Прибрати навислі повіки

Чи можна позбутися навислих повік, підтягнути їх без втручання пластичного хірурга? Ця проблема розвивається при розтягуванні, опущенні та провисанні рухомої частини верхньої повіки. Повіки, що нависли, візуально роблять погляд втомленим, а вираз обличчя — похмурим.

Ще років 10 тому єдиним способом корекції нависання була пластична операція. Сучасні косметологічні методики дозволяють прибрати повіку, підтягнути шкіру, зробити погляд відкритим і виразним без втручання хірурга.

Швидко, без болю та тривалої реабілітації прибрати навислу повіку в Києві можна в клініці NeoVita. Запрошуємо вас на консультацію до нашого лікаря дерматокосметолога. Лікар підбере найбільш ефективну вам методику корекції нависання верхньої повіки, детально розповість про процедуру та її особливість, змоделює майбутній результат.

Основні причини появи навислої повіки

Очі – перше, на що звертають увагу при знайомстві з людиною. Саме від нашого образу, рис обличчя, виразного погляду залежить, насамперед, як нас оцінює та сприймає співрозмовник.

Нависання верхньої повіки найчастіше носить набутий характер, хоча в деяких випадках є вродженою проблемою.
Головні причини нависання:
  • хронічна втома. Брак сну, системне недосипання згубно впливають на стан нашої шкіри.
  • Поза сну. Звичка спати уткнувшись обличчям у подушку призводить до розтягування та обвисання шкіри в області повік.
  • Вікове природнє старіння. Вже після 30 років шкіра починає втрачати тонус та пружність, обвисає.
  • Проблеми зору. При частому примруженні у спробі щось розгледіти шкіра розтягується, поступово провисає.
  • Генетика. У деяких нависання верхніх повік спостерігається від народження. Корекція проблеми проводиться вже у дорослому віці, якщо вона заважає, завдає незручностей, естетичного дискомфорту.
  • Ускладнення після ботулінотерапії. При недотриманні пацієнтом рекомендацій лікаря після введення ботулотоксину, або виконання уколів у неправильній техніці/дозуванні можливе появи навислої повіки, збільшення набряклості.

Як позбутися навислого століття без операції?

Чи можливо прибрати навислі верхні повіки без тривалої реабілітації та операції? У нашій клініці НеоВіта ви зможете позбавитися від навислих повік над очима швидко, безпечно, без болю та довгого відновлення. Для вирішення цієї проблеми ми застосовуємо лазерні та апаратні методики, результат помітний відразу, зберігається на тривалий термін.

Прибрати навислі повіки лазером

За допомогою лазера можна підтягнути шкіру повік і прибрати її нависання. З цією метою ми застосовуємо найсучасніший безпечний лазерний апарат Alma laser Harmony XL pro. Він дбайливо впливає на дермальну поверхню. Мінімальна травматизація поєднується із максимальним результатом.

Лазерні промені стимулюють шкіру до самооновлення, запускають процеси регенерації та відновлення. В результаті чого починає активно вироблятися колаген та еластин, відновлюється кровообіг.

Процедура проходить комфортно, перед обробкою лазером на шкіру наноситься місцевий анестетик, який повністю знеболює оброблювану ділянку.

Реабілітація може тривати до 7 днів. Під час відновлювального періоду потрібно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Курс: 2-3 сеанси з інтервалом 1,5-2 місяці, перший помітний результат видно вже після першої процедури.

Корекція навислої повіки безопераційною блефаропластикою

Як позбутися навислого століття всього за одне відвідування косметолога?

Безопераційна блефаропластика – апаратна косметологічна методика, яка дозволяє підтягнути тканини, прибравши при цьому нависання, відкрити погляд.

Процедура проводиться на сучасному апараті Jett Plasma Lift Medical. На шкіру впливає промінь холодної електричної плазми, який стимулює шкіру до самооновлення, регенерації, синтезу колагену та еластину.

Промінь плазми усуває старий і відмерлі клітини епідермісу, має антисептичну та стимулюючу дію. Він запускає у глибоких дермальних шарах процеси відновлення.

В результаті процедури:

  • помітно підтягується шкіра та відновлюється відтік лімфи;
  • зменшується набряклість у сфері очей;
  • нормалізується кровообіг та іннервація;
  • помітно покращується якість дерми, усувається в'ялість, атонія.

Процедура проходить швидко та без болю, під час неї застосовується крем з анестетиком. Період реабілітації – 7 днів. Отриманий результат помітно відразу, він зберігається тривалий час.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close