Як продовжити молодість в 40+

В даному віці, зазвичай, глобальних перебудов гормонального фону не буває, і, якщо Ви не є власником жирної пористої шкіри, то можливо чистка і не буде потрібно. В принципі, всі косметологічні процедури робляться за показаннями, а не тому, що так хочеться!

План догляду за шкірою від 40 років

  • чищення / пілінги / Догляду процедури
  • біоревіталізація / біорепарація / полінуклеотидні комплекси / плазмотерапія
  • апаратні методики
  • ліфтинг
  • контурна пластика (препарати на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію)
  • ботулінотерапія
  • домашній догляд (косметика / космецевтіка

Не забувайте, що мезотерапія, біоревіталізація і т.д. - це загальні назви, метод введення по суті, а самі препарати дуже різноманітні!

Пілінги - це найбільш єфективна процедура для даного віку. Пілінги бувають поверхневі, поверхнево-серединні, серединні, серединно-глибокі і глибокі. Також вони відрізняються складом,% вмістом кислот і напрямком дії, є щадні і агресивні. Тепер все це множимо на сотні компаній-виробників !! -))

Також важливо розуміти, що пілінги - це курсова процедура, що є свій реабілітаційний період (почервоніння, лущення), що вони вимагають спеціального домашній догляд і найчастіше рекомендовано поєднувати або з ін'єкційними, або з апаратними процедурами, якщо звичайно Ви хочете отримати дійсно хороший результат ! -)

У 21-му столітті практично неможливо обійтися без апаратних методик. Апаратів дійсно безліч! Головне, що хочу відзначити, ніяка апаратна процедура не проводиться без участі ін'єкційних методик. Вся наша робота (лікарів-дерматокосметологі) крутиться навколо насичення гіалуроновою кислотою шкіри і стимуляції вироблення колагену.

Так ось, для того, щоб шкіра змогла почати продукувати більш якісні клітини та колагенові волокна, потрібно дати шкірі будівельний матеріал! Логічно? -) Для цього ми і призначаємо біоревіталізацію, біорепарацію, полінуклеотидні комплекси.

Ліфтинг - процедура досить нова в Україні, але досить вражаюча і ефективна! Звичайно є і нюанси. Наприклад, ви набрали трохи (10-20 кг) -)) і побачили ненависні «бульдогів щічки» в наборі з другим підборіддям. Підтягнути потрібно вже зараз, але Ви звичайно ж будете худнути! Так ось - худніть!! Після схуднення обличчя однозначно потребують до корекції, тобто Ви і Ваш косметолог зробите подвійну роботу. Або паралельно ходите на мезотерапію по корекції локальних жирових відкладень + апаратні процедури або масажі.

Вибір препарату контурної пластики лежить цілком і повністю на Вашому фахівця! Ви можете тільки висловити свої побажання кінцевого результату. Філери мають різну щільність, склад, тривалість ефекту і призначені можуть бути для різних зон. Наприклад, існують філери, які використовують для збільшення вилиць або підборіддя і їх не вводять в губи, а є дермальні філери, якими коригують тільки поверхневі зморшки (лоб, «гусячі лапки» навколо очей і т.д.) і просто недоцільно їх колоти в підборіддя, тому що ефекту просто не буде. Або є препарати на основі гіалуронової кислоти, а є на основі гідроксиапатиту кальцію, які не можна вводити в губи і чоло.

Але на інших зонах ефект зберігається до 2 років і є препаратом вибору для пацієнтів, схильних до набряклості. Також для спортсменів, так як не виводиться з організму з потом під час інтенсивних фізичних навантажень, і чоловіків, так як не дає фемінізацію.

Кожен пацієнт, кожен випадок і зона корекції суто індивідуальні. Тому спочатку знайдіть «свого» лікаря і просто довіртеся йому-) З ботулінотерапіей теж все зрозуміло. Процедура не нова. АЛЕ! Якщо потрібна корекція зморшок чола і міжбрівних зон, а до віку 40+ і при активній міміці зморшки можуть бути настільки глибокими, що токсин самостійно не впорається. У таких випадках проводимо корекцію у 2 етапи: спочатку розслаблюємо потрібні м'язи, а через 2 тижні коригуємо філерами (гель на основі гіалуронової кислоти) складку.

Домашній догляд. У такому віці, на превеликий та загального жалю, починає проявлятися пігментація, яка вимагає більш різноманітного специфічного догляду. Особисто я в більшості випадків призначаю домашній догляд з космецевтіки, тому що лікування гіперпігментації досить складне і тривале. І останнє. Не забувайте, що корекція вікових змін - це таке ж лікування, яке вимагає певної кількості, частоти і різноманітності процедур. І саме від того, наскільки ретельно Ви будете виконувати рекомендації фахівця залежить як кінцевий результат, так і тривалість ефекту!

Дата
16.09.2020
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close