Пересадка волосся в Києві

З проблемою надмірного випадання волосся і облисінням стикаються не тільки чоловіки, але і жінки.

Пересадка волосся - це мікрохірургічне оперативне втручання в ході якого проводиться забір волосяних фолікулів і пересадка їх у потрібне місце.

Втрата волосся, облисіння, алопеція - проблема, яка може виникнути як у чоловіків, так і у жінок різного віку. Боротися з нею можна по-різному, носити перуки, голитися налисо, приймати вітаміни і купувати дорогі препарати в надії на поліпшення. Але єдиним робочим і ефективним методом лікування алопеції є пересадка (трансплантація) волосся.

У нашій клініці операція з пересадки волосся у Києві проводиться без розрізів та швів ефективним та безпечним методом Fue, ефективність якого перевищує 95%.

Забір волосяних фолікулів і їх пересадка в потрібну область проводиться за допомогою спеціального мікрохірургічного обладнання, без вираженої травматизації навколишніх тканин, що сприяє приживлення і швидкій реабілітації.

➜ Скільки коштує безшовна пересадка волосся в Києві і в Україні? - Ціна в нашому медичному центрі доступна, залежить від складності роботи, площі ділянки потребує пересадки. Дізнатися точну ціну процедури ви можете під час консультації у нашого лікаря.

Кому показана пересадка волосся?

Трансплантація волосся безшовним методом fue проводиться чоловікам і жінкам. Така пересадка власного волосся допомагає позбутися від алопеції в області волосяного покриву голови, а також в зоні брів, вій, вусів і бороди.

Основні показання:

 • Андрогенна алопеція - найбільш поширена причина облисіння. У чоловіків проявляється випаданням волосся в лобовій і тім'яній зоні, а у жінок - в області проділу.
 • Вогнищева алопеція - стан, при якому області волосяного випадання розкидані по різних дільницях голови.
 • Рубцева алопеція - відсутність волосся в області рубцевої тканини, шраму. Зустрічається після операцій, травм, опіків.
 • Зміна лінії волосяного росту з боку лоба.
 • Бажання пацієнта зробити своє волосся більш густими і пишними.

Чому варто провести пересадку волосся в НеоВіта&

 1. Результат. Приживлюваність волосся після трансплантації в нашій клініці перевищує 95%.
 2. Безпека. Наша клініка оснащена спеціальним кабінетом для обробки і стерилізації. Виключно всі інструменти проходять чотирирівнев стерилізацію, а витратні матеріали, що застосовуються в роботі, одноразові і високоякісні.
 3. Безшовний метод FUE. Пересадка волосся в нашому центрі безшовним методом Fue не залишає шрамів і рубців, безпечна і ефективна. Завдяки атравматичній методиці процес реабілітації і відновлення проходить швидко і комфортно.
 4. Професіоналізм. Наші лікарі пройшли навчання і стажування в кращих світових клініках, мають великий досвід роботи, можуть впоратися навіть зі складними випадками.
 5. Устаткування. Клініка оснащена найсучаснішим і передовим обладнанням, які пройшли всі етапи сертифікації в Україні.
 6. Індивідуальний підхід. Не буває двох однакових пацієнтів, і наші лікарі спеціально для кожного складають план операції, опрацьовуючи його до найдрібніших деталей.
 7. Комфорт і безболісність. Під час оперативного втручання використовується адекватна анестезія. Ви не будете відчувати біль і дискомфорт.
 8. Комплексність. У вартість процедури входять препарати для домашнього післяопераційного догляду за волоссям, а також спеціальна подушка.
 9. Доступна ціна пересадки волосся. У нашій клініці в Києві вартість процедури не завищена і залежить від обсягу роботи.

Поетапне проведення трансплантації волосся

У центрі NeoVita пересадка волосся в Києві проводиться методом аутотрансплантації. Для трансплантації використовується власне волосся пацієнта.

Методика забезпечує високу ступінь приживлюваності переміщених цибулин - вона становить 97-98%.
 1. Консультація. При зверненні пацієнта в клініку з метою пересадки волосся, лікар трансплантолог проводить детальну консультацію та огляд, визначає показання до процедури, виключає протипоказання.
 2. Діагностика. Для оцінювання стану волосся застосовується трихограма, що не інвазивний метод обстеження.
 3. Пересадка волосся в потрібній зоні (на голові, бороді, бровах або віях). Після місцевого знеболювання, лікар проводить забір волосяних фолікулів спеціальним мікроапаратом. Потім за допомогою IMPLANTER PEN проводиться імплантація волосся (а саме волосяних графтів) на голові з ювелірною точністю.

Як проходить трансплантація волосся безшовним методом Fue

Безшовна пересадка волосся в Києві, в медичному центрі NeoVita проходить комфортно, в стерильних умовах. Оперативне втручання проводиться досвідченим трихологом-трансплантологом.

Трансплантація волосся безшовним методом Fue в нашій клініці в Києві складається з 2-х основних етапів:

 1. Забір графтів (груп волосяних фолікулів)

Перед оперативним втручанням трихолог з точністю вираховує кількість фолікул, необхідне пацієнту для заповнення волосками потрібної зони. Найчастіше донорські волоски беруться з потиличної зони, але можуть вилучатися з бороди, грудей і інших зон.

