Мезотерапія тіла

Мезотерапія тіла - це ін'єкційна косметологічна процедура, дія якої спрямована на поліпшення якості шкіри, усунення локальних жирових відкладень, розтяжок, боротьбу з целюлітом і судинної сіточки на ногах.

Якісна та ефективна мезотерапія для схуднення в Києві (Позняки) проводиться в косметологічної клініці NeoVita з використанням безпечних і сертифікованих мезококтейлів. Процедуру проводять косметологи з вищою медичною освітою.

➜ Скільки коштує мезотерапія від целюліту? Ціна, Київ, на мезо залежить від обраного препарату та його кількості, необхідного на зону, що потребує корекції. Точну вартість вам підкаже наш лікар під час первинної консультації.

Основні показання до мезотерапії тіла

Фахівці нашого центру проводять корекцію проблемних зон тіла за допомогою мезотерапії при наступних показаннях.
Показання:
 • локальні жирові відкладення невеликих розмірів;
 • розтяжки і рубці;
 • целюліт, в'ялість шкіри, втрата пружності;
 • судинні зірочки;
 • сухість, лущення і набряклість шкіри;
 • висипання на тілі;
 • пігментація, нерівність тону шкіри;
 • в'ялість шкіри, втрата пружності.

Принцип дії для мезотерапії схуднення

Лікування целюліту методом мезотерапії

Мезотерапія проти целюліту є найефективнішим способом, що дозволяє боротися з цією проблемою. Під шкіру вводяться спеціальні мезококтейлі, що складаються з ліполітиків, судинних компонентів, вітамінів, амінокислот, ферментів. Проводити таку процедуру слід не на всьому тілі відразу, а в певних зонах, наприклад, мезотерапію сідниць і стегон, боків і живота.

Результати мезотерапевтичного лікування целюліту:

 • поліпшується стан шкіри, підвищується її пружність, еластичність;
 • рельєф тіла вирівнюється;
 • зменшуються набряки;
 • жирова тканина стає менше в обсязі;
 • проходить целюліт.

Найбільш виражений результат досягається, якщо мезотерапія проти целюліту поєднується зі збалансованою дієтою, фізичними навантаженнями, а також лімфодренажним апаратним масажем.

Мезотерапія від розтяжок і рубців

Всередину розтяжок і рубців, підшкірно, вводяться препарати, що запускають регенерацію, відновлення тканин, вироблення колагену і еластину. Поступово рубцева тканина стає помітно менше, вона порівнюється зі шкірної поверхнею, проходить почервоніння. Краще за все піддаються терапії "свіжі" розтяжки, що виникли недавно. Мезококтейль від розтяжок складаються з різних амінокислот, вітамінів, пептидів, ДМАЕ, ферментів, рослинних екстрактів.

➜ Найбільш ефективним є поєднання мезо від розтяжок із пілінгом та лазерними процедурами.

Мезотерапія для живота

В області живота може скупчуватися велика кількість жирових відкладень, обвисати шкіра. Також, ця зона найбільш страждає у жінок після пологів.

Ліполітична мезотерапія в Києві, в нашій клініці, спрямована на зменшення обсягу жирових відкладень. При підборі мезококтейля, лікар враховує стан шкіри, зони корекції (верхня / нижня частина живота, боки). До складу препаратів входять ферменти, амінокислоти, рослинні компоненти.

Які препарати для мезотерапії тіла ми використовуємо?
Мезотерапія для схуднення (Позняки) в нашій клініці проводиться сертифікованими, безпечними і гіпоалергенними препаратами. Наші лікарі завжди уважно підходять до вибору мезо коктейлю для кожного конкретного пацієнта, складають індивідуальну схему процедур.
DesoBody

Інноваційний прямий ліполітик, до складу якого входить дезоксихолат натрію. Застосовується для усунення локальних жирових відкладень по всьому тілу. DesoBody на сьогодні є одним з найбільш безпечних прямих ліполітиків, його компоненти гіпоалергенні, але водночас швидко та ефективно розщеплюють жирові клітини.

Venofresh

Препарат іспанської компанії Mesoestetic, використовується для візуального зменшення судинної сіточки на тілі. На відміну від склерозантів, Венофреш не закупорює судини, а зміцнює їх стінки, роблячи їх менш проникними і помітними.

Ліполітичні коктейлі

Це комплексні мезопрепарати, до складу яких входять непрямі ліполітики. Застосовуються в комплексному лікуванні целюліту, для зменшення набряклості і виразності жирової тканини. Склади коктейлів мезотерапії для схуднення на Позняках підбираються індивідуально лікарем.

Переваги мезотерапії тіла для схуднення

Пройти курс ефективної та якісної мезотерапії тіла в Києві на Позняках можна в нашому Центрі косметології та дерматології НеоВіта.

Переваги:

 • Безпека. У своїй роботі ми застосовуємо виключно сертифіковані препарати, які пройшли клінічні дослідження. Склади коктейлів гіпоалергенні і безпечні для людського організму.
 • Ефективність. Перші результати після мезо помітні вже після першої маніпуляції.
 • Індивідуальний підхід. Наші лікарі косметологи не належать шаблонно до пацієнтів, підбираючи і складаючи для кожного індивідуальну схему косметологічних процедур.
 • Комплексність. У нашому медичному центрі можна пройти не лише мезотерапию, а й процедури, які посилюють її ефект (лазерну шліфовку, апаратний масаж, лазерне омолодження шкіри і т.д.).
 • Стерильність. Всі флакони з препаратами розкриваються безпосередньо перед пацієнтом, при ін'єкціях застосовуються тільки одноразові витратні матеріали.
 • Доступна вартість. Ціни в нашій клініці демократичні, вони залежать від обраного препарату та його кількості, необхідного для повноцінної обробки проблемної зони.
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на мезотерапію тіла в Києві

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
Мезотерапія тіла
Ліполітичний коктейль Mesoestetic
30 хв
1000 грн
Ліполітик Тріада (Ліпаза + колагеназа + гіалуронідаза)
60 хв
2300 грн
DesoBody 1 флакон
60 хв
2000 грн
DesoBody від 2 флаконів
60 хв
1800 грн
Venofresh 0,5%, 2%
60 хв
850 грн
СЕРТИФІКОВАНІ КОСМЕТОЛОГИ
Наші фахівці
Висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам досягти бажаного результату
Мовчан Валерій Володимирович
Мовчан
Валерій Володимирович
Дерматокосметолог вищої категорії, трихолог-трансплантолог.
Кваліфікований фахівець з трансплантації волосся, ін'єкційним методикам, видалення новоутворень, доглядовим процедурам.
Гончарик Анастасія Олександрівна
Гончарик
Анастасія Олександрівна
Лікар-дерматолог, дитячий дерматолог
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close