Техніка Implanter Pen FUE

Методика Implanter-Pen FUE - це сучасний спосіб пересадки волосся, здатний забезпечити максимальну густоту волосяного покриву, високий відсоток прижилися фолікулів, швидке відновлення і загоєння без ризиків утворення рубців і шрамів.

Пересадка волосся методом Implanter Pen Fue проводиться повністю безшовним методом, що робить процедуру менш травматичною і більш результативною. Завдяки пристрою Implanter Pen (імплантера) стало можливо поєднати прокол шкіри голови і впровадження в неї волосяного фолікула в один рух.

Операція з пересадки волосся в Києві безшовним методом з використанням Implanter Pen проводиться в медичному центрі NeoVita досвідченими лікарями дерматологами трансплантологами, що пройшли навчання і підвищення кваліфікації за кордоном.

Вартість пересадки волосся Implanter Pen Fue до Києва, в нашій клініці НеоВіта, доступна. Ціна залежить від площі зони, яка потребує трансплантації. Дізнатися точну вартість процедури можна записавшись на первинну консультацію до нашого лікаря транспатологу.

У чому відмінність Implanter-Pen FUE від інших технік пересадки волосся

Метод Implanter-Pen FUE кардинально відрізняється від інших методик, перевершує їх як в ефективності, так і в зручності, комфорт для пацієнта.

При проведенні трансплантації іншими методиками, лікар вживляет графти в канали, зроблені за допомогою спеціального мікроножа або канального скальпеля.

Головні відмінності "традиційного" канального методу від безшовного:

При проведенні канальної трансплантації, лікар спочатку робить проколи на поверхні шкіри, використовуючи канальний скальпель (мікронож), а тільки потім приступає до пересадження в них графтов (груп волосяних фолікулів).

Таким чином складно забезпечити однаковий напрямок росту всіх волосків і повноцінну заповненість усіх каналів. Через це пересаджене волосся можуть мати не рівномірну густину, різне спрямування зростання.

У більшості випадків такий результат операції виглядає неприродно. При проведенні пересадки з застосуванням трансплантера, доктор контролює кожен свій рух, пересаджує волоски за порядком, стежить за їх спрямованістю. Це забезпечує їх природний вигляд і необхідну густоту в майбутньому.

При традиційному способі все проколи під графти робляться однакового розміру, через що фолікулів може бути тісно в новому місці, або занадто просторо.

У таких випадках шанси на приживлюваність істотно знижуються. При проведенні безшовної трансплантації, діаметр проколу підбирається індивідуально для кожного графта. Наприклад, під час операції, лікар може використовувати більш як 40 різних ручок Implanter-Pen. Це забезпечує понад 98% приживлюваності.

Процес загоєння шкіри набагато довше при проведенні традиційної пересадки, що знижує не тільки якість життя пацієнта, але і результативність процедури.

Переваги Implanter-Pen FUE

Проведення трансплантації волосся із застосуванням імплантера - це інноваційний і найбільш ефективний метод відновлення повноцінного волосяного покриву і лікування різних видів алопеції.

Головні переваги:

  • Забезпечує максимально можливий відсоток приживлюваності волосяних графтов, понад 98%.
  • Менш травматична, завдяки чому підвищується ефективність процедури, швидше проходить процес загоєння шкіри. Весь процес реабілітації і відновлення не перевищує 5-7 днів.
  • Після закінчення реабілітаційного періоду на шкірі не залишається ніяких слідів (шрамів, рубців, пігментації, почервоніння).
  • За допомогою цього методу можна пересаджувати волосся не тільки на волосяну частину голови, а й в область бороди, брів, вусів і бакенбардів.
  • Отриманий результат виглядає природно, натурально. Нові волоски нічим зовні не відрізняються від інших.
Дата
09.07.2021
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close