Корекція форми губ

Корекція форми губ – косметологічна ін'єкційна процедура, під час якої у губи вводиться філер, препарат на основі стабілізованої гіалуронової кислоти. За допомогою контурної пластики можна не тільки збільшити губи в обсязі, але й надати їм бажаної форми, усунути асиметрію, підняти опущені куточки, позбутися кісетних зморшок навколо рота.

Безпечно та безболісно змінити форму губ, надати їм бажаного об'єму та зовнішнього вигляду ви можете у нашій клініці NeoVita, у Києві на Позняках. Процедура проводиться досвідченими лікарями дерматокосметологами із використанням лише сертифікованих в Україні препаратів.

➜ Стільки коштує корекція форми губ? Ціна контурної пластики у нашій клініці залежить від обраного лікарем косметологом препарату.

Для кого підійде процедура корекції форми губ?

Контурна пластика – методика вибору для тих, хто бажає змінити форму губ і зробити більш виразними. Дана процедура позитивно позначається і на шкірі навколо рота, вона стає більш еластичною і пружною, а дрібні зморшки зникають.

Багато наших пацієнток на консультації озвучують свій страх гіперкорекції, тобто неприродного результату. Ми завжди прислухаємся до побажань пацієнта, перед проведенням обговорюємо майбутній результат, робимо губки натуральними, красивими та гармонійними із загальними рисами обличчя.
За допомогою корекції форми губ гіалуроновою кислотою можна:
 • позбутися вродженої асиметрії;
 • зробити чіткий та красивий контур;
 • збільшити об'єм;
 • підняти опущені куточки рота;
 • позбутися кисетних зморшок.

Після 30 років наші губки починають поступово зменшуватися, втрачають свою пружність та наповненість, на них можуть з'являтися зморшки. У такому разі контурна пластика стане ідеальним рішенням! Також за допомогою цієї методики можлива корекція опущених куточків губ, завдяки чому обличчя миттєво молодшає, стає привабливішим.

Зверніть увагу, що корекція асиметрії губ у складних випадках може проводитись у кілька етапів. Через певні анатомічні особливості не завжди можна отримати бажаний результат всього за 1 сеанс.

➜ Чи можна за допомогою цієї процедури змінити форму губ назавжди? Ні, філер на основі гіалуронової кислоти біодеградується, повністю розчиняється через певний час, в середньому за 10-18 місяців (залежить від використовуваного препарату).

Фото до / після корекції губ

Як змінити форму губ?

Контурна пластика проводиться за допомогою спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти – філерів.

Гіалуронова кислота - це речовина, що виробляється в нашому організмі, знаходиться у хрящах, зв'язках, шкірі. Відповідає за еластичність, гнучкість тканин, бере участь в обмінних процесах. Філери, що застосовуються у косметології, містять стабілізовану високоочищену гіалуронову кислоту. Через деякий час вони поступово розсмоктуються, а їх молекули забираються тканинами для зволоження та підтримки обмінних процесів.

Гіалуронова кислота безпечна для людського організму, що практично ніколи не викликає алергічні реакції. Введення філера проходить комфортно та безболісно. Перед ін'єкцією косметолог наносить спеціальний крем з анестетиком. Період реабілітації – до 1 тижня. У цей період можуть бути синці та невелика набряклість.

У нас застосовуються виключно якісні препарати, перевірені на практиці та успішно використовуються у всьому світі. Пацієнти центру краси завжди захоплені чудовими результатами!

Для збільшення та корекції губних тканин найчастіше застосовуються філери Belotero Lips та Juvederm Smile. Вони створювалися спеціально для запровадження цієї зони, з урахуванням щільності, рухливості і анатомічних особливостей тканин.

Головні переваги філерів Belotero Lips та Juvederm Smile:

 • оптимальний об'єм (Belotero Lips 0,6 мл, Juvederm Smile 0,55 мл);
 • необхідна для губних тканин щільність, що дозволяє збільшувати об'єм та усувати асиметрію;
 • гіпоалергенність;
 • 100% сумісність із тканинами організму;
 • завжди прогнозований результат;
 • мінімальна набряклість після введення у тканини.

➜ Зверніть увагу, перед проведенням контурної пластики необхідно повідомити лікаря косметолога про наявність медикаментозної алергії, прийом лікарських препаратів, наявність супутніх захворювань. Також, якщо раніше подібна процедура вже проводилася, потрібно про неї розповісти, повідомити назву раніше введеного філера.

Протипоказання для контурної пластики:

 • вагітність та лактація;
 • онкологічне захворювання;
 • інфекційні захворювання, зокрема ГРВІ, грип;
 • загострення хронічних захворювань ЛОР органів;
 • запальні процеси в ротовій порожнині;
 • цукровий діабет 1 або 2 типи на стадії декомпенсації;
 • гострі патології дихальної, серцево-судинної системи;
 • алергічна непереносимість компонентів препарату.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close