Позбутися целюліту

Що таке целюліт та як його прибрати? Целюліт (ліподистрофія, "апельсинова кірка") - це патологічний стан, запалення підшкірної жирової клітковини, при якому спостерігається надмірне зростання жирових клітин в об'ємі, що супроводжується порушенням іннервації, кровопостачання та лімфострумування.

➜ Як можна позбутися целюліту на животі, сідницях та інших частинах тіла? Наші лікарі дермато-косметологи підберуть для вас найрезультативніші та ефективніші процедури. Для збереження отриманого результату призначається додатковий домашній догляд шкіри, корекція харчування, фізичні навантаження.

Причини появи целюліту

Чому з'являється целюліт і як його швидко позбутися?

Згідно зі статистикою, целюліт утворюється більш ніж у 90% жінок. І всупереч поширеній думці, зайва вага не є головною причиною її формування. Ліподистрофія зустрічається однаково часто у жінок з нормальною та надмірною масою тіла.
Основні причини:
 • неправильне та незбалансоване харчування з великою кількістю солі, жирів, хімічних добавок;
 • малорухливий спосіб життя;
 • гормональні, ендокринні дисфункції в організмі;
 • недостатнє вживання води;
 • зловживання алкогольними напоями;
 • ожиріння;
 • індивідуальна схильність.

Стадії целюліту

Від стадії целюліту безпосередньо залежить методика корекції. Лікарі виділяють 4 основні стадії ліподистрофії:

 1. Передцелюлітна стадія. Нерівності рельєфу мало помітні. Шкіра поступово втрачає еластичність та пружність, з'являються набряки. На цьому етапі ефективні антицелюлітні масажі та професійний домашній догляд.
 2. Початкова стадія. Стають помітні горбики та нерівності на шкірі. Порушується відтік лімфи, кровопостачання тканин, утворюється синюватий відтінок шкіри, наростає кисневе голодування тканин. На цій стадії залишаються ефективні масажні процедури та домашній догляд.
 3. Мікронодулярна стадія. Целюлітні горби збільшуються в розмірах, проведення масажу може приносити болючі відчуття. На цьому етапі до масажів слід підключати апаратні та ін'єкційні методики.
 4. Макронодулярна стадія. Пагорби стають щільними та великими, а шкіра виглядає ціанотичною (синюшною), підключається сильна набряклість. Корекція ліподистрофії на цій стадії включає масаж, ін'єкції, апаратні та лазерні методики.

Найефективніші процедури проти целюліту

➜ Як позбутися целюліту без шкоди здоров'ю? У нашій клініці Неовіта підібрані найдієвіші способи та процедури від целюліту на різних стадіях: апаратні, масажні та ін'єкційні.

Перед вибором методу лікування лікар дерматокосметолог визначає стадію ліподистрофії та її основні причини. У деяких випадках може бути призначене додаткове обстеження та консультація лікарів суміжних спеціальностей, наприклад, ендокринолога, дієтолога чи гінеколога.

Апаратні процедури проти целюліту

Vela Shape - унікальна процедура, що дозволяє за кілька сеансів прибрати целюліт із живота та боків, інших ділянок тіла. Також методика Vela Shape покращує стан шкіри, підвищує її пружність, усуває в'ялість.

Апарат руйнує жирові клітини, адипоцити, допомагає виведенню, нормалізує кровопостачання тканин, відтік лімфи. Такий комплексний вплив забезпечують основні технології Vela Shape: інфрачервоні хвилі, електроімпульси, радіохвильова дія, вакуумний масаж.

Пресотерапія

Це апаратна методика лімфодренажного масажу. Дія спрямована на усунення набряклості, покращення відтоку лімфи, відновлення нормального кровообігу. Завдяки такому впливу йдуть зайві сантиметри, вдається прибрати целюліт на ногах, попі, животі, руках.

Прибрати целюліт ін'єкціями

Ліпотерапія або ліполітики

Ліпотерапія - ін'єкційна методика, що дозволяє швидко прибрати жирові відкладення з сідниць, живота або інших зон. При цьому методі лікар за допомогою голки вводить ліполітики, спеціальні препарати, що допомагають розщеплювати та виводити адипоцити.

Процедура проходить швидко і комфортно, результат помітний вже після першого сеансу, але для отримання максимального ефекту необхідно пройти повний курс.

Мезотерапія для тіла

Мезотерапія - косметологічна ін'єкційна процедура, під час якої в необхідні зони тіла вводяться спеціальні препарати, мезококтейлі. Їхня дія спрямована на:

 • поліпшення стану шкіри та нормалізацію обмінних процесів у тканинах;
 • стимуляцію відтоку лімфи, усунення набряків;
 • зміцнення судин, усунення судинних зірочок, капілярів.

Лікар кожного пацієнта підбирає мезококтейлі, призначає кількість процедур. Ін'єкції проходять безболісно та швидко.

Антицелюлітний масаж

➜ Як прибрати целюліт масажем? Антицелюлітний масаж показує свою високу ефективність усунення целюлітних відкладень на перших двох стадіях.

Для корекції фігури та усунення жирових відкладень у нашій клініці Неовіт проводять такі види масажу:

 1. Лімфодренажний масаж проти целюліту. Ефективно бореться із застійними явищами у тканинах, усуває набряки, нормалізує кровотік. Тіло стає пружним, підтягнутим, значно покращується стан усієї шкіри.
 2. Антицелюлітний масаж швидко прибирає “апельсинову кірку”, підтягує шкіру, призводить до зменшення ваги. За допомогою такого масажу можна в короткий термін знайти ідеальні форми тіла, повернути шкірі тонус і пружність.
 3. Медовий масаж підтягує шкіру, зменшує целюлітні прояви, призводить до зниження ваги. Медовий масаж допомагає виводити токсини, надає оздоровчий та розслаблюючий ефект.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close