5 косметологічних процедур для зими

Незважаючи на сніг і морози, зима - то чудовий час року, щоб привести себе в порядок і зробити ті косметологічні процедури, які не бажано робити в період агресивного впливу прямих сонячних променів.

Хімічний пілінг

Процедура допоможе відновити еластичність шкіри, усуне ороговілі клітини епідермісу, сліди акне і інші дрібні дефекти. Тип пілінгу (поверхневий, серединний або глибокий) визначається косметологом в залежності від стану шкіри в поточний момент.

Поверхневий пілінг - показаний для молодої шкіри з високим відновним потенціалом, якій характерні гіперпігментація, постакне, сліди вугрової висипки і ін.

Серединний і глибокий пілінг - більш агресивні процедури, проведення яких вимагає певної підготовки шкіри. Пілінг виконується при вікових змінах шкіри, зниженні пружності та еластичності шкіри, а також вугрової висипки.

Біоревіталізація

Різкі перепади температур і вологості, а також надмірно сухим повітрям в приміщеннях, через роботу системи опалення в зимовий період ведуть до зниження зволоженості і гідратації шкіри. Використання біоревіталізантів допомагає зберегти необхідний рівень гідратації і запобігти подальшому зневодненню.

Мезотерапія

Мезотерапія для обличчя - в основі якої лежить підшкірне введення поживних речовин, здатних стимулювати кровообіг, розгладити зморшки і поліпшити структуру і колір шкірних покривів.

Мезотерапія для тіла - уколи краси, дія яких спрямована на усунення розтяжок, скупчень підшкірного жиру і целюліту, а також підвищення пружності і гладкості шкіри.

Мезотерапія для волосся - процедура, яка допомагає зупинити процес випадіння волосся і прискорити їх зростання, вилікувати себорею і лупу, позбутися від сухості і ламкості волосся.

Всі маніпуляції виконуються сертифікованими препаратами нового покоління, наприклад DesoBody і DesoFace (LoveCosmedical, Італія) і ін. Холодна пора року найбільш переважно для даних процедур, оскільки сліди від ін'єкцій (синці, набряклість і папули) легко сховати під верхнім одягом і головними уборами, а також замаскувати товстим шаром декоративної косметики.

Фотоепіляція

Вплив IPL-імпульсами на волосяні цибулини допоможе позбутися від небажаного волосся в короткі терміни і без небажаних наслідків. Осінньо-зимовий період ідеально підходить для виконання цього завдання, так як для повного усунення волосся необхідно 4-5 процедури з перервою не менше 4 тижнів, а головною умовою успіху є відсутність прямих сонячних променів в період між сеансами фотоепіляції.

Корекція фігури Vela Shape

Усунення целюліту і жирових відкладень, а також підвищення пружності та еластичності шкіри за допомогою апарату Vela Shape є можливим лише за 4-8 процедур. Після курсу маніпуляцій структура шкіри відновлюється, обсяг підшкірної жирової клітковини значно зменшується, а прояви целюліту стають менш помітними. Оскільки перерва між процедурами повинна становити не менше тижня, то на вдосконалення фігури піде 1,5-2 місяці. Якщо почати взимку, то до весни якраз вдасться досягти поставлених цілей.

Видалення пігментних плям

Видалення пігментних плям також краще проводити взимку, оскільки в той час року можна без шкоди зняти верхній шар шкіри, впливати на неї різними способами (світлом, струмом, кислотами та ін.) Для активізації відновлювальних процесів. До появи агресивних сонячних променів шкіра встигне відновитися і буде менш схильна до повторного впливу.

Дата
16.09.2020
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close