Пресотерапія

Пресотерапія - абсолютно безболісна методика проведення апаратного масажу, при якій стиснене повітря різного тиску (від низького до високого) механічним способом активно впливає на кровообіг і лімфоток.

Внаслідок здавлювання і розслаблення м'язів істотно активізується потік крові і лімфи, що призводить до зменшення прошарку підшкірного жиру, позбавлення від зайвої рідини.

Які ще переваги приховує в собі процедура пресотерапії в косметології, і для кого вона може бути рекомендована? - Пресотерапія для зниження ваги - необхідна процедура для клієнток, які не можуть власними зусиллями позбутися зайвих кілограмів або зменшити обсяги тіла в певних зонах.

Показання до проведення пресотерапії

Лімфопрессотерапія рекомендується при:
  • набряках найрізноманітнішого походження;
  • целюліті на будь-якій стадії;
  • ранніх стадіях варикозного захворювання і профілактики його виникнення;
  • ожирінні, зайвій вазі, жирових відкладеннях в певних місцях;
  • м'язових болях;
  • в'ялості і обвисання шкіри;
  • порушення імунітету і ослабленні організму.

Пресотерапія - особливості проведення процедури

Перед процедурою лікар-косметолог проводить первинний огляд пацієнта і виявляє проблемні ділянки тіла. Вкрай важливо, щоб доктор попередив клієнта про можливі протипоказання. Зокрема, пресотерапія в Києві не проводиться при наступних діагнозах: цукровий діабет, захворювання бронхо-легеневої системи, шкірні інфекційні захворювання, хронічні захворювання внутрішніх органів.

Також не рекомендується проводити прессомассаж під час вагітності та в період лактації.

Після пресотерапії в Києві не потрібно реабілітація або відновлення. Пацієнти відзначають відмінний стан, бадьорий настрій і прилив сил. Відразу після маніпуляції можна вирушати на роботу або займатися спортом. В день проведення пресотерапії тіла слід пити багато води - не менше 2-х літрів, це допоможе організму вивести зайві шлаки і токсини.

Ефективність процедури - пресотерапії для схуднення

Лімфодренажний масаж - пресотерапія у безліч разів ефективніше і корисніше традиційного ручного масажу. Всього один сеанс процедури замінює кілька сеансів ручного масажу.

Процедура приносить відчуття бадьорості і легкості у всьому тілі. Вже після 2-3 масажів загальне самопочуття значно покращиться, шкіра стане більш підтягнутою, фігура знайде красиві контури.

Таким чином, тіло насичується киснем, стимулюються обмінні процеси, знімається втома і вирівнюється шкірний покрив. Виводяться зайві рідини і токсичні продукти життєдіяльності з простору між клітинами, нормалізується відтік венозної крові, поліпшується тонус судин і стабілізується водний баланс в тканинах.

Пресотерапія - інноваційна процедура, яка допомагає досягти приголомшливого ефекту!

Як проходить процедура пресотерапії в клініці НеоВіта в Києві

Наш центр використовує тільки новітні перевірені технології. Для пресотерапії ми вибрали фізіотерапевтичний прилад, виготовлений в Великобританії - BTL - 6000 Lymphaslim.

Компресором в костюм з манжетами доставляється повітря. При стисканні м'яких тканин хвилеподібним способом, досягається активізація кровообігу. Дія апарату направлено на вироблення коливань необхідного ритму, що створюються тиском.

Етапи проведення:

  1. Пресотерапія починається з надягання на клієнта спеціального костюма, що покриває все тіло або окремі його частини. Потім фахівець приєднує костюм до апарату і виставляє настройки.
  2. У внутрішні камери костюма запускається стиснене повітря під певним тиском. Пацієнт не відчуває больових або неприємних відчуттів, а навпаки, отримує можливість повноцінно розслабитися, лежачи на кушетці в зручній позі.
  3. За час сеансу протягом 30-40 хвилин можливо сильне потовиділення - але це відмінний показник того, що бажаний ефект буде досягнутий!

➜ Що відбувається з тілом? На жирові відкладення впливає глибокий масаж за допомогою стиснутого повітря. Це призводить до зменшення підшкірного жиру, усунення набряків і застійних явищ.

Так, без будь-яких зусиль з боку клієнта, відбувається цілісне оздоровлення. Ви станете набагато стрункішою і зміцните свій організм.

Результати пресотерапії

Досвідчені лікарі-косметологи в Центрі NeoVita допоможуть скорегувати фігуру і виглядати блискуче! Уже після першого масажу пресотерапії ніг і живота помітно зменшаться проблемні зони, а в області живота обсяг скоротиться на 1-2 сантиметри. Рекомендований курс - 10 сеансів, протягом яких пацієнт втрачає більше 5-6 кілограм застояної рідини і підшкірного жиру.

Додатковий приємний бонус - це збереження ефекту на тривалий період. Перед процедурою лікар-косметолог проводить первинний огляд пацієнта і виявляє проблемні ділянки тіла.

У нас працюють професіонали, які підберуть Вам індивідуальну програму, подбають про Ваше здоров'я і вирішать всі виниклі з ним проблеми. Дуже комфортні сеанси в приємній обстановці, чудове самопочуття і відмінний настрій - все це ми гарантуємо в повному обсязі!

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на пресотерапію в Києві

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Пресотерапія
Пресотерапія
30 хв
250 грн
Костюм для пресотерапії
25 грн
Спеціальна пропозиція
Акція постійна
Киснева світло-фототерапія Bio2Light в подарунок!
При замовленні процедур:

Киснева безін'єкційна мезотерапія
Лікування кисневим спреєм
Алмазна мікродермабразія
Киснева світло-фототерапія Bio2Light в подарунок!
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close