Позбутися зморшків на шиї

Ми багато уваги приділяємо обличчю, його молодому вигляду, але часто забуваючи про шию. Адже саме вона через особливості будови шкіри й м'язів схильна до ранніх вікових змін.

"Кільця Венери" на шиї - це поперечні дермальні зморшки, які можуть з'являтися навіть у юному віці. Їх розвиток безпосередньо пов'язаний із будовою головного шийного м'яза — платизми, яка не кріпиться до кісткових тканин, внаслідок чого схильна до ранньої втрати еластичності та тонусу.

Як позбутися кілець Венери на шиї? Розгладити зморшки на шиї вам допоможуть наші косметологи. Лікар, після проведення огляду, підбере ефективні та безпечні процедури та надасть рекомендації щодо домашнього догляду за цією зоною.

Отриманий результат у косметолога буде помітний одразу і зберегтися на довгий час. Усі процедури, препарати, тривалість курсу підбираються косметологом для кожного клієнта. При цьому лікар враховує виразність проблеми, особливості та стану шкіри у проблемній зоні.

Як прибрати кільця венери: найкращі процедури?

Швидко та безпечно позбутися зморшок на шиї у косметолога можна за допомогою ін'єкційних методик. Дія уколів краси спрямовані на покращення стану шкіри та заповнення безпосередньо заломів.

Прибрати кільця Венери можна за допомогою таких процедур:

Біоревіталізація шиї та декольте

Це ін'єкційна процедура, під час якої внутрішньошкірно вводяться препарати – біоревіталізанти, що містять гіалуронову кислоту. Головні ефекти від біоревіталізації:

 •  ущільнення шкіри;
 •  усунення в'ялості дерми, відновлення тонусу, пружності;
 •  зволоження;
 •  згладжування поверхневих та глибоких зморшків.

Препарат для біоревіталізації підбирається косметологом залежно від виразності проблеми. Перший результат від процедури стає одразу, але для отримання бажаного ефекту лікарі рекомендують пройти повний ін'єкційний курс. Він складається із 4-6 процедур, які слід проводити з інтервалом 14 днів.

Процедура проходить комфортно та без больових відчуттів. Перед ін'єкціями на шкіру наноситься спеціальний знеболюючий крем, який виключає болючі відчуття. Період реабілітації від 2 до 3-х днів, за цей період сходять папули та невеликі синці.

Заповнення кілець Венери філером

Ця процедура проводиться м'яким і еластичним філером - скінбустером. Скінбустери – це препарати на основі стабілізованої гіалуронової кислоти. На відміну від біоревіталізантів, вони здатні на якийсь час затримуватись у глибоких шарах дерми.

Скінбусери допомагають швидко прибрати кільця Венери, адже вони вводяться безпосередньо в саму зморшку – заповнюючи її. Залежно від виразності проблеми, глибини заломів може знадобитися 1-3 сеанси з інтервалом 3-4 тижні.

Отриманий результат зберігається надовго - більш як 8 місяців, а в деяких випадках, при сильній в'ялості шкіри, введення скінбустерів поєднується з біоревіталізацією.

Причини появи зморшок на шиї

Поява кілець Венери пов'язана з особливістю будови шийного м'яза – платизми. Вона не прикріплюється до кісткової тканини, через що у ранньому віці втрачає свою еластичність та обвисає, формуючи при цьому горизонтальні зморшки.
До основних провокаційних причин формування горизонтальних заломів на шиї відносяться:
 • Генетична схильність. Особливо важливу роль відіграє будова опорно-рухового апарату, наявність схильності до сутулості та сколіозу.
 • Тонка шкіра із низькою щільністю. Саме такий дермальний тип більш схильний до ранніх вікових змін, в'ялості та атонії.
 • Відсутній або недостатній догляд за шкірою у шийній ділянці.
 • Тривале перебування під прямим сонячним промінням, що викликає фотостаріння або часте відвідування солярію.
 • Незбалансоване харчування, авітаміноз, нестача мікроелементів.
 • Сидячий спосіб життя з постійно опущеною головою. Ви навіть можете не помічати, що ваша шия постійно опущена вниз, наприклад, під час перегляду контенту на смартфоні, роботи за комп'ютером.
 • Зневоднення організму, недостатнє вживання води.
 • Хронічні стреси, втома та постійна нестача сну.

Догляд за шкірою шиї

Як можна забрати зморшки на шиї в домашніх умовах? Якщо дермальні заломи вже сформувалися, позбавитися їх самостійно, без допомоги лікаря косметолога практично неможливо.

Але завдяки рекомендаціям, можна запобігти їх появі або продовжити отриманий ефект від ін'єкційних процедур.

 1. Доглядайте шкіру шиї так само ретельно, як і обличчя. Дуже важливо щодня її очищати, тонізувати та зволожувати. Наш косметолог допоможе вам підібрати професійні дієві засоби для догляду за цією делікатною зоною.
 2. Не ігноруйте сонцезахист. Наносите крем із високим рівнем СПФ (не менше 50) при кожному тривалому перебування на сонці під час прогулянок.
 3. Відмовтеся від шкідливих звичок, вони згубно відбиваються на тонусі та зовнішньому вигляді шкіри.
 4. Слідкуйте за своїм харчуванням та водним режимом. Лікарі рекомендують випивати близько 30 мл води на 1 кг ваги. Включіть у свій раціон свіжі овочі, фрукти, морську рибу.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close