться біоревіталізація (Київ, Позняки):
 • глибокі носогубні складки, горизонтальні борозни на лобі;
 • прояви дефіциту вологи - сухість, шорсткість, відчуття «стягнутості»;
 • зниження тонусу, пружності дерми;
 • фотостаріння;
 • тьмяний колір обличчя, темні кола під очима;
 • розширені пори;
 • вікова зміна овалу обличчя.
Протипоказання:
 • гострі запальні процеси на епідермісі;
 • рецидив герпесвірусної інфекції;
 • важкі аутоімунні захворювання;
 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • період лікування медикаментами, що розріджують кров;
 • схильність до алергічних реакцій на гіалуронову кислоту.
 • онкологічні захворювання.

➜ Також, інтрадермально введення гиалурона призначається для відновлення шкіри після тривалого перебування на сонці, курсу пілінгів, лазерного шліфування.

Якого ефекту варто очікувати від біоревіталізації гіалуроновою кислотою?

У молодому віці наша шкіра виглядає пружною і наповненою завдяки виробленню гіалуронової кислоти спеціальними клітинами, фібробластами. Головною метою біоревіталізації є усунення вікових змін шляхом відновлення дермального матриксу.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою відновлює шкіру на клітинному рівні, запускаючи в ній регенераторні процеси.
Результати після біоревіталізації обличчя на Позняках, в медичному центрі НеоВіта:
 • поліпшується колір обличчя;
 • зникають темні кола під очима;
 • розгладжуються поверхневі і глибокі дермальні заломи;
 • відновлюється тонус дерми, вона стає пружною і щільною;
 • зникає відчуття сухості, стягнутості і лущення на обличчі;
 • шкіра стає зволоженою;
 • відновлюється овал обличчя;
 • звужуються пори.

На яких зонах проводять ін'єкційну біоревіталізацію?

Доглядаючи за обличчям, щодня піклуючись про його стан, ми часто забуваємо про те, що шкіра на інших ділянках тіла теж схильна до вікових змін, потребує професійного косметологічному догляду та підтримки. Біоревіталізація в клініці NeoVita (Київ, Позняки) робиться не тільки по обличчю, а й в області шиї, декольте, рук.

Вартість біоревіталізації обличчя, або іншої зони, залежить від обраного філера, а також його кількості, необхідного для обробки конкретної області. Наприклад, для обличчя досить 1-2 мл, на зону шиї і декольте найчастіше йде 2-3 мл препарату.

Як проводиться процедура і препарати біоревіталізації

Процедура біоревіталізації проходить без больових і дискомфортних відчуттів. Перед початком ін'єкцій, лікар наносить на шкіру спеціальний крем з анестетиком, який за 15-20 хвилин повністю заморожує шкіру, прибирає її чутливість.

Скільки триває процедура біоревіталізація в Києві, в клініці НеоВіта? Час процедури залежить від кількості зон, проколюють за один сеанс, в середньому, тривалість маніпуляції становить 30-60 хвилин.

Етапи проведення:

 1. Первинний огляд косметолога, під час якого лікар визначає показання до маніпуляції, виключає можливі протипоказання, підбирає для пацієнта біоревіталізант, відповідний для його типу і стану шкіри.
 2. Підготовка. Шкіра очищається, протирається антисептичним засобом, наноситься анестезійний (знеболювальний) крем на 15-20 хвилин.
 3. Лікар відкриває коробку з біоревіталізантом в присутності пацієнта та вводить його інтрадермально - папульно. На місці ін'єкцій залишаються горбки, папули, які безслідно проходять за кілька днів.
 4. Шкіра протирається антисептиком, на неї наноситься заспокійливий крем. Лікар дає рекомендації по домашньому догляду.

Курс біоревіталізації: 3-4 процедури, з інтервалом 10-14 днів. Для підтримки отриманого результату, рекомендовано проводити курс щорічно, і між ним робити підтримує процедури.

У Центрі косметології та дерматології NeoVita на Позняках біоревіталізація проводиться лікарями косметологами з використанням тільки ефективних, безпечних, сертифікованих препаратів. Препарати підбираються косметологом індивідуально для кожного пацієнта. Косметолог враховує стан його шкіри, вираженість вікових змін, анамнез.

