Позбутись розтяжок після пологів

Чи можна позбутися розтяжок після вагітності? Розтяжки (стрії) з'являються практично у всіх жінок під час вагітності, стають максимально помітними у післяпологовий період. Найчастіше локалізуються на животі, боках, але можуть бути і інших ділянках тіла.

При швидкому зростанні плоду та збільшенні ваги тіла, шкіра не встигає розтягуватися, підлаштовуватися під зміни, що відбуваються в тілі матері, внаслідок чого відбуваються розриви у дермальній структурі, що заповнюються сполучною тканиною. На відміну від нормальної шкіри, стрії не еластичні, мають червоний або блідий колір, можуть бути нижчими від рівня решти шкірного покриву.

Сучасні косметологічні методики дозволяють швидко та ефективно прибрати післяпологові розтяжки, повернути шкірі гарний та рівний зовнішній вигляд. Наші лікарі дерматокосметологи підберуть вам найефективніші процедури та складуть план корекції стрій.

Післяпологові розтяжки на животі: як усунути?

Розтяжки на животі після пологів з'являються майже в усіх жінок. Вони бувають яскраво-червоного кольору, виділяються на тлі здорової шкіри, тим самим завдаючи великого естетичного дискомфорту жінці.

Прибрати стрії на животі після пологів можна лазерним шліфуванням. З її допомогою можна позбутися розтяжок на животі після пологів, повернути тонус і пружність, вирівняти рельєф.

Зверніть увагу, що шліфування живота після пологів проводиться тільки після повного завершення годування груддю. Лактація – пряме протипоказання для лазера.

Розтяжки після пологів на грудях

Під час вагітності та лактації груди можуть збільшуватися на кілька розмірів. При недостатній еластичності дерми та різкому збільшенні молочної залози в обсязі на ній формуються стрії (рубцеві зміни).

Стрії на грудях залишаються після завершення годівлі. Найчастіше їх корекції потрібна допомога лікаря дерматокосметолога. Під час огляду лікар підбере найефективніші та найбезпечніші процедури, призначить домашній догляд.

Як позбутися післяпологових розтяжок?

Найбільш ефективним методом, що дозволяє позбутися від розтяжок на тілі після пологів є фракційне лазерне шліфування. Ця методика дозволяє швидко та назавжди усунути цю проблему, повернути кожному покриву рівний, гарний вигляд.

Процедура проходить швидко та комфортно, реабілітація після неї мінімальна. За дотримання всіх лікарських рекомендацій відновлення проходить лише за кілька днів.

Ефект після лазерного впливу стає помітним відразу, після першого сеансу. Але для досягнення максимального ефекту потрібно пройти повний курс. Кількість сеансів підбирається лікарем, залежить від виразності проблеми, розміру та глибини рубців. В середньому курс складається з 4-6 процедур, які слід проходити з двотижневим інтервалом.

Після проходження всього курсу шліфування шкіра стає еластичною, рубцеві зміни бліднуть, згладжуються, стають практично непомітними.

У деяких випадках додатково призначається плазмотерапія. Це ін'єкційна методика, за якої пацієнту вводиться його власна плазма. При цьому в шкірі запускаються регенераторні та відновлювальні процеси, починає активно вироблятися колаген та еластин.


Лазерна корекція розтяжок після пологів

У Центрі дерматології та косметології для корекції післяпологових стрій використовується сучасний апарат Alma laser із технологією IPIXEL. Він м'яко і дбайливо впливає на тканини, не ушкоджуючи їх. Це безпечна технологія, яка не призводить до ускладнень, тривалої реабілітації. Лазерна корекція може проводитись на будь-якій ділянці тіла.

Прибрати розтяжки після пологів лазером можна швидко та безболісно у нашому медичному центрі у Києві на Позняках. Перед процедурою на проблемну ділянку наносити анестезійний крем. При обробці лазером пацієнт відчуває лише тепло та легке поколювання.

Вартість на лазерну корекцію стрій у нашій клініці доступна. Вона безпосередньо залежить від площі ділянки, що обробляється, виразності проблеми. Дізнатися точну ціну можна, записавшись на первинний огляд до нашого лікаря дерматокосметолога.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ П
ідберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close