Що таке подологія? Що лікує подолог?

Красиві доглянуті ніжки з акуратними нігтиками - завжди обов'язкова частина бездоганної зовнішності. Але іноді процедура простого естетичного педикюру недоступна. При наявності бородавок на стопах, глибоких тріщин, врослих нігтів, безлічі інших проблем медичного характеру зробити звичайний педикюр неможливо.

У сучасній косметології розділять два основних види догляду за пальцями ніг і шкірою стоп.

Естетичний педикюр

Суть естетичної процедури полягає в тому, що обробка нігтів і шкіри проводиться класичним, апаратним або комбінованим методом. При класичному підході обрізання зайвої шкіри навколо нігтя здійснюється звичайними ріжучими пристроями, а груба шкіра п'яти і стопи обробляється специфічними пилками. З їх допомогою, після попереднього розмочування у воді, так само видаляються натоптиші, невеликі мозолі. 

Якщо є значні пошкодження шкірного покриву або різноманітні захворювання крові, то класична методика, на жаль, протипоказана. 

Апаратний спосіб має на увазі застосування тільки інструментів. Всі маніпуляції фахівець проводить за допомогою обертових насадок, що спилюють і стесують все зайве з поверхонь. Нема потреби проводити замочування. Педикюр робиться всуху, насадки згодом утилізуються, тому такий педикюр доступний клієнтам з грибковими захворюваннями, проблемами шкіри, хворобами крові. 

При комбінованому методі з'єднуються два названих вище способу в одному сеансі. Пальці обробляють ріжучими інструментами, а стопи - апаратом.

Медичний педикюр

Медичний педикюр - методика, яка потребує спеціального навчання, особливих навичок і застосування новаторських технологій, яка включає:

  • оздоровлення шкіри стоп, пальців, нігтів і біля лежачих шкірних покривів;
  • лікувальну обробку;
  • профілактику захворювань проблемних зон.

Професіонали центру NeoVita рекомендують до застосування медичний педикюр в випадках:

  • вростання в м'які тканини пальців нігтьових пластинок;
  • тріщин на стопах;
  • бородавок, великих натоптишів, мозолів;
  • грибкових хвороб різних стадіях розвитку;
  • діабетичної стопи.

Залежно від проблем клієнта, поділяють три ступені складності маніпуляції:

  I. значна затверділої шкіри, поодинокі мозолі, сухість та лущення шкіри, надмірний ріст нігтів по краях;

  II. до всіх первинним ознаками додаються надмірна сухість шкірного покриву, тріщини, початкова деформація нігтів, перша стадія грибкових інфекцій (додатково призначається консультація дерматолога клініки); 

  III. крім перших і других ознак також є в наявності множинні тріщини, значне омозолення, «старі» мозолі великих розмірів, бородавки, інфекційні хвороби, діабетична стопа (консультація у дерматолога є обов'язковою частиною лікування). 

Використовуючи новітні дослідження, теоретичні та практичні напрацювання, а також інноваційну техніку, в центрі NeoVita наші фахівці не тільки успішно борються з зазначеними вище труднощами, але і повністю повертають красу і здоров'я шкіри ніг і нігтів.

Дата
16.09.2020
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close