SPA центр

В щоденній круговерті невідкладних справ дуже важливо вміти знаходити час, щоб прислухатися до себе, гармонізувати душу й тіло.

Сидячий образ життя, высокий рівень стресових ситуацій, інтенсивний робочий графік та негативний вплив екології – характерні прикмети особливостей життя для мешканців великого міста. Все це не найкращим чином відображається на здоров’ї та зовнішньому вигляді. Втома, біль у спині та в ногах, інші проблеми, можуть стати вашими постійними супутниками й призвести до передчасного старіння та погіршення якості життя. Ефективне й, що важливо, доступне рішення в Києві – SPA-салон медцентру NeoVita.

Про SPA-процедури


Перелік SPA-процедур в нашому центрі доволі обширний. Більшість з них пропонуються нашим клієнтам в косметологічному центрі NeoVita. Особливу увагу хотілося б приділити такій пропозиції, як масаж обличчя в Києві в SPA-салоні NeoVita.

Масаж може бути не тільки лікувальним. Існує велика кількість різновидів масажу, багато з яких почали широко застосовуватися в косметології. В залежності від бажаного результату спеціалісти медичного центру NeoVita підбирають для клієнтів індивідуальну програму, а велике різноманіття послуг, дозволяє регулярно пробувати нові техніки та методики для покращення результатів та якості послуг.

Ефект після косметологічного масажу вражає! Відбувається розслаблення, знімаються больові відчуття та покращується загальний стан. В залежності від обраного виду після курсу може досягатися реальний результат у вирішенні проблеми корекції фігури та загального покращення стану шкіри.


Послуги масажу в косметологічному центрі NeoVita

В центрі на Позняках косметологи NeoVita пропонують декілька видів масажу в SPA-салоні.

  • Класичний – універсальне рішення для зняття затискань та відновлення нормального функціонування всіх механізмів людського організму. Покращує самопочуття, дарує легкість у м’язах, підвищує тонус і працездатність.
  • Розслабляючий – ефективна боротьба з хронічною та підвищеною втомою. Дозволяє нормалізувати сон, чудово виводить з сезонних депресій, відновлює внутрішню гармонію. Це одна з найбільш затребуваних та улюблених послуг у клієнтів нашого центру.
  • Масаж антицелюлітний – повертає пружність і шовковистість шкірі, усуває ефект «апельсинової шкірочки». Вирішити проблему целюліту без допомоги професіоналів дуже складно. Тому обирайте професійні послуги, щоб почувати себе впевнено в літній сезон.
  • Масаж для обличчя – є ефективним доповненням до комплексу заходів з догляду, які дозволяють зберегти молодість і красу.
  • Лімфодренажний масаж – сприяє схудненню й дозволяє досягти прекрасних результатів у корекції фігури. Паралельно покращує стан шкіри, робить її більш пружною, усуває прояви целюліту, допомагає позбутися набряків.
  • Спортивний – буде актуальним не тільки для професійних спортсменів, але й також для людей, які приділяють багато часу спортивним заняттям. Допомагає відновлюватися м’язам після серйозних навантажень і можливих травм. Як результат – здоров’я та можливість досягати кращих омріяних результатів із самовдосконалення.
Переваги SPA-салону в NeoVita

Всі процедури проводяться досвідченими спеціалістами, які мають необхідну кваліфікацію. Призначенню завжди передує професійна консультація. Під час вирішення проблем зі здоров’ям застосовуються сучасні сертифіковані масажні методики, що гарантують безпеку й високу ефективність проведеної процедури.

Клієнти можуть скористатися послугою – разовий масаж спини Київ чи пройти повний курс, щоб забезпечити найкращий результат. Ціна буде залежати від виду процедури та кількості сеансів.

Не відкладайте турботу про своє здоров’я. Скористайтеся чудодійною силою SPA-процедур, щоб завжди почуватися молодо та впевнено!


З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас
персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату
Вкажіть ім'я
Вкажіть телефон
Дякую за звернення. Ми зв'яжемось з Вами!
ВАРТІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Ціни на процедури SPA-салону

Ціна залежить від кількості процедур і кількості сеансів, необхідних для досягнення бажаного результату
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р
Масаж обличчя
Масаж обличчя в складі процедури
15 хв
350 грн
Класичний масаж обличчя
30 хв
500 грн
Гранд масаж обличчя
60 хв
650 грн
Масаж Тоффа
60 хв
800 грн
Кріомасаж обличчя / голови
15 хв
200 грн
Масаж тіла
Визначення маси тіла аналізатором TANITA BC-731
10 хв
50 грн
Загальні види масажу
Загальний масаж тіла
60/90 хв
500/700 грн
Антицелюлітний масаж
60/90 хв
500/700 грн
Розслабляючий масаж
60 хв
500 грн
Медовий масаж
40 хв
400 грн
Спортивний масаж
90 хв
700 грн
Лімфодренажний масаж
40/60/90 хв
400/500/700 грн
Масаж окремих частин тіла
Масаж спини
30 хв
350 грн
Лікувальний масаж спини
40 хв
400 грн
Масаж ніг (гомілки, стегна)
40 хв
350 грн
Масаж шийно-комірцевої зони
20 хв
350 грн
Масаж ніг (стопи)
25 хв
250 грн
Спеціальна пропозиція
Акція постійна
Знижка на масаж 10%
Масаж зі знижкою -10%
* При оплаті повного курсу
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close