Позбутися слідів від прищів

Залишкові сліди у вигляді плям та рубців можуть залишатися на шкірі досить довго після завершення лікування вугрової хвороби. Забрати сліди від прищів можна за допомогою лазерних, ін'єкційних або доглядових косметологічних процедур.

При виборі методик корекції слідів постакне наші косметологи враховують особливості та стан шкіри, форму патологічних елементів (плями, розширені пори, шрами), вік пацієнта. Усі процедури підбираються індивідуально, косметолог розписує курс лікування та підбирає засоби для домашнього догляду за шкірою.

Причини появи рубців після прищів?

Згідно зі статистикою вугрова хвороба (акне) зустрічається більш ніж у 85% населення, з яких 10% страждають від її тяжкого перебігу.
У деяких випадках на місці пролікованого запального процесу залишаються сліди після прищів у вигляді рубців, плям, атрофічних ямок.
Основні причини їх формування:
  • тяжкий ступінь вугрової хвороби;
  • тривалий запальний процес (більше року);
  • спадкова схильність до формування слідів після акне;
  • не правильна терапія вугрової хвороби;
  • самостійне видавлювання вугрів, прищів у домашніх умовах.

Якщо ви помітили у себе сліди від висипань, не засмучуйтесь! Їх можна позбутися! Під час первинного огляду та консультації лікар дерматокосметолог виявить причини плям і рубців, складе план лікування та допоможе швидко та безслідно прибрати сліди від прищів на обличчі, спині або будь-якій іншій ділянці тіла!

Як швидко забрати сліди від прищів у дерматокосметолога?

Позбутися плям після прищів лазером

Лазерне видалення слідів від прищів допомагає усунути як рубцеві зміни, так і пігментні плями. У клініці Неовіта лазерне шліфування проводиться на сучасному апараті Alma laser Harmony XL pro досвідченими лікарями дерматокосметологами, які пройшли додаткове навчання.

Вже після першої процедури покращується колір обличчя, рубці та плями стають менш помітними. Але для досягнення максимального результату рекомендовано курс із 3-4 сеансів.

Перед процедурою на оброблювану ділянку наноситься крем, що анестезує. Ви не відчуватимете болю або дискомфорту. Реабілітація проходить швидко і триває трохи більше тижня.

Усунути сліди від акне за допомогою пілінгів


Кислотні пілінги - незамінні помічники косметолога в лікуванні вугрової хвороби та її слідів, що допомагають швидко та комфортно позбутися плям та рубців після прищів.

Під час огляду лікар індивідуально підбирає для пацієнта кислотні склади. Для усунення слідів акне можуть використовуватися різні пілінги: саліциловий, ретиноловий, ТСА (трихлороцтовий), Джесснер або Біорепіл.

Курс: 4-6 сеансів, з проміжком 7-14 днів. Під час курсу можливе комбінування різних пілінгових складів.

Процедура пілінгу не є болісною, проходить комфортно. Після неї важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, користуватися сонцезахисними кремами. Тривалість реабілітаційного періоду залежить від виду кислотного складу та індивідуальних особливостей шкіри. В середньому він триває 3-5 днів, проявляється лущенням та почервонінням.

Для максимального ефекту пілінг можна поєднувати з плазмотерапією, ревіталізацією та полінуклеотидами.

Позбутись рубців від прищів полінуклеотидами

Ін'єкційні препарати з полінуклеотидами (Реджуран) допомагають позбутися застійних плям після прищів. Вони запускають регенераторні процеси, нормалізують кровообіг та зменшують рубцеві прояви. 

При важких формах постачання ін'єкції Реджуран комбінуються з лазерним шліфуванням. Таке поєднання дає максимальний результат, скорочує період реабілітації, комплексно впливає на шкіру.

Полінуклеотиди підвищують ефективність лазера, стимулюючи дерму оновлюватися та відновлюватися.


Ін'єкції полінуклеотидів проводять голкою після нанесення місцевої анестезії. Препарат вводиться інтрадермально. Процедура триває 20-30 хвилин. Курс: 4 процедури з інтервалом 2 тижні.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close