Позбутися пігментних плям

Під час лікування пігментації лікар-косметолог підбирає пацієнту оптимальні процедури. Це можуть бути пілінги, лазерне шліфування, мезотерапія і т.д. Перші результати стають помітними після перших сеансів. Для підтримки отриманого ефекту призначаються відбілюючі та сонцезахисні засоби для домашнього використання.

Пігментація - поширене явище в косметології, практично кожна друга жінка з ним стикається хоч раз у житті. Спровокувати її появу може безліч факторів, серед яких гормональні порушення, вагітність, лактація, ігнорування сонцезахисних засобів, генетична схильність, засмага.

Виділяють кілька видів пігментації: ластовиння, сонячне лентиго, хлоазму. Саме від виду та розміру плям, глибини пігменту залежить комплекс процедур.

Як позбутися пігментних плям у косметолога?

Лазерна корекція пігментних плям

➜ Як швидко прибрати пігментні плями на обличчі, руках та всьому тілі? – Зробити це можна за допомогою лазерних методик.

Ми видаляємо пігментацію сучасним лазером Alma laser Harmony XL pro. Лазерні промені поглинаються меланоцитами, після чого пігмент меланін розпадається та виводиться шкірою.

Процедура видалення безболісна та проходить комфортно. Пігментні плями починають бліднути та проходити вже через 2 тижні після першого сеансу. У разі глибокого розташування пігменту великої площі плям лазерне видалення проводиться курсом, що складається з 3 процедур.

Реабілітація швидка, у перші дні може бути набряклість, гіперемія, на місцях впливу з'являються скоринки (їх не можна здирати). Після процедури важливо дотримуватися всіх призначень лікаря, використовувати сонцезахисний крем, на якийсь час виключити відвідування сауни, басейну, спортзалу, на шкіру наносити спеціальні засоби.

Фотовидалення пігментації

 Фотолікування пігментації здатне безболісно і швидко прибрати навіть глибокі та старі плями. Процедура проводиться на апараті Alma Lazer Harmony. Пігмент починає світлішати відразу після сеансу, згодом результати стають помітнішими.

Фотометодика чудово підходить для видалення вікових пігментних плям на обличчі та тілі. Шкіра на оброблених лазером ділянках не тільки світлішає, а й стає пружнішою, підтягнутою, згладжуються зморшки.

Кількість сеансів визначає лікар-косметолог, в середньому для досягнення потрібного ефекту потрібно 4-6 процедур з інтервалом у 2 тижні. Реабілітаційний період відсутня. Під час проходження курсу фотолікування потрібно користуватися сонцезахистом при кожному виході на вулиці, а також дотримуватися рекомендацій косметолога щодо домашнього догляду.

Освітлююча мезотерапія

За допомогою мезотерапії можна висвітлити множинні пігментні плями на обличчі. Лікар-косметолог індивідуально для кожного пацієнта підбирає мезококтейлі. Вводяться препарати за допомогою голки інтрадермально, у глибокі шари шкіри. Мезотерапія здатна відбілити пігментні плями не тільки на обличчі, а й на тілі.

Не варто боятись уколів, ви їх не відчуєте! Перед ін'єкціями косметолог наносить на шкіру крем, що анестезує. Тривалість процедури: 30-40 хвилин. Курс складається з 4-8 сеансів, з інтервалом 7-14 днів. Перший видимий результат з'являється через кілька днів після перших ін'єкцій.

Реабілітація максимально коротка, у перші дні можуть бути видно сліди від проколів, бути легка набряклість.

Інші естетичні процедури

Пілінги допомагають очистити обличчя від пігментації будь-якої складності. Ефективною є іспанська пілінгова система ME Line. Вона впливає на пігментні клітини меланоцити, регулює у них вироблення пігменту, меланіну.

Курс: 1-3 пілінги з інтервалом 30 днів. Після процедури лікар призначає домашній догляд, що складається зі спеціального освітлювального гелю та зволожувальної сироватки, що відновлює водно-ліпідний баланс дерми.

Для посилення освітлювального ефекту можуть бути призначені полінуклеотиди (ПДРН) у вигляді ін'єкцій (ревіталізація шкіри) та домашнього догляду (у кремах, сироватках). Полінуклеотиди регулюють роботу меланоцитів, запускають у шкірі регенераторні процеси.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close