Як продовжити молодість в 30+

Насправді процеси старіння починаються відразу після того, як закінчується дозрівання і зростання, у віці близько 25 років. Зазвичай в цьому віці особа не потребує ANTIAGE лікуванні. Перші ознаки старіння проявляються ближче до 30.

Будь-яке лікування проводиться поетапно і не в один день - це важливо пам'ятати! Тому, якщо Ви хочете виглядати на всі 100% на важливому заході - почніть готуватися до нього заздалегідь.

План догляду за шкірою від 33 років

  • чищення / пілінги / доглядови процедури 
  • біоревіталізація / біорепарація / полінуклеотидні комплекси / плазмотерапія
  • контурна пластика
  • ботулінотерапія
  • домашній догляд (косметика / космецевтика)

По-перше, щоб бачити ефект шкірі потрібно дати час на реагування, а це від 2 тижнів до місяця. По-друге, практично будь-яка процедура (особливо ін'єкційна !!!) має свій період реабілітації. По-третє, не забувайте про можливі синці, папули і т.д.

Спочатку шкіру потрібно очистити від камедонів і ороговілого шару (логічно?). Для цього проводиться чистка і ряд пілінгів. Якщо Ви маєте ряд супутніх проблем, таких, як акне, постакне, гіперпігментація і т.д., то будьте готові до додаткових процедур по лікуванню тієї чи іншої патології. Це можуть бути пілінги, мезотерапія, плазмотерапія, апаратні процедури, космецевтика для домашнього догляду.

Оскільки всім відомої гіалуронової кислоти з кожним роком все менше і менше в нашій шкірі, що призводить до сухості, а відповідно втрати еластичності утворення зморшок, то запаси її рекомендую поповнювати, щоб не було пізно). З таким завданням добре справляємося з допомогою біоревіталізації. Проводиться 1 раз в 2-4 тижні загальною кількістю 3-4 процедури. Іноді поєднується з плазмотерапія, яка підсилює і подовжує ефект!

Біорепарація - це та ж гіалуронова кислота, але вже з додаванням вітамінів, амінокислот, пептидів, мікроелементів, тобто не просто зволоження, але і комплексне відновлення якості шкіри.

Полінуклеотидні комплекси допомагають відновити структуру ДНК клітини, тобто налагодити роботу шкіри. Прекрасно сумісна з плазмотерапія! СУТЬ у даних процедур одна, а підхід різний.

Контурна пластика - це теж гіалуронова кислота, але у вигляді гелю, яка вводиться підшкірно або окістя для корекції мімічних зморшків. Проводиться процедура одноразово. Тривалість ефекту від 3 до 18 місяців. Все залежить від віку, особливостей архітектоніки особи, кількості вироблюваної гіалуронідази вашою шкірою, індивідуальних особливостей і обраного фахівцем препарату.

Ботулінотерапія. У такому віці рекомендую робити тільки в разі потреби, тобто якщо якась із м'язів занадто активна, і або вибирати препарат «м'якше», або вводити в малих дозах.

Ну і звичайно домашній догляд. Якщо навіть матінка природа нагородила Вас хорошою і здоровою шкірою, в будь-якому випадку підтримує догляд, підібраний фахівцем для Вашого типу шкіри повинен бути!

Якщо ж маєте супутні патології, як-то - акне, атопічний дерматит або гіперпігментація, тоді вкрай необхідно включити в домашній догляд космецевтику (косметика з лікувальною дією).

Останнє ... Вкрай важливо в наш неспокійний і нестабільний час користуватися сертифікованими препаратами, обслуговуватися в ліцензованих клініках і тільки у лікарів (фахівців з вищою медичною освітою). 

Пам'ятайте, що Ви довіряєте іншій людині свою красу і здоров'я!
Дата
16.09.2020
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close