+38 (068) 727 03 93
Київ, Позняки,
вул. Анни Ахматової 32/18
Понеділок - субота
з 9:00 до 21:00
UA
Лікування вітіліго

Вітіліго - це шкірне неінфекційне захворювання, що має хронічний перебіг і належить до класу шкірних дисхромії (пігментні порушення). Зокрема при даній патології спостерігається знебарвлення деяких ділянок шкіри внаслідок руйнування пігменту меланіну. Локалізація хвороби може бути найрізноманітнішою: тулуб, верхні і нижні кінцівки, волосиста частина голови і навіть ротова порожнина.

Для тих, хто мріє нарешті позбутися від комплексів, пов'язаних з даними проявом, пропонуємо пройти лікування вітіліго в клініці NeoVita із застосуванням найсучаснішого обладнання та методик. Незважаючи на досить високу стійкість вітіліго до лікування, сучасні методи терапії показують високу ефективність і дозволяють істотно поліпшити клінічну картину.

Симптоматика вітіліго

Візуально захворювання проявляється білими плямами на шкірі, але не несе загрози здоров'ю людини, викликаючи лише психологічний дискомфорт.

Проявитися може в будь-якому віці, але частіше за все в групі ризику люди від 10 до 30 років. Здатна вражати людей всіх рас, причому частіше від нього страждають представниці жіночої статі. Крім шкіри іноді вітіліго вражає очну сітківку і волосся, але це скоріше виключення.

Ознаки вітіліго виявляються поступово у вигляді маленьких, як правило, симетричних плям молочно-білого або рожевого забарвлення. Згодом плями стають більше, можуть зливатися з іншими. Вогнища ураження як поодинокі, так і множинні. Найчастіше вражаються відкриті ділянки тіла - кінцівки, обличчя і шия.

Від інших дерматологічних захворювань вітіліго відрізняє відсутність атрофії і лущення на уражених ділянках, характерна симетричність.

У зонах ураження, де є волосся, останні стають блідіше, втрачають забарвлення. Шкіра в таких місцях більш сприйнятлива до зовнішніх подразників, може порушуватися потовиділення.

Діагностика вітіліго в клініці Neo Vita

Поставити діагноз вітіліго можна на основі збору анамнезу і клінічних даних: наявність на шкірі молочно-білих плям з типовим розташуванням і чіткими кордонами.

Крім візуального огляду і консультації лікар-дерматолог в клініці NeoVita перед початком лікування вітіліго в Києві, здійснює інструментальне дослідження.

Класичним способом діагностики вітіліго, як і багатьох інших дерматологічних захворювань, є дерматоскопія. Вона виконується із застосуванням спеціального приладу, який здатний, завдяки багаторазового збільшення, досліджувати більш детально потрібну ділянку шкіри. Процедура проводиться в нашій клініці з фотофіксацією з метою подальшого спостереження за процесом.

Ми застосовуємо найсучасніші методи діагностики шкірних захворювань, серед яких комп'ютерна дерматоскопія з німецькою системою FotoFinder, що визначила нові стандарти якості для візуалізації шкірних захворювань, що підтверджено сертифікатами Dektra і FDA. Це повністю автоматизована система для візуалізації зображень дерми на великій площі з виконанням цифрової дерматоскопії.

Метод в десятки разів перевершує класичні дерматоскопи і дозволяє фіксувати будь-які пігментні зміни на тілі людини за допомогою фотосистеми. У різних положеннях тіла радіус захоплення приладу складає 360 градусів. Системі досить 3-х хвилин, щоб проаналізувати отримані зображення, виявити патології та одразу вивести їх на екран комп'ютера. Це виключає людський фактор і покращує якість діагностики, допомагаючи виявити патологію на ранній стадії. База пристрої зберігає інформацію про кожного пацієнта і автоматично зіставляє дані при повторному зверненні того людини для аналізу появи нових утворень і зміни вже наявних.

Методика лікування вітіліго в клініці NeoVita

Лікування вітіліго здійснюється в нашій клініці з застосуванням спеціалізованого лазерного обладнання, що впливає на білі плями. У нашому арсеналі медичний лазер Alma Lasers з насадкою UVB 318 нм, який дозволяє домогтися найкращих результатів у більшості випадків. Лікування вітіліго лазером Alma Lasers здійснюється тільки на окремих уражених ділянок, уникаючи попадання світлового потоку на здорові тканини. Плями припинять своє зростання і зменшуються. Нові плями не будуть з'являтися або їх зростання буде істотно уповільнений.

Звичайно, повністю це не позбавляє від проблеми, тому що дотепер не існує способу вилікувати вітіліго раз і назавжди, але ми допоможемо вам успішно позбутися від білих плям.

Курс лікування вітіліго лазером в Києві залежить від стадії і форми захворювання, тому призначається індивідуально лікарем. На ранніх стадіях позбутися проявів хвороби вдається за 10-20 процедур. Більш запущені випадки менш передбачувані, тому курс розраховується індивідуально для кожного пацієнта.

Переваги лазерного лікування вітіліго
 • Підходить всім віковим групам.
 • Великий вибір модулів. Наявність великого вибору насадок дозволяє застосовувати їх як для окремого протоколу лікування, так і в комбінованих протоколах.
 • Широкий спектр можливих процедур.
 • Високий рівень безпеки та ефективності. Всі методи лікування пройшли клінічні дослідження, включаючи FDA (США).
 • Безболісність процедури і відсутність необхідності в спеціальній підготовці.
Профілактика вітіліго
 • Уникати контакту шкіри з хімічно агресивними речовинами.
 • Застосовувати тільки гіпоалергенні косметичні засоби.
 • Не перебувати довго на сонці.
 • Збалансувати свій раціон, збагативши його цинком і вітамінами.
 • Уникати травмування шкірного покриву.
 • Застосовувати фітотерапевтичні засоби.
 • Уникати понижуючих імунітет факторів (інфекцій, переохолоджень, стресів та ін.).
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Головний лікар клініки. Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Головний лікар клініки. Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
Черван Вікторія Валеріївна
Черван
Вікторія Валеріївна
Дерматокосметолог вищої категорії
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close