Процедури косметикою Danne

Косметика Danne (DMK) - професійна лінія по догляду за шкірою на основі амінокислот, які активізують біохімічні процеси в шкірних покривах.

Фахівці NeoVita за допомогою косметики Danne проводять ефективну корекцію естетичних недоліків, лікування та омолодження шкіри.

Лікувальна косметика DMK спрямована на усунення дерматологічних проблем, а не тільки тимчасову маскування їх проявів. Природні компоненти в її складі збалансовані так, що впливають на клітинному рівні і стимулюють природні процеси відновлення самим позитивним чином. 

Процедури Danne в центрі NeoVita

Виготовлена в США кращими фармацевтами-косметологами, Danne вже кілька десятків років дуже вдало використовується провідними прогресивними косметологічними клініками світу. Її результативність доведена науковими дослідженнями. Придбати Danne можна тільки в сертифікованих косметичних центрах.
Показання:
  • проблеми зі шкірою вікового характеру (від дрібних зморшок і втрати пружності до глибоких зморшок з виснаженням шкіри цілком);
  • естетичні недоліки (невелика вугрі, розширені пори, втрата свіжості та здорового блиску);
  • шкірні захворювання (пігментаційних плями, післяопераційна рубцеватость, целюліт, розтяжки).
Переваги:
  • в складі відсутні аромати та барвники, вся косметика Danne створена на основі рослинних компонентів з кори, стебел, коренів та ін .;
  • процедури Danne можна комбінувати з ін'єкціями та апаратними методиками відновлення та омолодження шкіри;
  • косметика використовується при наявності медичних показань для вирішення ряду дерматологічних проблем;
  • висока ефективність догляду процедур за рахунок 4-х ступінчастою концепції: видалити, відновити, захистити та підтримати;
  • наявність коштів для всіх типів шкіри без обмеження за віком.
Догляду процедури на професійній косметиці Danne
Косметичні процедури з використанням препаратів Danne успішно застосовуються для очищення, оздоровлення та підтяжки шкіри.
Маска «Швидка краса»
Є антибактеріальної, протизапальної процедурою з ефектом ліфтингу. Діє як м'який пілінг, насичуючи шкіру поживними речовинами та посилюючи кровообіг.
Ферментотерапія Danne
Надає комплексну дію на шкіру ферментами з лікувальною метою. Ферментотерапія миттєво регенерує шкіру, та результат видно відразу після процедури.
Потрійна ферментна маска
Уходовая процедура з використанням потрійної маски Danne показана пацієнтам з віковими змінами шкіри (дрібні та глибокі зморшки, зниження пружності та ін.), Постакне, гіперкератоз, рясна пігментація та ін. Ефект від процедури виражається у вигляді нормалізації обмінних процесів, поліпшення лімфодренажу та кровотоку, зволоження та живлення шкіри, усунення запальних процесів і спазмів судин.
Acu-Masque
Маска показана пацієнтам з висипом хвороби, розширеними порами, розацеа, демодекоз і чутливою шкірою. Активні компоненти косметичного засобу надають очищаючу, зволожуючу та протизапальну дію. В результаті процедури відновлюється водний баланс шкіри та усувається роздратування.
Bihaku (відбілююча)
Процедура дозволяє дбайливо та безпечно відбілити шкіру, уповільнити утворення нових пігментних плям і вирівняти природний колір шкіри. Результативність процедури забезпечується поєднанням АНА-кислот і інгібіторів меланогенеза, завдяки яким нормалізуються клітинні процеси, задіяні у формуванні пігменту.
Hydroplex (відбілююча)
Головною метою процедури є усунення існуючих пігментних плям і придушення розвитку подальшої пігментації. Ефект від маніпуляцій проявляється у вигляді пом'якшення тілесної текстури шкіри.
Eliminare
Зміцнююча процедура показана при розацеа, куперозе та гематомах. Дозволяє усунути застої та зміцнити кровоносні судини.
«Мама нареченої»
Ліфтинг догляд за Danne сприяє підтягування шкіри обличчя, підвищення її пружності та усуває видимі недоліки шкіри, надавши особі свіжість і доглянутий вигляд.
«Тренування судин»
Знімає запалення, набряк шкіри та спазм в розширених судинах, сприяє їх розслабленню, запобігаючи тим самим, появі «судинних зірочок».
Лімфодренажна стимулююча ферментна маска
Маска зі стимулюючим ефектом викликає всередині епідермісу зворотний осмос, за рахунок чого відбувається виштовхування забруднень і токсинів зсередини клітин через клітинну мембрану в вени. В результаті процедури тонус шкіри підвищується, обмінні процеси нормалізуються, шкіра насичується киснем, а набряклість усувається.
Ліфтинг по Danne
Показаннями до ліфтінгу виступають утворення зморшок різної глибини, погіршення структури та кольору шкірних покривів, а також порушення лицьового овалу. Основне завдання процедури полягає в підтяжки м'язів обличчя, виведенні токсинів, що накопичилися та видаленні відмерлих клітин шкіри. В результаті ліфтингу відновлюється контур овалу обличчя, а також поліпшується рельєф і колір шкіри.
Програма Hydradermaze
Направлена на усунення симптоматики та причин застійних явищ в порах і акне, завдяки чому результат процедури зберігається протягом тривалого часу. Глибоке очищення шкіри досягається за рахунок виконання 6 процедур протягом 12 тижнів.
Глибока ревізія шкіри
Основним завданням процедури є усунення первинних (зниження пружності, сухість і ін.) і вторинних (розширення пір, поява пігментації, неоднорідна текстура шкіри та ін.) Ознак старіння шкіри. В результаті проходження курсу з 12 процедур вдається домогтися усунення неглибоких зморшок і максимального згладжування глибоких зморшок, освітлення пігментних плям, вирівнювання кольору та структури шкірних покривів, підвищення пружності шкіри та м'язів.

Процедури проводяться на високому професійному рівні на всіх етапах, з урахуванням медичних показань, починаючи від кваліфікованої консультації та закінчуючи загальними рекомендаціями на майбутнє після курсу маніпуляцій.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на доглядову процедури косметикою Danne

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р
Процедури косметикою Danne
Тренування судин по Danne
90 хв
1300 грн
"Мати нареченої" - ліфтинг догляд за Danne
90 хв
1400 грн
Ферментотерапія №1 Danne
60 хв
1200 грн
Ферментотерапія №2 Danne
60 хв
1500 грн
Потрійна ферментна маска для обличчя Danne
90 хв
2000 грн
Лімфодренажна стимулююча ферментна маска
90 хв
1200 грн
Ліфтинг по DANNE
60 хв
1400 грн
Acu-Masque
30 хв
250 грн
Bihacu (відбілювання)
90 хв
1500 грн
Hydroplex (відбілювання)
90 хв
1500 грн
Глибока ревізія шкіри
120 хв
1600 грн
Hydrodermaze
120 хв
1500 грн
Eliminare
120 хв
1500 грн
Micro Peel (гліколевий пілінг)
60 хв
850 грн
Маска "швидкої краси" Quick PeeL Danne
90 хв
950 грн
Ензимний пілінг DANNE
90 хв
1400 грн
Поверхневий пілінг (Exoderma Peel)
60 хв
850 грн
АНА-пилинг
90 хв
1200 грн
Лужний пілінг Alkaline Wash
90 хв
1000 грн
Спеціальна пропозиція
Акція постійна
Акція на карбоновий нанопілінг
Карбоновий нанопілінг всього за 1000 грн!
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close