Позбутися рубців

➜ Як позбутися рубців, шрамів на тілі? Рубці з'являються на тілі в результаті загоєння шкіри після операцій, порізів, різних травм, опіків, гострих дермальних запальних процесів. При загоєнні глибокі пошкодження шкіри заміщуються сполучною тканиною, яка відрізняється від шкіри будовою та зовнішнім виглядом.

Швидко та ефективно прибрати рубці вам допоможе наш лікар дерматокосметолог. При виборі методики видалення рубців на обличчі або тілі лікар звертає увагу на безліч факторів: вік, розмір, розташування, тип і стадію формування рубцевої тканини.

Найлегше піддаються корекції "молоді" шрами, але за допомогою сучасних косметологічних методів можна позбутися навіть старих рубців на обличчі та тілі.

Рубці на шкірі розрізняють:

Нормотрофічні

Такі шрами не виділяються над рівнем шкіри, досить еластичні, можуть бути тілесного або блідого відтінку. Найчастіше нормотрофічні рубці не турбують і викликають естетичний дискомфорт.

Вони податливі до косметологічної корекції і після правильно підібраних процедур можуть стати зовсім непомітними.

Гіпертрофічні

Височіють над рівнем шкірного покриву і є надмірною тканиною. Формуються через надмірну активність клітинного матриксу у відповідь на пошкодження та травмування шкіри.

Гіпертрофічні шрами найчастіше виникають на сильно ушкоджених глибоких шарів дерми, внаслідок термічних і хімічних опіків, ран, оперативних втручань.

Атрофічні

Такий вид шрамів призводить до дефіциту тканини, вони розташовуються нижче за рівень шкірного покриву. Найчастіше формуються після вітрянки, вугрової хвороби при різкій зміні ваги у вигляді розтяжок (стрий).

Келоїдні

Келоїдний шрам є патологічним, безконтрольним розростанням сполучної тканини. Такий рубець може у рази перевищувати пошкоджену площу. У деяких людей, схильних до формування, можуть виникати навіть без попередньої травматизації. Келоїдні рубці ростуть протягом багатьох років, провокуючи при цьому больові відчуття та свербіння.

Лікування келоїдних рубців тривале та складне, потребує не лише високої кваліфікації лікаря, а й самодисципліни пацієнта. Але при правильно підібраних методах корекції вдається зупинити процес формування келоїду та максимально зменшити його у розмірі.

Як прибрати рубці та шрами на тілі?

Ми застосовуємо найбільш ефективні процедури для видалення рубців: лазерне шліфування та плазмотерапію.

Видалення рубців лазером

Лазерне шліфування допомагає швидко та без болю прибрати рубці на обличчі та тілі після операцій, опіків або будь-яких інших ушкоджень.

У дерматологічному центрі Неовіта для лікування рубців на шкірі застосовується сучасний та безпечний лазер Alma laser із технологією IPIXEL. Він м'яко впливає проблемні ділянки, не пошкоджуючи їх. Реабілітація після такого методу лікування швидка та комфортна, а вся процедура займає не більше 10 хвилин.

Технологія IPIXEL працює за принципом закону Парето: при пошкодженні 20% клітин запускається самооновлення та регенерація решти 80%, що забезпечує швидкий видимий результат без болю та тривалого процесу відновлення.

Курс процедур залежить від віку, виду, розміру та глибини шраму. Таке шліфування буде ефективним і після кесаревого розтину, вугрової хвороби, сильних опіків, при розтяжках.

За допомогою технології IPIXEL можна прибирати не лише нові поверхневі, а й старі шрами. Завдяки точковому та прицільному впливу, лазером можна прибрати рубцеву тканину навіть у делікатних зонах на обличчі, включаючи область верхньої та нижньої повіки.

Лазерне шліфування допомагає прибрати такі види рубців:

  • Післяопераційні, що виникли дома операційної рани.
  • Сліди постакне. Безслідно прибрати всі сліди від прищів можна за кілька походів до дерматокосметолога.
  • Шрами, що виникли внаслідок різних травм, опіків. Лазерної корекції піддаються нормотрофічні, атрофічні та гіпертрофічні рубцювання.

Переваги видалення рубців лазером

  1. Швидкий результат. Перший видимий ефект помітний після першої процедури.
  2. Мінімальна реабілітація. Період відновлення триває близько 2-3 днів.
  3. Економія вашого часу. Видалення триває лише 10 хвилин.
  4. Комфорт. Ви не відчуватимете болю та дискомфорту під час лазерного шліфування. Може виникнути лише почуття тепла та легкого поколювання.
  5. Вартість. Ціна лазерного шліфування рубців у клініці NeoVita доступна, залежить від розміру та глибини шраму, обсягу роботи.
  6. Безпека та мінімальна травматизація. Завдяки технології IPIXEL ушкоджується мінімальна кількість тканин. Рубцева тканина зменшується за рахунок регенерації та запуску процесів самооновлення у дермі.

Плазмотерапія для лікування рубців

Плазмотерапія (PRP) - ін'єкційна методика, під час якої пацієнту вводиться плазма, збагачена тромбоцитами, отримана з його крові шляхом центрифугування.

Плазма - унікальний та безпечний для людини препарат, тому що він не містить нічого чужого для організму. Одночасно вона має потужні лікувальні властивості, здатна запускати регенерацію і самооновлення в тканинах, стимулювати в дермі вироблення власного колагену та еластину.

Плазмотерапія допомагає швидко усунути рубцювання, у деяких випадках застосовується як самостійний метод корекції, але найчастіше є доповненням до лазерних процедур. Поєднуючи лазерне шліфування з PRP вдається досягти максимально швидкого і вираженого результату, відновити дермальну структуру, повернути шкірі красивий, сяючий зовнішній вигляд.

Плазмотерапія проводиться курсом 4-6 процедур, кількість сеансів та інтервал між ними визначає лікар дерматолог. Реабілітація відсутня, ін'єкції проходять швидко, без болючих відчуттів.

Перший результат видно практично відразу внаслідок запуску регенерації він продовжує наростати навіть після завершення курсу. Рубці згладжуються, стають менш помітними, а колір шкіри вирівнюється.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату!
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close