Лікування вітіліго

Вітіліго - це шкірне неінфекційне захворювання, що має хронічний перебіг і належить до класу шкірних дисхромії (пігментні порушення). Зокрема при даній патології спостерігається знебарвлення деяких ділянок шкіри внаслідок руйнування пігменту меланіну. Локалізація хвороби може бути найрізноманітнішою: тулуб, верхні і нижні кінцівки, волосиста частина голови і навіть ротова порожнина.

Для тих, хто мріє нарешті позбутися від комплексів, пов'язаних з даними проявом, пропонуємо пройти лікування вітіліго в клініці NeoVita із застосуванням найсучаснішого обладнання та методик. Незважаючи на досить високу стійкість вітіліго до лікування, сучасні методи терапії показують високу ефективність і дозволяють істотно поліпшити клінічну картину.

Симптоматика захворювання вітіліго

Візуально захворювання проявляється білими плямами на шкірі, але не несе загрози здоров'ю людини, викликаючи лише психологічний дискомфорт.

Проявитися може в будь-якому віці, але частіше за все в групі ризику люди від 10 до 30 років. Здатна вражати людей всіх рас, причому частіше від нього страждають представниці жіночої статі. Крім шкіри іноді вітіліго вражає очну сітківку і волосся, але це скоріше виключення.

Ознаки вітіліго виявляються поступово у вигляді маленьких, як правило, симетричних плям молочно-білого або рожевого забарвлення. Згодом плями стають більше, можуть зливатися з іншими. Вогнища ураження як поодинокі, так і множинні. Найчастіше вражаються відкриті ділянки тіла - кінцівки, обличчя і шия.

Від інших дерматологічних захворювань вітіліго відрізняє відсутність атрофії і лущення на уражених ділянках, характерна симетричність.

У зонах ураження, де є волосся, останні стають блідіше, втрачають забарвлення. Шкіра в таких місцях більш сприйнятлива до зовнішніх подразників, може порушуватися потовиділення.

Діагностика вітіліго в клініці Neo Vita

Поставити діагноз вітіліго можна на основі збору анамнезу і клінічних даних: наявність на шкірі молочно-білих плям з типовим розташуванням і чіткими кордонами.

Крім візуального огляду і консультації лікар-дерматолог в клініці NeoVita перед початком лікування вітіліго в Києві, здійснює інструментальне дослідження.

Класичним способом діагностики вітіліго, як і багатьох інших дерматологічних захворювань, є дерматоскопія. Вона виконується із застосуванням спеціального приладу, який здатний, завдяки багаторазового збільшення, досліджувати більш детально потрібну ділянку шкіри. Процедура проводиться в нашій клініці з фотофіксацією з метою подальшого спостереження за процесом.

Ми застосовуємо найсучасніші методи діагностики шкірних захворювань, серед яких комп'ютерна дерматоскопія з німецькою системою FotoFinder, що визначила нові стандарти якості для візуалізації шкірних захворювань, що підтверджено сертифікатами Dektra і FDA. Це повністю автоматизована система для візуалізації зображень дерми на великій площі з виконанням цифрової дерматоскопії.

Метод в десятки разів перевершує класичні дерматоскопи і дозволяє фіксувати будь-які пігментні зміни на тілі людини за допомогою фотосистеми. У різних положеннях тіла радіус захоплення приладу складає 360 градусів. Системі досить 3-х хвилин, щоб проаналізувати отримані зображення, виявити патології та одразу вивести їх на екран комп'ютера. Це виключає людський фактор і покращує якість діагностики, допомагаючи виявити патологію на ранній стадії. База пристрої зберігає інформацію про кожного пацієнта і автоматично зіставляє дані при повторному зверненні того людини для аналізу появи нових утворень і зміни вже наявних.

Методика лікування вітіліго в клініці NeoVita

Лікування вітіліго здійснюється в нашій клініці з застосуванням спеціалізованого лазерного обладнання, що впливає на білі плями. У нашому арсеналі медичний лазер Alma Lasers з насадкою UVB, який дозволяє домогтися найкращих результатів у більшості випадків. Лікування вітіліго лазером Alma Lasers здійснюється тільки на окремих уражених ділянок, уникаючи попадання світлового потоку на здорові тканини. Плями припинять своє зростання і зменшуються. Нові плями не будуть з'являтися або їх зростання буде істотно уповільнений.

Звичайно, повністю це не позбавляє від проблеми, тому що дотепер не існує способу вилікувати вітіліго раз і назавжди, але ми допоможемо вам успішно позбутися від білих плям.

Курс лікування вітіліго лазером в Києві залежить від стадії і форми захворювання, тому призначається індивідуально лікарем. На ранніх стадіях позбутися проявів хвороби вдається за 10-20 процедур. Більш запущені випадки менш передбачувані, тому курс розраховується індивідуально для кожного пацієнта.

Переваги лікування вітіліго лазером

Переваги:
 • Підходить всім віковим групам.
 • Великий вибір модулів. Наявність великого вибору насадок дозволяє застосовувати їх як для окремого протоколу лікування, так і в комбінованих протоколах.
 • Широкий спектр можливих процедур.
 • Високий рівень безпеки та ефективності. Всі методи лікування пройшли клінічні дослідження, включаючи FDA (США).
 • Безболісність процедури і відсутність необхідності в спеціальній підготовці.
Профілактика вітіліго
 • Уникати контакту шкіри з хімічно агресивними речовинами.
 • Застосовувати тільки гіпоалергенні косметичні засоби.
 • Не перебувати довго на сонці.
 • Збалансувати свій раціон, збагативши його цинком і вітамінами.
 • Уникати травмування шкірного покриву.
 • Застосовувати фітотерапевтичні засоби.
 • Уникати понижуючих імунітет факторів (інфекцій, переохолоджень, стресів та ін.).


З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на лікування вітіліго

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Лікування псоріаза и вітіліго
До 50 імпульсів
10 хв
500 грн
До 100 імпульсів
20 хв
650 грн
Від 100 – 150 імпульсів
30 хв
800 грн
Кожні наступні 50 імпульсів
150 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close