Для підвищення тонусу дерми застосовується Juvederm, всього за 3 процедури він відновлює шкірну структуру, забезпечуючи її зволоження і пружність. Широко використовуються препарати з лінійки Hyalual, вони надають потужний антивіковий ефект, можуть застосовуватися і в молодому віці. Одним з популярних філерів є Белотеро Hydro, в ньому висока концентрація гіалуронової кислоти, результат після курсу процедур зберігається надовго. Філер Neauvia Hydro Deluxe надає комплексне оновлення та омолодження шкіри.

Для посилення і продовження ефекту біоревіталізацію можна зробити одночасно з іншими процедурами  - біорепарацією і / або плазмотерапією.

Рекомендації на реабілітаційний період

Період реабілітації після інтрадермального введення гіалуронової кислоти проходить легко і швидко. Перші дні може бути присутнім невелика набряклість, синці. Папули в місцях ін'єкцій зберігаються, в середньому, на 3-4 доби.

Після маніпуляції лікар косметолог дає кожному пацієнту докладні рекомендації, розповідає, як правильно доглядати за обличчям.
Після біоревіталізації ми рекомендуємо:
 • Протягом перших 2 днів протирати шкіру хлоргексидином, наносити заспокійливий крем / гель, призначений косметологом.
 • В першу добу після маніпуляції відмовитися від використання декоративної косметики. Також заборонено торкатися обличчя, травмувати дерму скрабами, пілінгу, наносити косметичні маски.
 • На 48 годин після процедури слід відмовитися від вживання алкоголю.
 • Під час проходження ін'єкційного курсу, слід користуватися сонцезахисними кремами при кожному виході на вулицю.
 • Не рекомендується відвідувати сауну, спортзал, басейн, солярій, приймати гарячу ванну перші 7 днів.

Переваги ін'єкційної біоревіталізації

Ін'єкційна біоревіталізація є найбільш ефективним і безпечним методом відновлення дермального матриксу та омолодження, оскільки гіалуронова кислота - це природний і натуральний для нашого організму компонент, в нормі що виробляється його клітинами.

 ✓ Ефективність. Перший результат помітний вже після першого сеансу. Шкіра ущільнюється, підтягується, зволожується, сяє. Після проходження курсу процедур зменшуються навіть глибокі зморшки.

 ✓ Тривалість дії. Отриманий результат зберігається на довго, в середньому на 9-12 місяців.

  Можливість відновлення шкіри зсередини. Гіалуронова кислота не може потрапити в глибокі шари дерми при зовнішньому нанесенні, її молекули настільки великі, що залишаються зовні. При ін'єкційному введенні, гіалуронової кислоти потрапляє безпосередньо всередину дерми.

 ✓ Безпека. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані препарати, одноразові витратні матеріали.

 ✓ Комфорт. Маніпуляція проходить безболісно.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на біоревіталізацію

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Біоревіталізація
Aquashine Classic
60 хв
4500 грн
Hyalual, 1,1%, 1мл
60 хв
2400 грн
Hyalual, 1,8%, 1 мл
60 хв
2800 грн
Hyalual, 1,8%, 2 мл
60 хв
3100 грн
Linerase, 5 ml
60 хв
5500 грн
Neauvia Hydro delux
60 хв
3500 грн
Neauvia Hydro delux fo men
60 хв
4000 грн
Profhilo (Биоремоделирование кожи)
60 хв
6000 грн
Teosyal Redensity, 1ml
60 хв
4200 грн
Rejuran (бустер для сяйва шкіри)
60 хв
3400 грн
Rejuran Healer, 2ml
60 хв
6500 грн
Rejuran і (для шкіри очей) 1ml
60 хв
3300 грн
Restylane Vital
60 хв
3700 грн
Juvederm Hydrate
60 хв
4200 грн
Juvederm Volite
60 хв
7600 грн
Jalupro
60 хв
3500 грн
Jalupro HMW
60 хв
4200 грн
Спеціальна пропозиція
Акція постійна
Акція на ліполітики
Fat Apoptosis - авторський препарат Мауріціо Чеккареллі - непрямий ліполітик, що зменшує товщину підшкірно-жирового шару шляхом зменшення кількості жирових клітин в малярних мішках, грижових мішках верхнього і нижнього століттях, брилях, другому підборідді, животі, боках, внутрішній поверхні стегон.

Тільки до кінця місяця всього за 2200 грн (обличчя) замість 3000 грн!
Акція постійна
Ліполітики DesoBody / DesoFace
1 флакон - за 2000 грн
від 2-х флаконів - по 1 800 за флакон!
Акція постійна
Плазмоліфтинг рук в подарунок!
При використанні від 2-х пробірок.
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close