Контурна пластика підборіддя

Контурна пластика підборіддя - це ін'єкційна косметологічна процедура, під час якої за допомогою філера проводиться корекція його форми і розміру, відтворюються красиві контури нижньої частини обличчя.

Безпечна і безболісна контурна пластика підборіддя в Києві проводиться лікарями косметологами в косметологічній клініці NeoVita. Ми дотримуємося всіх правил септики і асептики, вводимо тільки препарати, які пройшли сертифікацію в Україні.

Підборіддя - це важлива частина обличчя, що формує його контур. Саме від його форми та пропорції багато в чому залежить сприйняття в цілому зовнішності людини. Корекція підборіддя філерами в Києві завжди починається з огляду і консультації на якій лікар індивідуально підбирає для пацієнта препарат і його дозування, враховуючи анатомічні особливості і побажання.

Показання пластики підборіддя філерами

Зміна підборіддя філерами проводиться для гармонізації контурів обличчя, поліпшення зовнішнього вигляду, маскування вікової деформації овалу.
Показаннями для корекції форми підборіддя філерами є:
 • занадто маленький розмір;
 • не чіткий овал нижньої третини обличчя;
 • велика кількість жирової тканини в області підборіддя;
 • наявна асиметрія;
 • незначне зміщення підборіддя .

Як проводиться моделювання підборіддя філерами

Контурна пластика підборіддя, ціна на яку в нашій клініці доступна і демократична, проводиться швидко і безболісно. Лікар косметолог для кожного пацієнта підбирає відповідний для нього препарат і необхідне дозування.

На збільшення підборіддя філером ціна залежить від самого препарату і його кількості. В середньому, для корекції підборіддя зони необхідно 1-2 мл гіалуронової кислоти.

➜ Скільки за часом займає контурна пластика підборіддя в Києві в клініці НеоВіта? Маніпуляція проходить дуже швидко, її тривалість не перевищує 20-30 хвилин, а отриманий результат зберігається понад рік.

Перед тим, як приступити до проведення контурної пластики, лікар виключає всі протипоказання до її виконання. Контурна пластика не проводиться під час вагітності та лактації, гострих інфекційних захворювань, загостренні герпесу, порушення згортання крові, цукровому діабету.

Зверніть увагу, що перед маніпуляцією слід повідомити лікаря про:

 • всі ліки, які ви приймаєте, оскільки деякі медикаменти протипоказані, наприклад, антибіотики, цитостатики, що розріджують кров;
 • раніше проведені косметологічні маніпуляції;
 • алергія на ліки або косметичні засоби.


Етапи корекції підборіддя гіалуроновою кислотою:

 1. Огляд і консультація. Лікар косметолог підбирає гелевий наповнювач, дозування, виключає всі протипоказання до проведення контурної пластики.
 2. Підготовка. Проводиться демакіяж, очищення шкіри та обробка ділянки антисептиком. Потім лікар робить для себе розмітку за допомогою дермального маркера, орієнтуючись на яку буде вводити препарат.
 3. Введення препарату. Він вводиться за допомогою канюль або шприца. Метод введення вибирає лікар, ґрунтуючись на анатомічні особливості зони з якою працює.
 4. Завершальний етап. Зона проколів протирається антисептиком та наноситься спеціальний загоювальний крем / гель. Лікар дає пацієнтові рекомендації, і при необхідності призначає дату наступного візиту.

Реабілітація після корекції підборіддя філером

Реабілітація після підборіддя корекції за допомогою контурної пластики проходить дуже швидко, відразу ж після маніпуляції можна повертатися до звичайного життя. У перші дні може бути присутнім невелика набряклість, почервоніння і хворобливість.

➜ Безпечна корекція підборіддя філером в Києві, в клініці НеоВіта? Ця процедура не є небезпечною для людського організму, в нашому медичному центрі вона здійснюється тільки досвідченими лікарями з використанням сертифікованих препаратів і стерильних матеріалів.

Рекомендації після корекції:

 1. Протягом перших 3 днів не можна спати обличчям у подушку, масажувати та чіпати зону, намагатися її розминати. Також в цей період слід відмовитися від алкоголю, він буде приводити до розвитку набряклості.
 2. У перші дні слід наносити заспокійливий крем, призначений лікарем.
 3. У перший тиждень слід повністю відмовитися від прийому гарячої ванни, відвідування сауни, солярію, спортзалу, басейну. Виключіть сильні фізичні навантаження.

➜ Зверніть увагу, що вираженість отриманого результату після контурної пластики і відсутність можливих ускладнень багато в чому залежить саме від самого пацієнта, дотримання ним рекомендацій і призначень лікаря.

Результати контурної пластики підборіддя

Проведена в нашій клініці контурна пластика підборіддя (в Києві) завжди призводить до бажаного результату. Підборідна зона знаходить бажану форму і розмір, виглядає симетрично і гармонійно, відповідаючи при цьому лицьовим пропорціям.

➜ Як довго тримається результат? Тривалість отриманого ефекту на пряму залежить від препарату і його щільності.

Наприклад, препарати на основі гіалуронової кислоти забезпечують результат на 10-18 місяців, а Радієс (на основі гідроксиапатиту кальцію) біодеградує повільно, ефект може зберігатися більш як 2 років.

Крім корекції форми і розміру, препарати на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію позитивно впливають на стан шкіри, ущільнюючи і зволожуючи її, запобігають вікові зміни, провисання тканин.

Іноді процедура може поєднуватися з ботулінотерапією, в тих випадках, коли необхідно розслабити підборідний м'яз, усунути зморшки маріонетки, розслабити платізму.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ Підберемо для вас персональний догляд у
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на контурну пластику підборіддя

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Пластика підборіддя
Belotero Volume
60 хв
6500 грн
Sculptra
60 хв
8200 грн
Стилейдж XL
60 хв
6200 грн
Стилейдж XХL
60 хв
6400 грн
Juvederm Volite
60 хв
7300 грн
Juvederm Ultra 4
60 хв
7500 грн
Juvederm Voluma Lidocain
60 хв
6600 грн
Radiesse 0,8 мл
60 хв
6000 грн
Radiesse 1,5 мл
60 хв
8500 грн
Revofil plus
60 хв
4000 грн
Restilane Defyne lido
60 хв
5600 грн
Restilane Refyne lido
60 хв
5500 грн
Restylane Lyft lido
60 хв
5600 грн
Pf Phillex Sub Q
60 хв
4700 грн
Коррекция контурной пластики остатком филлера
Безкоштовно
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close