Донорська область і не облисіє, через те, що лікар детально прораховує допустиму кількість фолікул, яке можна вилучити без шкоди. При заборі графтів застосовуються спеціальним мікроінструментом. Робота проводиться з ювелірною точністю.

Після вилучення, лікар поміщає фолікули в заздалегідь підготовлений плазмовий розчин, що б зберегли свою життєздатність.

 2. Імплантація - імплантація графтів

Лікар обробляє антисептиком і знеболює потрібну зону. Потім за допомогою IMPLANTER PEN пересаджує графти, групи фолікул. Вся робота проробляється в ручну, за складеним напередодні планом операції.

Завдяки безшовної методикою, у пацієнта не залишається ніяких шрамів і рубців.

Безшовна пересадка волосся в Києві на Позняках проводиться амбулаторно, пацієнт відразу ж після операції їде додому. У клініці пацієнту видається спеціальний набір, в який входить буклет з інструкціями та рекомендаціями, спеціальна подушка і препарати для догляду (шампунь, лосьйон). 

Перше миття голови проводиться самим лікарем в нашій клініці. Лікар навчає пацієнта правильному догляду за волоссям, промовляє ще раз особливості домашнього догляду та реабілітації, призначає дату наступного візиту на огляд.

Для прискорення реабілітації та підвищення ефективності пересадки, можуть бути призначені додаткові косметологічні процедури:

Плазмотерапія (PRP) під час якої пацієнтові вводиться плазма, приготована з його власної крові методом центрифугування. Плазмотерапія покращує кровопостачання і іннервацію волосяних фолікулів, стимулює ріст волосся. Курс PRP - 6 процедур, з інтервалом в 14 днів.

До плазмотерапіі необхідно готуватися, за день до маніпуляції слід відмовитися від алкоголю, жирної і смаженої їжі. 

Мезотерапія передбачає ведення в волосяну частину голови спеціальні мезо коктейлі, що містять вітаміни, пептиди, корисні речовини, мікроелементи. Курс мезотерапії: 6-10 процедур, з інтервалом 7-10 днів.

До маніпуляції не потрібно спеціально готуватися, досить прийти з вимитого головою, без нанесення на волосся косметичних засобів для укладання.

Тривалість безопераційної пересадки волоссям

Тривалість безшовної трансплантації безпосередньо залежить від складності роботи, кількості фолікул, які потрібно пересадити і площі ділянки. Чим більше ділянку, що потребує заповненні волоссям, тим довше оперативне втручання.

В середньому, безшовна пересадка методом Fue займає від 6 годин. Всі етапи маніпуляції проходять комфортно і безболісно. Ділянку для пересадки якісно знеболюється, пацієнт знаходиться в зручному положенні, не втомлюється. Уточнити точний час операції можна під час консультації у нашого лікаря трихолога.

Фото до і після пересадки волосся

Реабілітація та догляд після пересадки волосся

Реабілітаційний період після безшовної трансплантації методом Fue проходить швидко і комфортно, його тривалість не перевищує 14 днів.
Зверніть увагу, що успішність операції багато в чому залежить від самого пацієнта і дотримання ним рекомендацій і призначень лікаря.
 • Протягом перших двох тижнів пацієнтові слід проводити гігієнічний догляд за волоссям в зоні проведеної трансплантації. Під час миття голови слід використовувати спеціальний шампунь і лосьйон, виданий в клініці.
 • Спати слід виключно на спині, найкраще використовувати подушку, видану в клініці. Вона дуже зручна і комфортна.
 • Протягом перших 2 тижнів слід виключити алкоголь, куріння, фізичні навантаження, відвідування сауни, лазні, солярію, спортзалу. Також не рекомендується загоряти на сонці.

Не варто лякатися, якщо ви помітите, що з пересаджених графтів випали всі волоски. Це абсолютно нормальний процес, реакція фолікул на травматику.

Результат після оперативного втручання стає помітним вже через 3 місяці, починають з'являтися перші волоски.

Остаточний ефект після пересадки у чоловіків і жінок оцінюється через пів року. При бажанні пацієнта, може бути проведена повторна операція, для збільшення густоти волосяного покриву.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціна на пересадку волосся в Києві

Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Трансплантація волосся
Консультація трихолога по трансплантації волосся
750 грн
Безшовний метод (FUE) 1 графт
25 грн/графт
Безшовний метод (FUE) 1 000 графт
25 000 грн
Безшовний метод (FUE+DHI) 1 графт
27 грн/графт
Безшовний метод (FUE+DHI) 1 000 графт
27 000 грн
Безшовний метод (FUE+DHI) 2 500 графт
60 000 грн
Пересадка довгого волосся (Long Hair) 1 графт
40 грн/графт
Пересадка довгого волосся (Long Hair) 1 000 графт
40 000 грн
Борода (від 600 графтов)
35 грн/графт
Трансплантація брів
25 000- 32 000грн
Область лобка
от 15 000 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close