Омолодити шкіру шиї та декольте

Як омолодити шию та зону декольте? У гонитві за молодістю та доглянутим виглядом ми багато уваги приділяємо особі та часто забуваємо про шию з декольте. Адже саме ці зони найшвидше піддаються віковим змінам і видають вік.

Косметологи рекомендують починати займатися омолодженням та доглядом за шиєю та зоною декольте у молодому віці. Спочатку, до 30 років, достатньо правильно підібраного домашнього догляду, потім за наявності показань косметологи призначають ін'єкційні або лазерні процедури.

Запрошуємо вас на консультацію до лікаря косметолога у клініку NeoVita. Наші лікарі оцінять стан дерми, допоможуть підібрати дієвий професійний догляд, при необхідності призначать процедури для омолодження шиї та зони декольте. Ми працюємо тільки з сертифікованими та якісними препаратами та обладнанням.

Причини старіння шкіри шиї та декольте

Після 25 років у нашому організмі сповільнюються обмінні процеси, зменшується швидкість оновлення клітин, а колаген та еластин синтезуються у меншій кількості. Все це негативно позначається на стані дерми, вона втрачає свій тонус та пружність, поступово формуються зморшки та заломи.

Основні причини старіння шкіри в області шиї та декольте:

  1. Сухість, недостатнє зволоження. Головною особливістю дерми у цих зонах є мала кількість сальних залоз, шкірні клітини швидко втрачають вологу, виснажуються.
  2. Тонкий шар підшкірно-жирової тканини призводить до раннього формування зморшок, заломів, в'ялості.
  3. Фотостаріння. Ультрафіолет згубно впливає на дерму, зневоднює її, призводить до передчасного старіння.

Як омолодити шкіру шиї та декольте?

Як підтягнути шию та декольте без операції? Зробити це можна за допомогою ін'єкційних та апаратних процедур.

Ін'єкції для підтяжки шиї мезотерапією

Ця ін'єкційна методика дозволяє покращити тонус дерми, повернути їй пружність, щільність, зменшити в'ялість та виразність зморшок. При мезотерапії вводяться мезококтейлі – препарати, до складу яких входять різні активні речовини: гіалуронова кислота, пептиди, амінокислоти, вітаміни тощо.

Мезококтейлі підбираються косметологом індивідуально кожного пацієнта. Тривалість курсу 6-8 сеансів з інтервалом 7-14 днів (залежить від препарату).

Біоревіталізація для шкіри шиї та декольте

Біоревіталізація шиї та декольте дозволяє прибрати навіть глибокі зморшки, «кільця Венери», підвищує тонус та пружність. Під час процедури спеціальні вводяться біоревіталізанти, препарати на основі гіалуронової кислоти. Вони наповнюють шкіру вологою, запускають у ній обмінні та відновлювальні процеси.

Видимий ефект спостерігається вже після першого сеансу. Але для отримання максимального результату необхідний курс 3-4 процедури з інтервалом 14 днів.

Фотоомолодження шиї та декольте (DVL, SVL)

Фотоомолодження - комфортна, безболісна процедура, що дозволяє підвищити тонус, розгладити зморшки, покращити колір шкіри.

Завдяки сучасному лазерному апарату Alma lazer з модулем Dye-Vl, який застосовується в нашому медичному центрі НеоВіта, процедуру можна проводити цілий рік, навіть улітку. Тривалість реабілітації не більше 5-7 днів, а рекомендований курс 4-6 сеансів із проміжком у 10-14 днів.

Лазерне омолодження шиї

Лазерне омолодження Clear Lift – безпечний та ефективний метод, що дозволяє швидко покращити стан шкіри, підтягнути її та прибрати зморшки. Процедура забезпечує максимальний та тривалий результат без пролонгованої та тяжкої реабілітації.

Лазерні промені стимулюють колагеногенез, запускають регенераторні процеси у глибоких шарах дерми. Рекомендований курс: 2-3 сеанси з інтервалом 1,5-2 місяці.

Поради косметолога щодо догляду за шкірою шиї та декольте

Правильно підібраний домашній догляд допомагає підтримувати хороший стан шкіри в шийній ділянці та в зоні декольте, продовжує отримані результати косметологічних ін'єкційних або лазерних процедур.

Під час консультації наш косметолог допоможе підібрати ефективні засоби для домашнього догляду.

Під час домашнього догляду увагу потрібно приділяти очищенню, тонізації та зволоженню. Не слід забувати про захист від сонця. Ми рекомендуємо користуватися сонцезахисним кремом не тільки під час загоряння на пляжі, але й за будь-якого, навіть незначного контакту шкіри з прямим сонячним промінням.

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close