Прийом трихолога

Ефективне рішення проблем з волоссям забезпечить вузькопрофільний спеціаліст лікар-трихолог. Київ - місто, в якому його послуги користуються особливою популярністю. Навіть така незначна, на перший погляд, неприємність, як лупа чи інтенсивна втрата волосся, вже є вагомим приводом для звернення до трихолога.

На чому спеціалізується трихолог?

Трихологія – це науково-медична галузь, яка спеціалізується на вивченні морфологічних та фізіологічних особливостей волосся, а також розробці методик їх лікування. Лікар-трихолог – спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри волосистої частини голови та волосся.

Які проблеми вирішує трихолог в клініці НеоВіта?

Свої послуги в центрі косметології та дерматології NeoVita пропонують найкращі трихологи Києва. Запишіться на прийом, щоб отримати консультацію спеціаліста і пройти діагностику.

В клініці використовуються сучасні діагностичні методи, що забезпечують точне визначення проблеми та причин її виникнення. Після консультації лікар-трихолог складає індивідуальну програму процедур і лікувальних заходів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
Які проблеми допомагає вирішити лікар-трихолог:
 • алопеція (облисіння) будь-якого типу;
 • проблема жирного або сухого волосся;
 • проблема лупи;
 • себореї всіх типів;
 • дерматити волосистої частини голови;
 • ламкість та тьмяність;
 • рання сивина.

Підбір програми лікування для кожного пацієнта виконується індивідуально. В NeoVita пропонуються сучасні методики з високою ефективністю. Їх відрізняє високий рівень безпеки й тривалий ефект.

Практично будь-яка проблема вирішується раз і назавжди. В подальшому пацієнту лише залишається дотримуватися рекомендацій, які дасть спеціаліст теж індивідуально, й періодично здійснювати професійний догляд за волоссям. 

Фото до / після лікування у трихолога

Для кого є актуальною консультація трихолога?

Рекомендується негайно звернутися за консультацією до спеціаліста, якщо з’явилися наступні проблеми:
 • інтенсивне випадіння волосся;
 • нездоровий зовнішній вигляд волосся – потьмяніле, дуже тонке та рідке;
 • надмірна жирність чи сухість шкіри голови;
 • ознаки алопеції (облисіння);
 • постійне відчуття зуду на волосистій частині голови;
 • помітне уповільнення росту волосся та ламкість;
 • постійна лупа.

Розповсюджена помилка пацієнтів, що звертаються до спеціалістів медичного центру NeoVita, полягає в тому, що вони вважають більшість з цих симптомів виключно косметичною проблемою. При появі лупи, випадінні чи ламкості волосся, вони вирушають у звичайний магазин з косметичними засобами та розраховують на швидке та просте рішення проблеми.

Насправді, подібні ознаки можуть бути симптомами захворювань волосся й шкіри голови, які потребують професійного лікування. І навіть елітні косметичні засоби та рекомендації досвідчених майстрів-перукарів не допоможуть, якщо причиною є дерматит, себорея чи інше специфічне захворювання. Експерименти й самолікування скоріше погіршать проблему, та її рішення врешті-решт стане більш довготривалим та складним.

Оптимальне рішення при появі будь-якого з вище перерахованих симптомів - це якомога швидше скористатися послугою – консультація трихолога Київ. Своєчасна і точна діагностика є гарантією успішного й швидкого лікування. А сучасні досягнення медицини та інноваційні методики дозволяють вирішувати завдання практично будь-якої складності, включаючи алопецію різних ступенів.

Послуги трихолога в медичному центрі NeoVita в Києві

Перелік послуг трихолога та доступних в центрі NeoVita процедур і методик дуже широкий. Більш докладно про них можна дізнатися на консультації. Особливо варто виділити наступні сучасні процедури для волосся та шкіри голови:

Кріомасаж голови – заснований на взаємодії з рідким азотом. Процедура сприяє покращенню обміна речовин, оскільки відбувається насичення судин головного мозку киснем. В результаті волосся набуває здорового та красивого вигляду, сплячі цибулини активізуються, що призводить до росту нового волосся, зникає лупа та зуд.

Дарсонвалізація – здійснення високочастотної імпульсної взаємодії на шкіру голови перемінним струмом. Це сприяє насиченню капілярів киснем, що в результаті стимулює та покращує живлення фолікул. Також під впливом імпульсів гине патогенна мікрофлора. Процедура проводиться за допомогою спеціального апарата з насадкою у вигляді гребеня й нагадує процес розчісування. Вона абсолютно безболісна і дуже комфортна.

Мезотерапія волосся – популярний ін’єкційний метод, який широко використовується в косметології. Він чудово показав себе й при вирішенні проблем у компетенції трихології. Правильний підбір препаратів дозволяє вирішити будь-які проблеми – від інтенсивного випадіння та ламкості до лікування себорейного дерматиту й боротьби з ранньою сивиною.

Плазмотерапія для волосся – інноваційний метод, що заснований на ін’єкціях з плазми, яка виокремлена з крові самого пацієнта. Така процедура сприяє покращенню росту волосся, оздоровлює його та вирішує питання здоров’я шкіри голови. На сьогодні це одна з передових методик. І вона вже доступна клієнтам медичного центру NeoVita на Позняках.

Досвідчені спеціалісти разом із класичними методами застосовують нові технології апаратного лікування. Це завжди сертифіковані методи, що пройшли всі необхідні клінічні випробування та ті, які підтвердили свою високу ефективність.

Наші спеціалісти-трихологи гарантують позитивний результат і безпеку лікування. Поєднання високої якості та доступної вартості за послугу – головний принцип побудови роботи медцентру NeoVita.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на послуги трихолога

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Трихологія
Дарсонвалізація волосся
Дарсонваль
5 хв
50 грн
Дарсонваль
10 хв
100 грн
Кріомасаж шкіри голови
Кріомасаж обличчя / голови
15 хв
300 грн
Кріомасаж обличчя / голови
30 хв
500 грн
Лікування волосся
Мезотерапія XL Hair 2,5 ml
30 хв
1000 грн
Мезотерапія XL Hair 5 ml
30 хв
2000 грн
Мезотерапія Hair Pro 2,5 ml
30 хв
1000 грн
Мезотерапія Hair Pro 5 ml
30 хв
2000 грн
Мезотерапія Meso line Hair 2.5 ml
30 хв
1300 грн
Мезотерапія Meso line Hair 5 ml
30 хв
2000 грн
Лікування гніздової алопеції (Кеналог 40)
30 хв
1000 грн
HairZon
30 хв
1000 грн
Meso-Genesis BP3
30 хв
1400 грн
Плазмотерапія (1 пробірка)
від 60 хв
2000 грн
Плазмотерапія (2 пробірки)
від 60 хв
3000 грн
Плазмотерапія (3 пробірки)
від 60 хв
3700 грн
Лікування себореї
Консультація трихолога (діагностика волосся FotoFinder в подарунок)
750 грн
План лікування і прорахунок його вартості встановлюється після консультації
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату!
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close