5 косметологічних процедур для зими

Незважаючи на сніг і морози, зима - то чудовий час року, щоб привести себе в порядок і зробити ті косметологічні процедури, які не бажано робити в період агресивного впливу прямих сонячних променів.

Хімічний пілінг

Процедура допоможе відновити еластичність шкіри, усуне ороговілі клітини епідермісу, сліди акне і інші дрібні дефекти. Тип пілінгу (поверхневий, серединний або глибокий) визначається косметологом в залежності від стану шкіри в поточний момент. 

Поверхневий пілінг - показаний для молодої шкіри з високим відновним потенціалом, якій характерні гіперпігментація, постакне, сліди вугрової висипки і ін. 

Серединний і глибокий пілінг - більш агресивні процедури, проведення яких вимагає певної підготовки шкіри. Пілінг виконується при вікових змінах шкіри, зниженні пружності та еластичності шкіри, а також вугрової висипки.

Біоревіталізація

Різкі перепади температур і вологості, а також надмірно сухим повітрям в приміщеннях ,через роботу системи опалення в зимовий період ведуть до зниження зволоженості і гідратації шкіри. Використання біоревіталізантів допомагає зберегти необхідний рівень гідратації і запобігти подальшому зневодненню.

Мезотерапія

Мезотерапія для обличчя - в основі якої лежить підшкірне введення поживних речовин, здатних стимулювати кровообіг, розгладити зморшки і поліпшити структуру і колір шкірних покривів.

Мезотерапія для тіла - уколи краси, дія яких спрямована на усунення розтяжок, скупчень підшкірного жиру і целюліту, а також підвищення пружності і гладкості шкіри. 

Мезотерапія для волосся - процедура, яка допомагає зупинити процес випадіння волосся і прискорити їх зростання, вилікувати себорею і лупу, позбутися від сухості і ламкості волосся. 

Всі маніпуляції виконуються сертифікованими препаратами нового покоління, наприклад DesoBody і DesoFace (LoveCosmedical, Італія) і ін. Холодна пора року найбільш переважно для даних процедур, оскільки сліди від ін'єкцій (синці, набряклість і папули) легко сховати під верхнім одягом і головними уборами, а також замаскувати товстим шаром декоративної косметики. 

Фотоепіляція

Вплив IPL-імпульсами на волосяні цибулини допоможе позбутися від небажаного волосся в короткі терміни і без небажаних наслідків. Осінньо-зимовий період ідеально підходить для виконання цього завдання, так як для повного усунення волосся необхідно 4-5 процедури з перервою не менше 4 тижнів, а головною умовою успіху є відсутність прямих сонячних променів в період між сеансами фотоепіляції.

Корекція фігури Vela Shape

Усунення целюліту і жирових відкладень, а також підвищення пружності та еластичності шкіри за допомогою апарату Vela Shape є можливим лише за 4-8 процедур. Після курсу маніпуляцій структура шкіри відновлюється, обсяг підшкірної жирової клітковини значно зменшується, а прояви целюліту стають менш помітними. Оскільки перерва між процедурами повинна становити не менше тижня, то на вдосконалення фігури піде 1,5-2 місяці. Якщо почати взимку, то до весни якраз вдасться досягти поставлених цілей.

Видалення пігментних плям

Видалення пігментних плям також краще проводити взимку, оскільки в той час року можна без шкоди зняти верхній шар шкіри, впливати на неї різними способами ( світлом, струмом,кислотами та ін.) Для активізації відновлювальних процесів. До появи агресивних сонячних променів шкіра встигне відновитися і буде менш схильна до повторного впливу.

Дата
16.09.2020
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close